Skocz do zawartości

rozkład sprawdzajacy pomocy


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

rozłożyłam karty na sprawdzenie pana X wyszło tak ze nie mam pojęcia jak to interpretować.... pomóżcie, prosze.

 

1.dama kier ...................................4. K kier

2. 10 kier.........7. król trefl.............5. A kier (odw)

3. K pik ...8. 9 pik (o)....................6. Dama karo

 

1. ogólny zarys postaci

2. zalety

3. wady

4. co przyciaga

5. czego się od nas oczekuje

6. czego my oczekujemy

7. jak potoczy się znajomość w ciągu 3 miesięcy

8. rada

 

moja interpretacja poszczególnych pozycji:

Ad 1. przyjacielski młody człowiek uspołeczniony i towarzyski.

Ad 2. dobry szlachetny miły.

Ad 3. stara się być dobry jednak spostrzega świat przez pryzmat siebie (uparty stanowczy arogancki).

Ad 4. zaufanie, atrakcyjność.

Ad 5. przejscia przez etap trosk rodzinnych,wparcia w złych chwilach?

Ad 6. Ze skończą się szarpaniny między nami i nastanie spokój ze los się odmieni.

Ad. 7. stworzymy związek pełen miłości i zrozumienia?

Ad. 8. zmienić nastawienie bo będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie pojawi się zupełnie inny mężczyzna, a u niego inna kobieta

jako rada karty mówią, aby nie brać wszystkiego do siebie, podejść na luzie do znajomości

pan lubi dominować, mieć ostatnie zdanie, ma ciężki charakter, jest uparty i rzadko schodzi z raz obranej drogi

Ty chcesz być najważniejszą osobą w jego życiu, a on chce teraz rozwijać się zawodowo - tutaj jest rozdźwięk pomiędzy Wami w kwestii wzajemnych oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyczytałaś tu innego mężczyznę i kobietę??

bo ja połączenia sprawdzałam w różny sposób i tu inni mężczyźni i inne kobiety mi nie wychodza .....

Edytowane przez Ivone2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swój sposób odczytywania kart klasycznych, kiedyś bardziej siedziałam w tym temacie, ja to po prostu tu zobaczyłam, więc napisałam o tym

w oczekiwaniach masz odwróconego Asa Kier - to już jest sygnał, że coś nie jest tak, jak chcemy, poz. 7 Król trefl - pojawienie się innego mężczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1.dama kier ...................................4. K kier

2. 10 kier.........7. król trefl.............5. A kier (odw)

3. K pik ...8. 9 pik (o)....................6. Dama karo

1. ogólny zarys postaci- jeśli pytałaś pod kontem tego co Pan myśli, jaki jest to powiedziałabym że myśli o Tobie, jeśli oznaczasz siebie w kartach jako dama kier :)

2. zalety-pan jest pogodny, ma wesołe usposobienie, jest zakochany i myśli o tym poważnie

3. wady- jest stanowczy, troche zbyt twardy, lubi dominować i wszystkim rządzić, dużo pracuje

4. co przyciaga- no jak to co, miłość /zauroczenie ;D

5. czego się od nas oczekuje- powiedziałabym że oczekuje tego żebyś całkowicie mu sie oddała, żebyś nie myślała o innych facetach, żeby on tylko był dla Ciebie nrem 1

6. czego my oczekujemy- oczekujesz udanego związku partnerskiego, równego a nie niesprawiedliwego traktowania[/b]

7. jak potoczy się znajomość w ciągu 3 miesięcy-pracowicie, będziecie tworzyć jak najlepsze relacje, będą to tzw. miesiące miodowe :) będziecie dla siebie hojni, pobłażliwi, przyjaźni,będziecie sie jeszcze lepiej poznawać :)

8. rada- powinniście jasno określić zasady zwłaszcza te moralne, uważać na ciągotki do nałogu (nie wiem czy Twoje czy Jego czy wspólne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1.dama kier ...................................4. K kier

2. 10 kier.........7. król trefl.............5. A kier (odw)

3. K pik ...8. 9 pik (o)....................6. Dama karo

 

1. ogólny zarys postaci dama kier

jeśli dobrze zrozumiałam stawiałaś na Pana, a więc jest określenie jego postaci. Zapewne jest to mężczyzna uczuciowy,który szuka partnerki pełnej ciepła,oddania i potrzebuje by okazywano mu miłość i uczucie.

 

2. zalety 10 kier

zaletą jest fakt, że Wam obojgu może zależeć na stronie uczuciowej, romantycznej i to może Was do siebie przyciagać.

 

3. wady K pik

wadą jednak może być Pana powściągliwość do okazywania tego czego sam pragnie z uwagi na jakieś stare doświadczenia albo z innych przyczyn. Czasem przeszłość w której spażyliśmy się albo nawet dom rodzinny powoduje nie robimy tego czego na prawde pragniemy. Nie wiem co z tych dwóch spraw jest odpowiednia, ale zaznacza się jego kierowanie się rozumem i rozsądkiem bardziej niż sercem i uczuciami.

 

4. co przyciaga K kier

przyciąga właśnie ta uczuciowa strona, miłość, wzajemne okazywanie sobie czułości i bliskości.

 

5. czego się od nas oczekuje A kier (odw)

hm oczekuje się od Was nowej miłości, zwłaszcza jeśli juz byliście razem, natomiast jesli jesteście nową znajomością to może wytrwałosci i otwierania serca na siebie, które Panu może nie pzrychodzić z trudem i trzeba byłoby obudzić w nim tą jego stronę uśpioną.

 

6. czego my oczekujemy Dama karo

oczekujecie a raczej Ty, że jesli będziesz sie starać to coś dobrego z tego wyniknie.

 

7. jak potoczy się znajomość w ciągu 3 miesięcy 9 pik (o)

tu przydałyby się 3 karty, każda na miesiąc. A tak to można powiedzieć, że Pani może się zawieźć ponieważ Pan mimo pokładów romantyzmu i wrazliwosci w sobie może nie chcieć okazać tego co ma w sobie Tobie mimo starań (dama karo)

 

8. rada Dama karo

drugi raz dama karo? Radą jest dzialanie, ale po wcześnejszej ocenie tego czy warto zważając na pragnienia drygiej strony...czy nie natrudzimy się nadaremnie...także nei tykko kierowac się własnym sercem, ale i potzrebami serca partnera bo wolna wola kazdego z Was może być różna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.dama kier ...................................4. K kier

2. 10 kier.........7. król trefl.............5. A kier (odw)

3. K pik ...8. 9 pik (o)....................6. Dama karo

 

1. ogólny zarys postaci dama kier

jeśli dobrze zrozumiałam stawiałaś na Pana, a więc jest określenie jego postaci. Zapewne jest to mężczyzna uczuciowy,który szuka partnerki pełnej ciepła,oddania i potrzebuje by okazywano mu miłość i uczucie.

 

2. zalety 10 kier

zaletą jest fakt, że Wam obojgu może zależeć na stronie uczuciowej, romantycznej i to może Was do siebie przyciagać.

 

3. wady K pik

wadą jednak może być Pana powściągliwość do okazywania tego czego sam pragnie z uwagi na jakieś stare doświadczenia albo z innych przyczyn. Czasem przeszłość w której spażyliśmy się albo nawet dom rodzinny powoduje nie robimy tego czego na prawde pragniemy. Nie wiem co z tych dwóch spraw jest odpowiednia, ale zaznacza się jego kierowanie się rozumem i rozsądkiem bardziej niż sercem i uczuciami.

 

4. co przyciaga K kier

przyciąga właśnie ta uczuciowa strona, miłość, wzajemne okazywanie sobie czułości i bliskości.

 

5. czego się od nas oczekuje A kier (odw)

hm oczekuje się od Was nowej miłości, zwłaszcza jeśli juz byliście razem, natomiast jesli jesteście nową znajomością to może wytrwałosci i otwierania serca na siebie, które Panu może nie pzrychodzić z trudem i trzeba byłoby obudzić w nim tą jego stronę uśpioną.

 

6. czego my oczekujemy Dama karo

oczekujecie a raczej Ty, że jesli będziesz sie starać to coś dobrego z tego wyniknie.

 

7. jak potoczy się znajomość w ciągu 3 miesięcy 9 pik (o)

tu przydałyby się 3 karty, każda na miesiąc. A tak to można powiedzieć, że Pani może się zawieźć ponieważ Pan mimo pokładów romantyzmu i wrazliwosci w sobie może nie chcieć okazać tego co ma w sobie Tobie mimo starań (dama karo)

 

8. rada Dama karo

drugi raz dama karo? Radą jest dzialanie, ale po wcześnejszej ocenie tego czy warto zważając na pragnienia drygiej strony...czy nie natrudzimy się nadaremnie...także nei tykko kierowac się własnym sercem, ale i potzrebami serca partnera bo wolna wola kazdego z Was może być różna.

Daffne

8 karta to 9 pik odwrócona a 7 to krót trefl. jak w opisie powyzej... nie wiem skąd u ciebie te 2 Damy karo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne

8 karta to 9 pik odwrócona a 7 to krót trefl. jak w opisie powyzej... nie wiem skąd u ciebie te 2 Damy karo

 

ach no tak, pomyliłam się przy osobnych kartach i opisach, dlatego regulamin pisze by zaimeszczać karty obok opisów bo to ułatwia interpretacje.

 

Król trefl to mężczyzna aktyany, ale nie wiem czy będzie działać w Twoją stronę czy w kogoś innego bo jedna karta nie mówi o tym. Może to być nowy mężczyzna, ale nie będę zgadywać bo nei masz 3 kart.

 

Rada by odrzcić czarne myśli od siebie i nie szukać winy w sobie z powodu niepowodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...