Jump to content

co mnie dzis na spotkaniu spotka? weryfikacja jutro

Ivone2
 Share

Recommended Posts

Nastał kolejny dzień spotkania...

mnie aż w brzuchu ściska bo nie wiem coś mnie czeka aż mnie rozsadza od środka...

10 pik as pik 9 trefl odwrócona 10 trefl K karo 9 pik o 10 kier D kier 9 kier W trefl W pik

no wiec ja widzę to tak Jakieś sprawy urzędowe wyjazd wiadomość o kłopotach jakaś poważna choroba zmartwienie, ze niby gdzieś z nim dziś pojadę na jakieś spotkanie gdzie będzie alkohol.. później jakieś zaręczyny miłość radość i fatalny romans i rozstanie...

nie wiem jak mam to rozumieć...

ktos pomoże ? :poklon::poklon::poklon:

Guest anhana

Wydaje mi się że jakiś wyjazd się szykuje w sprawach urzędowych które wywołają jakieś zdenerwowanie , umówisz się na spotkanie z urzędnikiem i to spotkanie przebiegnie bardzo pomyślnie będziesz zadowolona, mimo to twoje zamierzenia natrafią na drobne przeszkody (walet pik) . Ja to widzę tak ale jestem początkująca więc moja opinia może być nietrafiona :)

mogę już zweryfikować.

bo jest już po

a wiec spotkałam eis nie były to sprawy urzędowe a spotkanie z panem X, miał mi dać klucze bo jutro robię panieński w jego mieszkaniu, wiec dał, Pan x miał trochę problemów finansowych wiec pożyczyłam mu kasę nic więcej nie było. pojechałam zrobiłam zakupy w tym alkohol, podwiózł mnie do mieszkania zostawiłam wszystko i wróciłam do domu a on pojechał się spotkać z kumplami i tyle.