Skocz do zawartości

Praca - klasyki


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam rozkladzik na pracke ;) do której jutro sobie idę, ale nie jest to praca postrzegana przezemnie jako zatrudnienie marzen .Raczej jako punkt zaczepienia na chwile ;)

 

1. syg praca krol trefl

2. co się kończy as trefl -pech i wszystko co negatywne ??? ;) kłopot finansowe itp ??

w połączeniu z syg znaczy niespodziewana propozycje pracy ?? ale skoro juz sie zdecydowałam to co ,jak to czytać ??

3. to co sie niebawem zacznie lub już sie zaczyna 10 serduszko ??

czyli wszystko ok będzie tak ?? kończy sie zła passa ?? ale.....

Przy 10 kierowej – as treflowy wróży kłopoty, zmartwienia, a także proces sądowy o rozwód małżeński, alimenty itp.

4. przeszłość | początek wydarzeń | rzeczy które przeminęły j pik

może trafie na normalnego i uczciwego pracodawce ,skończą sie problemy zacznie sie stabilizacja ??

5. przyszłość dama serduszko ze będę szczęśliwa ze spełnią sie moje marzenia ??

 

Jeśli ktoscik by znalazł czas i mi to rozkminil ?? nie wiem nawet czy można ten krzyż czytać na skos bo jak tak to jakieś dziwne rzeczy mi tu wychodzą ;) dziękować z góry ;)

i tak po skosach ;) jako dodatkowe info ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As trefl i 10 kierowa co do kontekstu pytania o prace to daje mozliwosci ,awanse ,propozycje szans na ulozenie spraw zawodowych ...konczy sie jakis pech ,konflikty ( moze nie uczciwosc ze strony osob 3 )..Mozliwe ze męzczyzna ( praktyczny ,przedsiebiorczy) zaproponuje takowa zmiane ,szef.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As trefl i 10 kierowa co do kontekstu pytania o prace to daje mozliwosci ,awanse ,propozycje szans na ulozenie spraw zawodowych ...konczy sie jakis pech ,konflikty ( moze nie uczciwosc ze strony osob 3 )..Mozliwe ze męzczyzna ( praktyczny ,przedsiebiorczy) zaproponuje takowa zmiane ,szef.

 

Dzięki serdeczne ;) a jak bys sue odniósł do tego asa trefl ?? bo praca, jest tylko zaczepieniem i zawsze tylko "deska ratunku " czy w tym asie trefl sadzisz ze sa niespodzianki tu i teraz?? czy ze coś sie zdarzy co da mi szanse na nowe stanowisko,nowe miejsce pracy i z tum związane zadowolenie ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...