Skocz do zawartości

umieranie..


ewelina957

Rekomendowane odpowiedzi

sniło mi się że umieram, sen był bardzo realistyczny...teraz dokładnie nie wiem co sie w nim działo, ale wiem ze lezałam na łóżku, byłam świadoma tego ze zostało mi kilka dni, moze kilka godzin, byłam pogodzona z tym że umrę. Źle to znosili moi bliscy: rodzice, dziadkowie itp, nie wiedzieli co moga jeszcze zrobic, zeby do tego nie dopuscic. Najmniej ze wszystkich przejmowałam sie tym ja. Byłam przekonana, ze tak musi byc, ze trudno, wiem ze moze za wczesnie, ale nic juz nie poradze. Nawet sie troche cieszyłam, a już w chwili umierania bałam sie co bedzie dalej, w tym życiu po zyciu, czy pojawi sie tzw swiatełko w tunelu, czy bede wiedziała w która strone isc, co mnie tam czeka, i wtedy taka ciemnosc mnie ogarneła jak zamykałam oczy, zobaczyłam takie światła za mgłą, byłam na wpół przytomna i nie wiedziałam czy juz isc w strone tego swiatła..wtedy sie obudziłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniło mi się że umieram, sen był bardzo realistyczny...teraz dokładnie nie wiem co sie w nim działo, ale wiem ze lezałam na łóżku, byłam świadoma tego ze zostało mi kilka dni, moze kilka godzin, byłam pogodzona z tym że umrę.

Cos dzialo sie w Twoim zyciu,co powodowalo Twoja wewnetrzna zmiane,transformacje.Czulas,ze nic nie moze pozostac w starych formach(stad te kilka dni) i tak naprawde nie obawialas sie nowego,bylas z tym pogodzona.

 

Źle to znosili moi bliscy: rodzice, dziadkowie itp, nie wiedzieli co moga jeszcze zrobic, zeby do tego nie dopuscic. Najmniej ze wszystkich przejmowałam sie tym ja. Byłam przekonana, ze tak musi byc, ze trudno, wiem ze moze za wczesnie, ale nic juz nie poradze. Nawet sie troche cieszyłam, a już w chwili umierania bałam sie co bedzie dalej, w tym życiu po zyciu, czy pojawi sie tzw swiatełko w tunelu, czy bede wiedziała w która strone isc, co mnie tam czeka, i wtedy taka ciemnosc mnie ogarneła jak zamykałam oczy, zobaczyłam takie światła za mgłą, byłam na wpół przytomna i nie wiedziałam czy juz isc w strone tego swiatła..wtedy sie obudziłam...

 

Najblizsi sie przejmowali,czy aby podazasz dobra droga,stad ich obawy.Te twoje leki przed swiatelkiem w tunelu to symbol Twojego niepokoju-czy znajdziesz rozwiazanie w trudnej sytuacji,czy po zmianie(tutaj zycie po zyciu) wszystko pozostanie takie samo.Nie wiedzialas czy isc w strone swiatla-nie bylas do konca gotowa z dotarciem do nowej drogi swojego zycia,swojego nowego ja.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...