Jump to content

czy zdam egzamin

Guest paulinqa123
 Share

Recommended Posts

Guest paulinqa123

Czy zdam poprawkowy egzamin z matematyki ?

król pik, 9 kier (o), J karo, D karo, J pik

dość ciekawe karty, praktycznie same figury...

powiedziałabym że nie uda mi się go zdać i zabraknie mi niewiele procent do zaliczenia, i nie zdam go bo nie wierze w swoje siły... no i egzaminatorka może mi nie sprzyjać, wpływać nieprzyjaźnie na mnie podczas egzaminu, mogę się przez nią bardziej stresować, mimo to myślę ,że oblanie egzaminu nie wpłynie bardzo negatywnie na moją przyszłość finansową, no i myśle ze walet pik pokazuje że muszę się po prostu nauczyć i dojrzeć do tego i dopiero potem podejść do egzaminu

dość ciekawe karty, praktycznie same figury...

powiedziałabym że nie uda mi się go zdać i zabraknie mi niewiele procent do zaliczenia, i nie zdam go bo nie wierze w swoje siły... no i egzaminatorka może mi nie sprzyjać, wpływać nieprzyjaźnie na mnie podczas egzaminu, mogę się przez nią bardziej stresować, mimo to myślę ,że oblanie egzaminu nie wpłynie bardzo negatywnie na moją przyszłość finansową, no i myśle ze walet pik pokazuje że muszę się po prostu nauczyć i dojrzeć do tego i dopiero potem podejść do egzaminu

a moim zdaniem zdasz egzamin ;)

Guest paulinqa123

no to dziewczyny, dziś pisałam ten nieszczęsny egzamin, nie miałam chęci ani czasu żeby sie do niego przygotowywać,

sprawdziłam sobie wstępnie wyniki na internecie i o ile dobrze pamiętałam swoje odpowiedzi to udało mi się zdać egzamin na 38%, a potrzebne było 30 :) ciesze się bardzo, na 99% go zdałam :) tak więc trafiłyście

Guest Daffne

widać, że osoba egzaminująca jest dość wymagająca i wymaga analitycznego myślenia i rzeczowości, ale powinien wykazać Ci sympatię , dzięki której łatwiej będzie Ci zdawać. Myślę, że zdasz, ale troszkę możesz czuć,że mogłaś lepiej czy stać było Cię na więcej.

• 3 weeks later...
Guest paulinqa123

to był pisemny egzamin, i tak mi sie trafiło że zamknięte pytania poszły mi baaardzo dobrze ale za to otwarte tragicznie :P na szczęście to wystarczyło żeby zdać o 10 % więcej niż było to wymagane do zaliczenia :D więc i tak się ciesze bo zależało mi na tym żeby to tylko zdać