Skocz do zawartości

dama trefl i dama karo w odpowiedzi na pytanie czy mąż kocha


babka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

Piszę z prośbą o pomoc w interpretacji mojego rozkładu. Dotyczy on mnie i mojego męża. Chodzi o banalne pytanie a mianowicie czy mój mąż mnie kocha czy ściemnia (nie jest wylewny....a ostatnio zgrzyta).

 

Otrzymałam następującą odpowiedź kart

 

9karo, dama trefl, dama kier, 10 pik

 

 

Odczytałam to tak, że jestem dla niego kochającą żoną i przyjaciółką. 10 pik wskazuje na zmianę i faktycznie czeka Nas przeprowadzka do naszego wspólnie zakupionego mieszkania.

Ale w mojej ocenie karty nie odpowiedziały na moje pytanie. Czy możliwe jest że dama trefl to inna kobieta w jego życiu?

 

Byłoby miło gdyby toś obiektywnym okiem spojrzał na powyższe.

 

Proszę

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

BABKA

Edytowane przez babka
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

szczerze mówiąc chyba jeszcze nie miałam takiego problemu z zinterpretowaniem rozkładu... szczerze mówiąc nie potrafie tego rozwiązać, nachodzą mnie dwie sprzeczne myśli. Może po prostu mam do tego zły dzień,spróbuję jutro a być może do tego czasu ktoś sie odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

 

Piszę z prośbą o pomoc w interpretacji mojego rozkładu. Dotyczy on mnie i mojego męża. Chodzi o banalne pytanie a mianowicie czy mój mąż mnie kocha czy ściemnia (nie jest wylewny....a ostatnio zgrzyta).

 

Otrzymałam następującą odpowiedź kart

 

9karo, dama trefl, dama kier, 10 pik

 

 

Odczytałam to tak, że jestem dla niego kochającą żoną i przyjaciółką. 10 pik wskazuje na zmianę i faktycznie czeka Nas przeprowadzka do naszego wspólnie zakupionego mieszkania.

Ale w mojej ocenie karty nie odpowiedziały na moje pytanie. Czy możliwe jest że dama trefl to inna kobieta w jego życiu?

 

Byłoby miło gdyby toś obiektywnym okiem spojrzał na powyższe.

 

Proszę

 

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

BABKA

 

dama kier + jakakolwiek inna dama w kartach klasycznych przedstawiają rywalkę w miłości, może być to jakaś przyjaciółka u której twój mąż ma wsparcie lub osoba która została obdarowana jakimś prezentem od partnera, widzę w tym jeszcze jakąś podróż przeprowadzkę ale nie jestem w stanie określić kogo.. czy twoja czy męża czy was obojga. Niue bierz tego na 100% poczekaj jeszcze na kogoś interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

 

Dziwne to wszystko bo, nie widać w jego otoczeniu kobiet stanu wolnego. Mamy znajome w związkach małżeńskich - albo o czymś nie wiem :/.

Karty nie dały jednoznacznej odpowiedzi czy kocha....wydawało mi się że te dwie damy określają mnie, moją rolę w jego życiu, to kim dla niego jestem - Dama trefl - przyjaciółka a Dama kier - żona itd. 9 karo to poczujcie stabilizacji mojego męża a 10 pik zmiana która Nas czeka - przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Podczas kilku rozmów jasno deklarował, że we mnie ma przyjaciela i nikt nie wie o nim tyle co ja. Stąd moja interpretacja damy trefl w tym układzie.

Według tego co napisał Ivon2 może faktycznie jest ktoś jeszcze - jakaś inna kobieta. Sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuje Paulinqo :)

brak mi obiektywizmu bo dotyczy to mojej osoby.... Spotkałam sie z różnymi interpretacjami figur...niektóre wskazywały na cechy charakteru i faktycznie kim dla kogoś jesteśmy. Dlatego ja odczytałam to że jestem dla mojego męża przyjacielem, wsparciem, że zawsze może na mnie liczyć.....że jestem jego miłością.

Ale tak jak wspomniałam nie jestem obiektywna, dlatego prosiłam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co pytasz?

zapytałam czy mnie kocha....a spowodowane jest to tym ze nie jest wylewny jeżeli chodzi o wyrażanie uczuć i mówienie kocham. Straciłam swoja pewność....po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mój mąż mnie kocha czy ściemnia (nie jest wylewny....a ostatnio zgrzyta).

9karo, dama trefl, dama kier, 10 pik

 

Wg mnie karty w dużej mierze pokazały to co Ty o tym myślisz i co pragnęłabyś zamiast myśli na temat Pana i jego emocji.

Pierwsze dwie karty wskazują na Twoją niepewność odnośnie związku i uruchamiające się wątpliwości z powodu jakichś starych sytuacji, które kłębią się w głowie. Mogą to być stare zachowania, nawyki, z powodu których trochę obawiamy się tego co będzie. Dalsza część pokazuje również Ciebie i Twoją emocjonalną stronę tego co pragniesz, a oczekiwałabyś by niepewność sie skończyła (10 pik) by sytuacja dla Ciebie stała się klarowna.

 

Wg mnie przydałoby się skoncetrować i wyciągnąć inne karty skupiając się na meżu i jego zachowaniu... wtedy może uda się postawić właściwie karty na męża emocje, jednak najpierw trzeba umieć oddalić własne. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mój mąż mnie kocha czy ściemnia (nie jest wylewny....a ostatnio zgrzyta).

9karo, dama trefl, dama kier, 10 pik

 

Wg mnie karty w dużej mierze pokazały to co Ty o tym myślisz i co pragnęłabyś zamiast myśli na temat Pana i jego emocji.

Pierwsze dwie karty wskazują na Twoją niepewność odnośnie związku i uruchamiające się wątpliwości z powodu jakichś starych sytuacji, które kłębią się w głowie. Mogą to być stare zachowania, nawyki, z powodu których trochę obawiamy się tego co będzie. Dalsza część pokazuje również Ciebie i Twoją emocjonalną stronę tego co pragniesz, a oczekiwałabyś by niepewność sie skończyła (10 pik) by sytuacja dla Ciebie stała się klarowna.

 

Wg mnie przydałoby się skoncetrować i wyciągnąć inne karty skupiając się na meżu i jego zachowaniu... wtedy może uda się postawić właściwie karty na męża emocje, jednak najpierw trzeba umieć oddalić własne. Powodzenia :)

 

 

No właśnie ...jestem bardzo emocjonalna osobą. Dlatego nasuwa mi się jeden wniosek NIE STAWIAĆ SOBIE KART :(

DZIEKUJĘ DAFFNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...