Skocz do zawartości

lew i lew


ewula

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem zodiakalną lwicą a mój partner lwem. (Ja 04.08.1988, mój partner 18.08.1989). Ponadto ja mam ascendent w bliźniętach o On w strzelcu (ja się urodziłam 22.55 a On 16.05). Czy w astrologii to dobre połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Oboje lubicie znajdować się w centrum uwagi i nie macie ochoty dzielić się pierwszeństwem z partnerem. Najlepiej czujecie się w indywidualnej i twórczej pracy. Albo stworzycie idealny związek, albo będziecie prowadzić nieustającą wojnę. Rozwiązanie pośrednie raczej nie wchodzi w grę.

 

To wyjątkowo piękna para. Często okazuje się, że dwa Lwy w jednym miejscu to o jedną gwiazdę za dużo. Na początku muszą ustalić, kto będzie rządzić, a kto słuchać poleceń. Jeśli każdy znajdzie dziedzinę, w której jest choć trochę lepszy od drugiego, wtedy oba Lwy potrafią znakomicie uzupełniać się i współdziałać. Dwa Lwy przede wszystkim chcą się wspólnie bawić. Małżeństwo dwóch Lwów jest dobrze dobrane i nie ma w nim nudy. Potrafią też znakomicie radzić sobie w obliczu wspólnego niebezpieczeństwa. Lwy otoczone są zawsze wieloma krewnymi i przyjaciółmi. Bardzo dbają o swoje dzieci, wspólnie przeżywają ich sukcesy i nawet kosztem swoich zachcianek inwestują w ich edukację.

 

Źródło opisów - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Bliźnięta + Lew

 

Pociąga Was wszystko, co wyraziste, intensywne, mocno zarysowane. Każde uważa partnera za osobę niezwykle ciekawą i zachwycającą. On posiada naturę wesołą i szczęśliwą, a Ty dodatkowo wyzwalasz w nim skłonność do nieszkodliwych żartów. Jesteś mniej emocjonalna od niego i potrzebujesz rozmaitych kontaktów, działań oraz zainteresowań.

 

To udana para. Możliwa jest tu miłość od pierwszego wejrzenia. Pan Lew adorować będzie do skutku otoczoną licznymi wielbicielami Panią Bliźnięta. Ona natomiast szybko wypatrzy go wśród innych mężczyzn. Istnieje jednak ryzyko, że po burzliwym romansie nic się nie wydarzy. Pan Lew oczekiwać będzie od partnerki uwielbienia i ciągłych komplementów. Zaganiana Pani Bliźnięta nie będzie w stanie tego zauważyć. Trudno im będzie stworzyć zgraną parę, każde z nich ma bowiem mnóstwo spraw do załatwienia. Żadne nie zrezygnuje z własnej kariery, aby zająć się tylko domem i dziećmi. Aby związek ten przetrwał dłużej, obie strony muszą jak najszybciej ustalić reguły wspólnego życia. Pan Lew nie powinien kontrolować na każdym kroku partnerki. Pani Bliźnięta natomiast powinna dawać Lwu częściej do zrozumienia, że go podziwia i szanuje.

 

Horoskop partnerski dla Bliźniąt

 

Jaka jesteś w miłości:

Ten, komu uda się zdobyć twoje serce, nie zazna przy tobie nudy. Masz spory temperament, niewyczerpaną inwencję. To od ciebie często wychodzi inicjatywa obejrzenia ciekawego filmu, weekendowej wycieczki czy przemeblowania mieszkania. Myli się jednak ten, kto sądzi, że jesteś łatwą partnerką.

Twoja zmienność nastrojów sprawia, że raz jesteś łagodna jak kociak, innym razem drapieżna jak lwica. Za nic w świecie nie dasz się zdominować. Potrzebujesz mężczyzny uległego i stałego w uczuciach. Powinien imponować ci rozsądkiem i umieć przytulić, gdy masz chandrę.

 

Jak go zdobyć

Flirt to umiejętność, którą opanowałaś do perfekcji. Nie daj jednak ukochanemu poznać, że jesteś nim naprawdę zainteresowana i że zależy ci na nim. Okazuj odrobinę obojętności. Zaintryguj go jakąś historią, zmyśloną na poczekaniu.

 

Jak go utrzymać

Przede wszystkim – nie spóźniaj się na randki. Wciąż podsycaj uczucia wybranka, zaskakuj go oryginalnymi pomysłami. Gdy masz chandrę, okaż, że czekasz na jego wsparcie, że tylko on cię z niej wydobędzie. Możesz postarać się też, by był odrobinę zazdrosny.

Tak: Lew, Strzelec, Bliźnięta

Nie: Baran, Ryby, Skorpion

 

Horoskop partnerski dla Lwa

 

Jaka jesteś w miłości:

Zaborcza, namiętna, czasem nawet trochę zbyt egoistyczna. Uwielbiasz być w centrum zainteresowania mężczyzn, zwłaszcza przystojnych. Słońce w twoim znaku sprawia, że lubisz błyszczeć i masz prawdziwie ognisty temperament. Gdy jesteś zakochana, nie liczy się nic innego. Dla ukochanego bez chwili namysłu skoczyłabyś w ogień. Przyciągasz facetów zmysłowym wdziękiem, królewską

postawą, błyskotliwym poczuciem humoru.

Twój partner powinien na co dzień dostarczać ci wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu. Potrzebujesz mężczyzny wspaniałomyślnego o wielkodusznego, który nigdy nie spróbuje zagrać pierwszoplanowej roli.

 

Jak go zdobyć?

To łatwiejsze niż sądzisz! Nie musisz robić użytku z arsenału miłosnych czarów. On i tak śni o tobie każdej nocy. Gdy go spotkasz na ulicy lub w pracy, po prostu bądź sobą. Okaż mu tylko choć troszeczkę zainteresowania i... już masz go w garści.

 

Jak go utrzymać?

Nie zapominaj, że i on chciałby czasem poczuć się ważny i dopieszczony. Mów mu czułe słówka, dogadzaj potrawami, które dla

niego ugotujesz. Bądź zazdrosna.

Tak: Byk, Strzelec, Waga

Nie: Panna, Koziorożec, Bliźnięta

 

 

Źródło: Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski oraz Horoskop partnerski Zdrowie i psychologia - Psychologia - Zdrowie i psychologia - Polki - Kobieta. Zdrowie, psychologia, emocje, być kobietą, związki, strefa singli, medycyna naturalna, z życia wzięte, poradniki, w rodzinie

 

Taaak, tylko że horoskop swoje a życie swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...