Skocz do zawartości

aparat, impreza, oddanie zabranej rzeczy, dzień/noc


Gość Euterpe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Euterpe

Hej!

 

Był dzień.

Śniło mi się, że zabrałam mężczyźnie aparat fotograficzny. Chciałam zobaczyć jakie ma tam zdjęcia, ale musiałabym się zalogować: wpisać hasło i login. Stwierdziłam, że nie mam co próbować i poszłam go oddać. Trochę się namęczyłam w tym śnie zanim go znalazłam.

Teraz nastała noc.

Najpierw weszłam na piętro, gdzie była huczna impreza. Leciała głośna muzyka, wszyscy skakali i świetnie się bawili. Był bardzo duży tłok. Zeszłam piętro niżej i zobaczyłam go jak siedzi przy stoliku z starszym facetem(w średnim wieku), którego nie do końca znał. Oddałam mu ten sprzęt, ale on nie przywiązywał do tego dużej wagi. Był bardziej pochłonięty rozmówcą.

 

Dodam, że ostatnio świta mi w głowie myśl na odnowienie kontaktów z tym człowiekiem.

O ile tą część z aparatem w miarę potrafię sobie wytłumaczyć, o tyle z drugą(nocną) częścią mam problem i nie rozumiem jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparat może oznaczać plotki na twój temat które już istnieją ale jeszcze nie znasz ich treści, mogą dotyczyć one nowej osoby jaką poznałaś czego symbolem jest mężczyzna. powinnaś zachować ostrożność przy poznawaniu nowych osób mogą się okazać fałszywe.

 

czy muzyka ci przeszkadzała? na ogół muzyka we śnie jest dobrym zwiastunem jeżeli jest harmonijna. jeżeli była głośna irytująca i przeszkadzała, może oznaczać kłótnie, obmowę i plotki z których ciężko będzie ci się wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

Muzyki nie słyszałam. Wiem tylko, że była.

Co do plotek to staram się nimi nie przejmować, ale zdaję sobie sprawę z ich istnienia. Nie są one

przyjemne, ale nic nie mogę na o poradzić :(

 

Myślałam też o odnowieniu znajomości z tym człowiekiem, któremu wzięłam sprzęt. I tak sobie to przetłumaczyłam, że chciałam zajrzeć do jego pamięci, czy mnie nie zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej Ty nie możesz o nim zapomnieć :) czasami z niewiadomych przyczyn niektórzy ludzie nas przyciągają, nawet nie musi dotyczyć to "miłości". nie potrafię stwierdzić czy on chciał by odnowić daną relację, czy o Tobie pamięta.

po tym śnie ja bym uznała, że odnowienie relacji z tym człowiekiem może być ryzykowne. nie znam sytuacji z tymi plotkami, ale o tej znajomości też będzie się mówiło. przeanalizuj sobie dlaczego zerwaliście kontakt, czy już wtedy przynosiła Ci ona problemy. jeżeli jakąś sytuację mocno przeżywamy na pewno przyjdą inne sny. jak by co to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...