Skocz do zawartości

zniszczony talizman, amulet


aquarius8

Rekomendowane odpowiedzi

Mam amulet z rozowego kwarcu, mial aktywowac milosc w moim zyciu, mam go okolo 2 lata I niedawno spadl mi na beton i rozbil sie na na pol,

na dwie czesci.

Co teraz? Czy to jakis zly znak?

Edytowane przez aquarius8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciekawa jestem

dokładnie tak kiedyś mojej serdecznej przyjaciółce sie rozpołowił

znak nie znak....

nie wyszło nic z planowanego a właściwie już dopiętego niemal na ostatni guzik ślubu

moze tylko zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Mam amulet z rozowego kwarcu, mial aktywowac milosc w moim zyciu, mam go okolo 2 lata I niedawno spadl mi na beton i rozbil sie na na pol,

na dwie czesci.

Co teraz? Czy to jakis zly znak?

To że w tym samym czasie spotkasz dwóch panów którzy wzbudza w Tobie uczucie ;) Czas pokaże.

 

Na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tym że kamień się rozpadł, bo jakby nie patrzeć to teraz masz dwa kwarce - podwójne wzmocnienie :D Choć z tego to ani amulet, ani nic co samo zadziała, to po prostu ładne kamienie.

 

Może zrób sobie kolczyki w których będzie Ci do twarzy i w ten sposób zwrócisz na siebie czyjąś uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe rzeczy dzieją się i bez znaków co daje wskazówkę, że pech i szczęście są niezależne i możesz na to nie mieć wpływu. Rozpołowienie kamienia zmniejsza siłę promieniowania i jeżeli miał on dla Ciebie jakieś głębsze znaczenie, wówczas efekty będą mniej zadowalające. Kamień zawsze można wymienić na inny, czego nie da się zrobić z życiowymi błędami. Nastawiając się psychicznie, że skutki "przygody" z kamieniem mogą łączyć się z jakimś niepowodzeniem, daje temu czemuś szanse dojścia do głosu. Zdarzenie należy potraktować tylko jako następstwo upadku przedmiotu a nie samej siebie, bo przede wszystkim Ty sama, jako istota myśląca, realizujesz wyznaczone cele. Reszta życiowego wyposażenia (przedmioty martwe) grają role drugorzędne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...