Skocz do zawartości

Sen-babcia


Gość kaczka_dziwaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaczka_dziwaczka

Dlaczego ciągle śni mi się moja zmarła babcia?Jeszcze jakby coś powiedziała w tym śnie, coś konkretnego, ale ona tylko w nim jest. Raz jeden mówiła, ale to już opisałam w innym wątku (na który nikt mi nie odpowiedział-niestety). Więc po co się pojawia jeśli nic nie wnosi w tych snach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz duże wymagania od snów :) Jak nie ma z niej pożytku, to po co się pojawia. ;-)

 

Wbrew pozorom nie wszystkie sny coś mówią, nie każdy sen o zmarłym to odwiedzający nas zmarły. Najprawdopodobniej twoja podświadomość jeszcze układa sobie dane po tym jak babcia umarła i stąd te sny. To może trwać i latami, ja po śmierci babci wcale o niej nie śniłam, ale kiedy po paru latach przestałam być na nią zła, zaczęłam śnić. Umysł w ten sposób układa sobie świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczka_dziwaczka

Zaraz tam wymagania...;)). Po prostu tyle się naczytałam, że zmarli coś nam mówią w snach, że po prostu tak mnie naszło. Przecież każdy sen da się zinterpretować.;P

 

No ale jeśli ten sen z babcią nic nie znaczył to ten wcześniejszy na bank musiał coś znaczyć-jestem o tym przekonana na 100%. Szkoda tylko, że nikt nie był tak miły i nie chciał mi go zinterpretować.;/

Edytowane przez kaczka_dziwaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre da się zinterpretować, ale tak że okazuje się, że podświadomość miała złą noc ;-)

 

Snów jest masa, a ludki nie zawsze mają czas zaglądać i interpretować. Zwłaszcza, że nie ma nas tu wielu interpretujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczka_dziwaczka

A nie chciałabys rzucić okiem na tamten sen?;)

 

"Czesc,

 

Jakies trzy dni temu śnił mi się pewien Pan, który wychodził z domu ze swoją rodziną(chyba). Miał walizkę i radośnie zamknął nogą drzwi. Ja czułam smutek, że on odchodzi tak jakby. Potem jeszcze się obrócił i spojrzał na mnie. A potem w drugiej części snu przyszedł do mnie do domu. Zaczął piec jakieś ciastka, chodził w szlafroku. We snie była tez razem z nami moja babcia(która nie żyje). Spytała sie mnie coś o Walentynki, a ja krzyknęłam żeby sie odczepiła i on wtedy siedział i mi się uważnie przyglądał, a mi było głupio. Potem moja babcia płakała i mówiła, że nie chce żeby on odchodził, a ja ją pocieszałam wycierałam łzy i mówiłam, że on nie może tutaj z nami zostać. Ale sama w tym śnie czułam smutek i ból i miałamw razenie, że Ba babcia to ja. No i patrzyłam się na niego smutnym wzrokiem i obudziłam sie-nie wiem jak to się skonczyło. Co to może znaczyć?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moje pierwsze skojarzenie-groch z kapusta,czyli ten sen jest o czyms i niczym.Pewien etap zakonczy sie w Twoim zyciu,cos odeszlo,cos Ci bliskiego.Zal Ci tej straty.Czasami powraca do Twoich mysli,zadomawia sie na jakis czas i znow odchodzi.Twoje Wyzsze ja (babcia) pyta Cie o walentynki,a Ty reagujesz zloscia.Wydaje mi sie,ze chodzi o Twoje problemy w relacjach z mezczyznami.Jakie sa Twoje relacje z ojcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczka_dziwaczka

To może chodzić o stratę, w sensie osoby, czy po prostu o stratę jakiegoś etapu w życiu, zamknięcie go? Bo jeśli o to drugie, to to akurat by się zgadzało...

 

Potem jeszcze raz ten sam pan mi się śnił, ale w tym śnie bałam się, że mnie pozna.

Edytowane przez kaczka_dziwaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,bardzo mozliwe,ze chodzi o zamkniecie jakiegos etapu,rozdzialu w Twoim zyciu.Fakt,ze boisz sie byc rozpoznana przez tego mezczyzne,moze swiadczyc o tym,ze nawet sama przed soba nie chcesz sie przyznac do pewnych mysli,czy uczuc.Sama musisz kochana dopasowac to sobie.Ja moge jedynie zinterpretowac symbole i podzielic sie spostrzezeniami.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli przychodzi do ciebie zmarła osoba a nic nie mówi! To jak dla mnie oznacza, ze po prostu odwiedza cię, sprawdza czy jest wszystko w porządku u ciebie!? Zawsze możesz się spytać babci ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...