Jump to content

Lotnisko, Ex Dziewczyna, Uśmiech, Bielizna, Pośladki, Biel


Shaka
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym prosić o interpretacje bardzo krótkiego snu. W prawdzie mam dwa które mnie interesują. Jednak napisze tylko jeden. Więc tak;

 

Byłem chyba na lotnisku, może jakiś peron, albo centrum handlowe, ale wydaje mi się że to było lotnisko, ponieważ zdaje mi się że widziałem pilotów. Na lotnisku byłem z Ex Dziewczyną, uśmiechała się do mnie, chyba rozmawialiśmy, ale nie jestem pewien, stała tuż przede mną, koło niej stała wspólna koleżanka. W pewnym momencie moja EX odwróciła się ode mnie i zobaczyłem że na spodzie nie ma nic poza majtkami, były to białe stringi, z tym paskiem zaciągniętym na prawy pośladek. Rzuciły mi się też w oczy jej pośladki, na górze chyba miała zieloną koszulkę jak do piżamy. Potem niestety się już obudziłem i chyba nic więcej nie pamiętam.

W śnie wydawało mi się że barwy były dość jasne i żywe (Trudno mi dokładnie określić kolory gdyż jestem daltonistą). Wgl wydaje mi się że sen odbywał się na lotnisku Szopena w Warszawie na dole. Nie widziałem żadnych samolotów. Nigdy nie widziałem żeby miała taką bieliznę jaką miała w śnie, za to koszulkę do piżamy ma identyczną.

 

Nie jesteśmy 2 miesiące, po bardzo długim związku jakieś 7 lat. Ona jest teraz za granicą i do polski nie ma zamiaru wracać, aktualnie staram się nie utrzymywać z nią żadnych kontaktów, chociaż bardzo mi jej brakuje. Z tą koleżanką co była w śnie spędziłem poprzedni wieczór, oglądaliśmy film i gadaliśmy trochę na tematy związków.

 

" Lotnisko, Ex Dziewczyna, Uśmiech, Bielizna, Pośladki, Biel (chodzi o majtki)

 

Jeżeli jest coś jeszcze co mogło by rzucić lepsze światło na sen to pytajcie.

 

Drugi sen o którym wspomniałem na początku również odbywał się na lotnisku i jest z przed jakiegoś tygodnia, też z nią. Ten jest z dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam.

 

Prawdopodobnie dowiesz sie o jej zyciu jakis osobistych,intymnych szczegolow i bedzie to cos,co juz wiesz i cos,czego wczesniej o niej nie wiedziales.

 

Co do interpretacji snow,to nas interpretujacych nie jest tu wielu i nie na wszystkie prosby jestesmy w stanie odpowiedziec.Poza tym bierz pod uwage,ze kazdy z nas ma swoje obowiazki,prace,rodzine i nie siedzi na forum 24 na h.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że każdy ma swoje życie prywatne, dlatego czekałem około miesiąca. Dziękuje i miłego dnia. Nie wiem już czy po tym okresie dowiedziałem się czegoś intymnego o niej, dużo się wydarzyło i dużo się pozmieniało.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...