Jump to content

Rozkład na miłość - kiedy mamy już kogoś na oku...

Guest Daffne
 Share

Recommended Posts

Guest Daffne

Rozkład na nową znajomość

--------7--------

--------1--------

--2-----4-----3--

--5-----------6--

1. Interesująca mnie osoba - jaka ona jest?

2. Nastawienie partnera do mnie?

3. Moje nastawienie do tego człowieka?

4. Teraźniejsza sytuacja życiowa partnera?

5. Czy jest on już z kimś związany?

6. Czy jest gotowy zrobić coś w moim kierunku?

7. Czy powinienem/powinnam się na nią/niego zdecydować?

Źródło: Dobry tarot

Fajny rozklad, podstawny przykladowe karty pod ten rozklad. Na przyklad przychodzi kobieta, oraz mowi, ze poznala mezczyzne, co dalej wyniknie z tej relacji?

1 karta: Krol palek, jaki on jest? (interpretacja) - ten mezczyzna wydaje jej sie dosc dumny, lubi narzucac swoje zdanie innym, dominowac. Lubi miec wladze w wielu sytuacjach, ma silna wole, moze sie wydawac jako mezczyzna pewny siebie.

Nie rozumiem pytania pierwszego, tutaj chodzi o opis tego mezczyzny, o ktorego pyta osoba, ktora zglasza sie na wrozbe? czy chodzi o jej cechy charakteru?

2 karta: jakie on ma nastawienie do niej? - 7 mieczy (interpretacja), niekorzystne nastawienie, albo ja oszukuje, badz jest ogolnie nieszczery, albo probuje sie wymigac z tej relacji, unika konfrontacji z nia, albo ucieka przed powazna rozmowa z nia, sprytnie to mu sie udaje, wykorzystujac swoj potencjal intelektualny (miecze). Tak czy owak, to nie fajna karta. Na karcie mamy mezczyzna ktory ucieka, jakby chcial cos ukryc, wymigac sie.

3 karta: jakie jest nastawienie jej do niego? 2 kielichow (interpretacja) - uff ona sie zauroczyla, zakochala, chce byc z nim. Na karcie mamy dwie osoby zwrocone ku sobie.

4 karta: terazniejsza sytuacja zyciowa partnera? karta Sąd (interpretacja) - on prawdopodobnie ma rodzine, juz ma zycie uczuciowe ustabilizowane, nakarcie mamy rodzine, zona , maz oraz dziecko.

5 karta: czy jest z kims zwiazany? Cesarzowa (interpretacja) - pewnie, ma kogos, a jego partnerka jest piekna kobieta.

6 karta: czyjest gotowy zrobic krok w jejkierunku? Eremita (interpretacja) - niesteyy nic nie zrobi, raczej bedzie sie probowal od niej odizolowac (Eremita) na karcie mezczyzna ktory odchodzi od ludzi, izoluje sie, jest samotnikiem.

7 karta czy ona sie powinna na niego zdecydowac? Wisielec (interpretacja) - absolutnie nie, powinna zawiesic swoje dzialania oraz plany w tym kierunku.

Pozdrawiam, Barbara

http://www.tarot-doradca.pl