Jump to content

Odpowiedz od Wyzszej Swiadomosci - Co bezie z ta relacja ?

BonnePersonne
 Share

Recommended Posts

Witam,

Bede bardzo wdzieczny za interpretacje tegoz snu ze wzgledu, ze relacja z ta Osoba jest dla mnie wazna, a sen pojawil sie po mojej prosbie przed zasnieciem, na pytanie jak bedzie sie ukladac miedzy mna a ta Kobieta. Stad prosze o pomoc w interpretacji.

* * OPIS SNU * *

Sen zaczyna sie tak, ze jestesmy z ta Osoba w lesie, w domysle jestesmy tam po krzesla, ktore stoja obok tej osoby. Krzesla sa plastkiowe i biale, stoja jedno na drugim - wstawione w siebie. Ona siega po te krzesla i zaczyna je niesc, ja zaczynam podazac za nia, wszystko odbywa sie w ciszy od samego poczatku do konca, ja podazam bardziej z tylu. Chce pomoc jej z krzeslami, lecz w mojej glowie pojawila sie mysl, ze ona zapewne nie bedzie chcila bym poniosl te krzesla za Nia, mimo to jednak w ciaglej ciszy, wciaz podazajac biore od niej te krzesla i idziemy w glab lasu. Krzesla trzymam po lewym boku , lewa reka, ona zas trzymala je w prawej. Jest jasno, lecz blizej konca dnia, las nie jest straszny. Wciaz towarzyszy nam cisza, ja mam ochote z nia zamienic slowo, lecz ona milczy. Z poczatku nie wiem czy jest obrazona, czy skupiona, po pewnym czasie jednak przystaje na ta cisze i z ufnoscia za nia podazam. One jest ubrana na bialo.

* SYMBOLE*

2 krzesla

las

podazac za kims

isc w ciszy

isc w glab lasu

Szczerze mówiąc, to jeżeli zadałeś pytanie i sen jest na nie odpowiedzią, to znaczy, że jest bardziej indywidualny niż uniwersalnie symboliczny i musisz poprawcować sam nad tą odpowiedzią, bo nikt inny nie zrozumie jej tak jak ty.