Jump to content

aparat, impreza, oddanie zabranej rzeczy, dzień/noc


Guest Euterpe
 Share

Recommended Posts

Guest Euterpe

Hej!

 

Był dzień.

Śniło mi się, że zabrałam mężczyźnie aparat fotograficzny. Chciałam zobaczyć jakie ma tam zdjęcia, ale musiałabym się zalogować: wpisać hasło i login. Stwierdziłam, że nie mam co próbować i poszłam go oddać. Trochę się namęczyłam w tym śnie zanim go znalazłam.

Teraz nastała noc.

Najpierw weszłam na piętro, gdzie była huczna impreza. Leciała głośna muzyka, wszyscy skakali i świetnie się bawili. Był bardzo duży tłok. Zeszłam piętro niżej i zobaczyłam go jak siedzi przy stoliku z starszym facetem(w średnim wieku), którego nie do końca znał. Oddałam mu ten sprzęt, ale on nie przywiązywał do tego dużej wagi. Był bardziej pochłonięty rozmówcą.

 

Dodam, że ostatnio świta mi w głowie myśl na odnowienie kontaktów z tym człowiekiem.

O ile tą część z aparatem w miarę potrafię sobie wytłumaczyć, o tyle z drugą(nocną) częścią mam problem i nie rozumiem jej.

Link to comment
Share on other sites

aparat może oznaczać plotki na twój temat które już istnieją ale jeszcze nie znasz ich treści, mogą dotyczyć one nowej osoby jaką poznałaś czego symbolem jest mężczyzna. powinnaś zachować ostrożność przy poznawaniu nowych osób mogą się okazać fałszywe.

 

czy muzyka ci przeszkadzała? na ogół muzyka we śnie jest dobrym zwiastunem jeżeli jest harmonijna. jeżeli była głośna irytująca i przeszkadzała, może oznaczać kłótnie, obmowę i plotki z których ciężko będzie ci się wytłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest Euterpe

Muzyki nie słyszałam. Wiem tylko, że była.

Co do plotek to staram się nimi nie przejmować, ale zdaję sobie sprawę z ich istnienia. Nie są one

przyjemne, ale nic nie mogę na o poradzić :(

 

Myślałam też o odnowieniu znajomości z tym człowiekiem, któremu wzięłam sprzęt. I tak sobie to przetłumaczyłam, że chciałam zajrzeć do jego pamięci, czy mnie nie zapomniał.

Link to comment
Share on other sites

raczej Ty nie możesz o nim zapomnieć :) czasami z niewiadomych przyczyn niektórzy ludzie nas przyciągają, nawet nie musi dotyczyć to "miłości". nie potrafię stwierdzić czy on chciał by odnowić daną relację, czy o Tobie pamięta.

po tym śnie ja bym uznała, że odnowienie relacji z tym człowiekiem może być ryzykowne. nie znam sytuacji z tymi plotkami, ale o tej znajomości też będzie się mówiło. przeanalizuj sobie dlaczego zerwaliście kontakt, czy już wtedy przynosiła Ci ona problemy. jeżeli jakąś sytuację mocno przeżywamy na pewno przyjdą inne sny. jak by co to pisz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...