Jump to content

zniszczony talizman, amulet

aquarius8
 Share

Recommended Posts

Mam amulet z rozowego kwarcu, mial aktywowac milosc w moim zyciu, mam go okolo 2 lata I niedawno spadl mi na beton i rozbil sie na na pol,

na dwie czesci.

Co teraz? Czy to jakis zly znak?

Edited by aquarius8

a ciekawa jestem

dokładnie tak kiedyś mojej serdecznej przyjaciółce sie rozpołowił

znak nie znak....

nie wyszło nic z planowanego a właściwie już dopiętego niemal na ostatni guzik ślubu

moze tylko zbieg okoliczności?

Guest SooYoung
Mam amulet z rozowego kwarcu, mial aktywowac milosc w moim zyciu, mam go okolo 2 lata I niedawno spadl mi na beton i rozbil sie na na pol,

na dwie czesci.

Co teraz? Czy to jakis zly znak?

To że w tym samym czasie spotkasz dwóch panów którzy wzbudza w Tobie uczucie ;) Czas pokaże.

Na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tym że kamień się rozpadł, bo jakby nie patrzeć to teraz masz dwa kwarce - podwójne wzmocnienie :D Choć z tego to ani amulet, ani nic co samo zadziała, to po prostu ładne kamienie.

Może zrób sobie kolczyki w których będzie Ci do twarzy i w ten sposób zwrócisz na siebie czyjąś uwagę :)

Złe rzeczy dzieją się i bez znaków co daje wskazówkę, że pech i szczęście są niezależne i możesz na to nie mieć wpływu. Rozpołowienie kamienia zmniejsza siłę promieniowania i jeżeli miał on dla Ciebie jakieś głębsze znaczenie, wówczas efekty będą mniej zadowalające. Kamień zawsze można wymienić na inny, czego nie da się zrobić z życiowymi błędami. Nastawiając się psychicznie, że skutki "przygody" z kamieniem mogą łączyć się z jakimś niepowodzeniem, daje temu czemuś szanse dojścia do głosu. Zdarzenie należy potraktować tylko jako następstwo upadku przedmiotu a nie samej siebie, bo przede wszystkim Ty sama, jako istota myśląca, realizujesz wyznaczone cele. Reszta życiowego wyposażenia (przedmioty martwe) grają role drugorzędne.

• Like 1