Jump to content

co myślicie o stworzeniu własnej talii tarota?

serce26
 Share

Recommended Posts

jak powyżej co o tym myślicie? Czy takie karty nadają się do wróżenia, gdzieś czytałam ,że są lepsze niż te kupione ze sklepu.

Bo są nasze , posiadają naszą energię.

Jak takie karty wykonać?

Oj Aniołku, wiem tyle, że musiałaś by znać się wtedy dobrze na archetypach, symbolice kart. Związane to też jest niejako ze znajomością historii Tarota, mitologii itp. Zawsze możesz sobie zrobić takie karty, tylko czy one nie będą wypaczać zasadniczego przesłania, właśnie przez brak tej potrzebnej wiedzy. Że na rynku są takie tam nowoczesne, nietypowe talie to są, wiem o tym, tylko czy aby naprawdę są one takie dobre do wróżenia? Niepowiedziałbym.

Nie zgodzę się, można poznawać archetypu podczas tworzenia, dodawać zmieniać. Jesli zajmujesz się kartami to czemu nie> Najważniejsze żeby wygląd jak i symbolika odpowiadały osobie, która będzie wróżyła z tych kart. Serce osobiście jak najbardziej zachęcam, przecież w głowę Ci nikt nie da, a spróbować warto :) Gdybym ja tylko miała troche talentu w łapkach pewnie też bym zrobiła swoje. Gdzies widziałam filmik, jak dziewczyna robiła własne karty były co prawda duże, ale bardzo mi się podobały.

Trzymam kciuki i nie daj się zniechęcić :)

No ja na pewno już nie wróżyłbym/nie kupiłbym takich kart, zrobionych przez kogoś kto się uczy.

Zresztą, wolno Ci Aniołku. Przecież Ci nie zabraniam.

Mój drogi, ale serce nie miała na myśli masowej produkcji :P

Ale ja przecież o takowej też nie myślałem. Tak po prostu wyraziłem się żeby podać pewien przykład.

karty są tylko dla mojej pracy .

Nie mam zamiaru ich sprzedawać , po za tym mam już jedną talię dostałam w prezencie "pozłacany tarot"