Skocz do zawartości

Postrzelenie


miriviel

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj w nocy śniło mi się że wychodzę z jakiegoś domu i podjeżdża auto. wysiada z niego kobieta która jest mi dosyć dobrze znana ( tak wydawało mi się we śnie ) oddaje 3 strzały. pierwszej kuli jakimś cudem unikam 2 trafia w brzuch a 3 w ramię. najdziwniejsze jest to że ani z brzucha ani ramienia krew się za mocno nie lała. nie odczuwałam też jakiegoś wielkiego bólu. Potem pomogła mi jakaś postać nie pamiętam kto to był . zaprowadziła mnie do szpitala szłyśmy jakoś tak długo jak by sie chowając przed kimś po różnych domach. gdy dotarłam do szpitala i weszłam na sale pani która tam była kazała mi się położyć na stole i poczekać chwile bo stwierdziła że nic poważnego mi nie jest a musi sie jeszcze kimś zająć. dalej nie pamiętam dziwnie to zabrzmi ale bardzo mi sie podobał ten sen cała akcja :D jak się obudziłam czułam taką satysfakcje . czy mógł by ktoś mi zinterpretować go powiedzieć coś więcej o tym co mi się śniło i dlaczego czułam potem satysfakcje zamiast być smutna przerażona?

Pamiętam jeszcze że ta osoba która we mnie strzelała nie chciała tego i chyba słyszałam jak przeprasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sen jest dosc prosty i dotyczy blizej znanych Ci osob.Bardzo czesto bron jest symbolem konfliktu na jawie.Byc moze ktos bedzie probowal Cie zranic emocjonalnie,moze jakas kolezanka,przyjaciolka.To co wymierzy w Ciebie nie zrobi Ci wiekszej krzywdy,a sprawa rozejdzie sie po kosciach.Czemu czulas satysfakcje?Ano dlatego,ze pomimo sporu i prob wyrzadzenia Ci krzywdy przez bliska kobiete,wogole Cie to nie ruszy i nie bedziesz sie nad tym rozwodzic.Do tego ta kobieta nie chciala Cie zranic we snie i czula z tego powodu wyrzuty sumienia.Znaczy to,ze ktos moze podpuscic jakas Twoja psiolke,zeby Ci namieszala.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...