Skocz do zawartości

pomoc w cudzym �lubie, niechciane zar�czyny


orenda

Rekomendowane odpowiedzi

PomagaĹam w przygotowaniach czyjegoĹ wesela a potem byĹam na tym weselu. JakaĹ koleĹźanka z jakimĹ kolegÄ siÄ zarÄczyli i w gratulowaniu im i ogĂłlnej radoĹci oĹwiadczyĹa mi siÄ jakaĹ koleĹźanka, a ja siÄ zgodziĹam. PodobaĹa mi siÄ ona i taki facet. Potem z nim i jeszcze jakimĹ siedziaĹam i czuĹam silne poĹźÄdanie do niego i czuĹam, Ĺźe on mnie poĹźÄda i mu mĂłwiĹam, Ĺźe nie przemyĹlaĹam tamtej decyzji i tak na prawdÄ to ja w ogĂłle nie chcÄ braÄ Ĺlubu, bo chcÄ ĹźyÄ w grzechu. Ona to usĹyszaĹa i powiedziaĹa, Ĺźe i tak byĹmy ze sobÄ nie byĹy szczÄĹliwe, ma zbyt spokojny temperament (taka romantyczka, a ja bardziej szalona i psychiczna). Nie pamiÄtam wszystkiego, to byli chyba ludzie z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Opisz prosze czytelniej swoj sen.Te dziwne znaki nie sa zbyt czytelne.Poza tym sen nie ma ladu ni skladu.Takie posty bardzo utrudniaja interpretacje,poniewaz nie wiadomo co sniacy wlasciwe opisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dziwne znaki? takie jakby znaki zapytania? to chyba jakis blad na forum, napisze jeszcze raz bez polskich znakow, a z ladem niestety nie umiem zbytnio, ale sprobuje :(

 

Jestem niepelnoletnia, chociaz mi nie daleko, rok z hakiem. Ale we snie mialam juz prace i znajomi z niej brali slub i ja pomagalam w przygotowaniach, razem z innymi wspolpracownikami. Jestem bi, we snie podobala mi sie jednoczesnie kolezanka z pracy i kolega z pracy, kolega bardziej.

Pewna para sie na tym weselu zareczyla, podobajaca sie kolezanka w tamtym momencie mi sie oswiadczyla, a ja sie zgodzilam, pod wplywem chwili (zapanowala jakas taka radosc z powodu ich milosci, cos przypominajacego upojenie alkoholowe). Jednak gdy to minelo przestalam chciec sie z nia wiazac, ale nie wiedzialam, jak jej to powiedziec, aby jej nie urazic.

Siedzialam z kolega podobajacym sie i innym kolega, rozmawialismy. Podobal mi sie on i czulam, ze uwaza mnie za atrakcyjna, tamten drugi kolega tez. Pozadanie do niego czulam i on do mnie. Patrzac na tego podobajacego sie mi (katem oka widzac tego drugiego) powiedzialam, ze tak naprawde nie chce brac slubu i chce zyc w grzechu (tak jest i w rzeczywistosci, zartobliwie mowie na to "zyciem w grzechu", mozliwe ze niezbyt smieszne, ale tam bez znaczenia).

Moja narzeczona uslyszala to i powiedziala, ze i tak nie bylybysmy ze soba szczesliwe, poniewaz ona ma zbyt spokojny temperament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki,teraz wszystko jasne kochana.Sen dotyczy Twoich preferencji seksualnych,dlatego te przygotowania do slubu innych ludzi.Wrazenie upojenia alkoholowego bierze sie u Ciebie z faktu,ze nie rozumiesz,czym oni sie tak jaraja i ze trwalasc takich zwiazkow wedle zasad jest bardzo ulotna w Twoim mniemaniu(jak to upojenie alkoholowe,przez chwile jest fajnie,ale z biegiem czasu juz nie koniecznie)Mysle,ze w doroslym zyciu,mimo zainetesowania mezczyznami,zdecydujesz sie na zwiazki z kobietami.Sama mowisz mezczyznom,ze wolisz zyc w grzechu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...