Jump to content

wrozka przepowiedziala mi smierc


danonekjr
 Share

Recommended Posts

witam 2 noce temu snilo mi sie ze przechodzilam przez stragan nie wiem z kim bylam chyba z jednym z moich dzieci wiem ze zaczepila mnie wrozka ktora ma swoj namiot na bazarku weszlam do niej chcialam jej zadac konkretne pytnie ale ona nie pozwolila mi dojsc do slowa i powiedziala ze "umrzesz w swoje nastepne urodziny" przerazialam sie powiedzialam to jeszcze caly rok mi zoatal spytalam czy w wypatku to powiedzial chyba ze tak ale nie jestem pewna na kolanach mialam dziecko wiecej nic nie pamietam

bardzo prosze o interpretacje bo jestem przerazona mam troje dzieci i od 2 dni jestem zalamana

nie wiem czy to ma znaczenie ale tego dnia wieczorem rozmawialam z mezem o ubezpieczeniu na zycie moze z tad ten sen

pozdarawiam

 

 

Danonek - popraw proszę te literówki w poście.

Oaza

Edited by OazaSpokoju
Link to comment
Share on other sites

Moga byc rozne wyjasnenia tego snu. Jeden glowny jaki mi sie nasowa, ze w Twoim zyciu dojdzie do zmian. Smierc, jak w tarocie, nie oznacza zawsze smierci, bardziej odrodzenie sie, zmiane. Druga sprawa, prawie zawsze (99,9) snimy o tym, co wydarzylo sie w ciagu dnia, podam Ci glupi przyklad, czytalam na internecie, opowiadanie pewnej mlodek dziewczyny, fantazje, iz mlody zagraniczny wokalista sie w niej zakochal i to samo snilo sie mi. Dlatego uwazam, ze Twoj sen, nie jest powodem do powaznej obawy, aczkowiek, nie szkodzi profilaktycznie udac sie do lekarza na badania kontrolne oraz w dzien urodzin byc bardziej ostroznym (na wszelki wypadek)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam!

twój sen jest typowym odzwierciedleniem tego co się działo w realu.

Namiot to symbol wnętrza - twoich wewnętrznych przemysleń - spojrzenie w glab siebie. jak dodamy do tego dziecko na kolanch to to spojrzenie jest spwowodowane obawą o los dzieci.

Wrożka - symbolizuje "slepy" los na który nie mamy wpływu.

A symbol przepowaidanej śmierci to lęk przed najgorszym.

Jak zlożymy to razem to sen jest twoją rozmową z meżem przełożona na obraz podświadomości czyli symbole i obrazy.

nie szukałbym tu jakikolwiek innych znaczeń bo to nie celowe.

Pewnie zastanawiasz sie dlaczego za rok i w dzień urodzin. Rok dla tego że jest czas w którym jeszcze cokolwiek możemy zaplanować dalej planowanie jest praktycznie nie możliwe a dzień urodzin bo jest to data najaważniejsza w naszym zyciu tejdaty zaczęło się wszystko i największym spełnieniem jest zamkniecie czasookresu.

pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Interpretacja i dopasowywanie na podstawie znanych faktów jest stosunkowo prostym zadaniem.

W przypadku tego snu przeraża jego treść. Czytający z pewnością nie podchodzi do tego z empatią i nawet nie próbuje wczuć się, co przeżywa ktoś po przebudzeniu się z takiego snu. Już sam fakt, że przepowiednia padła z ust wróżki może `zadołować`, bo przecież wróżka jest symbolem i poniekąd u niektórych cieszy się autorytetem.

Sądzę, że zajmujący się wyjaśnianiem snów powinni bardziej uczuciowo podchodzić do ludzi z minorowym nastrojem wywołanym niezbyt przyjemnym snem. Choć padły głosy starające się zmniejszyć a nawet zmienić sens sennego horroru, lecz należy pamiętać o psychice w którą elementy snu wryły się głęboko. Ba, ale kto to zmieni z dystansu?

Potrzeba pamiętania o urodzinach, udanie się do lekarza, jeszcze bardziej może podziałać depresyjnie. Czy zwiększona czujność i rozmyślanie o losie swojej rodziny

zlikwiduje napięcie i przesadne obawy?

Najlepiej byłoby zapomnieć i nie brać sobie tego na serio do serca, bo to w niczym nie poprawi losu. Należy sobie uzmysłowić jak miło jest żyć dla kogoś, dla rodziny i choć życie nie zawsze jest rozkoszne, żyje się dalej. Przyszłość jest ważna lecz znacznie bardziej liczy się klimat czasu teraźniejszego i dlatego trzeba koniecznie koncentrować swoje uczucia i radości właśnie na tym dniu powszednim. To co niedobre zostawiać przed wejściem do domu, bo w nim, niezależnie od mało atrakcyjnych akcentów losu, zawsze powinien wibrować śmiech i panować miła, zdrowa atmosfera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...