Skocz do zawartości

sadzenie warzyw i pusta butelka


lapeno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój sen wyglądał następująco:

Byłem z kolegą, sadziliśmy jakieś warzywa (chyba ogórki) do doniczek,było ich całkiem sporo. Dzień był wtedy bardzo gorący. Gdy skończyliśmy poszliśmy do jakiegoś budynku i tu zaczyna się druga część snu. Spotkałem tam znajomą, zaprosiła mnie do swojego pokoju i dała pustą butelkę po winie. Bylem tym zdziwiony, a ona powiedziała, że to jest butelka po winie, które kiedyś kupilem (czy coś w tym stylu).

Proszę o interpretację mojego dziwnego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to pozytywny sen .

Prawdopodobnie w twoim życiu zaszły jakieś zmiany lub planujesz coś zmienić i masz już przygotowany plan działania ,zmiany te są pozytywne i mają przynieść jakieś korzyści, spore korzyści .

Do zrealizowania tych planów jest potrzebne ryzyko lecz wiesz że warto podjąć się tej próby ,dużo osiągniesz.

Nadszedł okres nerwów i być może małych niepowodzeń.

Ktoś dał Ci nadzieje.

Wszystko zależy od Ciebie jak potoczą się sprawy .

 

Bardzie wygląda mi to na sprawy interesu lub nowej drogi Edukacji.

Na drugim planie stawiam sprawy sercowe jak i rodzinne.

 

To jest moje zdanie :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ciekawa interpretacja, mam nadzieję że będzie prawidłowa :) Tak się składa, że przede mną rzeczywiście nowa ścieżka edukacji/pracy (aplikacja) ale i sprawy sercowe nie są bez znaczenia, bo w moim życiu ostatnio sporo się zmieniło....

Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podarowana pusta butelka po winie które niegdyś Ty kupiłeś -mówi o nadziei ,byc może kobiecie i zwróceniem na siebie uwagi- naprawieniem błędów lub nie popełnianiem kolejnych podobnych w przyszłości. Komuś na Tobie zależy i daje Ci szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...