Jump to content

Słoń, Nietoperze, Wampir Prosze o Interpretacje! WAŻNE!


Kersh

Recommended Posts

Witam, miałam dziś ciekawy sen. Nie wiem dlaczego, ale moje sny są zazwyczaj pomieszane , poplątane. Śniło mi sie że miałam w domu słonia w łazience ( bo go sama chyba przyprowadziłam) i on chciał się wykąpać po prysznicem. Dałam mu na szeroki strumnien to powiedział że chce mniejszy dałam mu wiec takie ( bicze ). Potem śniło mi się że Anka Przybylska miała mieć jakiś koncert w parku ale malo ludzi przyszło i była zła inie chciała śpiewać. A potem zaś była noc i znałam dużo wampirów latali jako nietoperze a potem do mnie przylatywali o czymś gadać. I w nocy do takiego pokoju przylecieli, jakas babka chciała sie położyć spać a my myśleliśmy ze jak swiatło włączy to że nas zobaczy a nas nie widziała i wampir leżał na łóżku a ona przezniego tak jak by przez ducha przenikła zgasiła lampke i było ciemno i się wtedy obudziłam.:dostal_na: Prosze o interpretacje i dziekuje z góry!!

Link to comment
Share on other sites

Kersh, jeśli w naszych snach pojawiają się osoby medialne, zwłaszcza aktorzy, zwykle jest to symbol, który świadczy o tym, że próbujesz coś ukryć, nie tyle przed innymi, co przed samą sobą coś udajesz.

Wampiry mogą świadczyć o tym, że chodzi o jakieś treści psychiczne, które próbujesz wyprzeć ze świadomości, próbujesz, nie tyle udawać, co o czymś zapomnieć, chociaż powinnaś to "przetrawić". W przeciwnym wypadku te myśli nie dadzą Ci spokoju, co poskutkuje wytworzeniem się wokół Ciebie niezbyt pozytywnej, niepokojącej atmosfery.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...