Skocz do zawartości

Odpowiedz od Wyzszej Swiadomosci - Co bezie z ta relacja ?


BonnePersonne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bede bardzo wdzieczny za interpretacje tegoz snu ze wzgledu, ze relacja z ta Osoba jest dla mnie wazna, a sen pojawil sie po mojej prosbie przed zasnieciem, na pytanie jak bedzie sie ukladac miedzy mna a ta Kobieta. Stad prosze o pomoc w interpretacji.

 

* * OPIS SNU * *

 

Sen zaczyna sie tak, ze jestesmy z ta Osoba w lesie, w domysle jestesmy tam po krzesla, ktore stoja obok tej osoby. Krzesla sa plastkiowe i biale, stoja jedno na drugim - wstawione w siebie. Ona siega po te krzesla i zaczyna je niesc, ja zaczynam podazac za nia, wszystko odbywa sie w ciszy od samego poczatku do konca, ja podazam bardziej z tylu. Chce pomoc jej z krzeslami, lecz w mojej glowie pojawila sie mysl, ze ona zapewne nie bedzie chcila bym poniosl te krzesla za Nia, mimo to jednak w ciaglej ciszy, wciaz podazajac biore od niej te krzesla i idziemy w glab lasu. Krzesla trzymam po lewym boku , lewa reka, ona zas trzymala je w prawej. Jest jasno, lecz blizej konca dnia, las nie jest straszny. Wciaz towarzyszy nam cisza, ja mam ochote z nia zamienic slowo, lecz ona milczy. Z poczatku nie wiem czy jest obrazona, czy skupiona, po pewnym czasie jednak przystaje na ta cisze i z ufnoscia za nia podazam. One jest ubrana na bialo.

 

 

* SYMBOLE*

 

2 krzesla

las

podazac za kims

isc w ciszy

isc w glab lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to jeżeli zadałeś pytanie i sen jest na nie odpowiedzią, to znaczy, że jest bardziej indywidualny niż uniwersalnie symboliczny i musisz poprawcować sam nad tą odpowiedzią, bo nikt inny nie zrozumie jej tak jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...