Skocz do zawartości

czy dostanę tę pracę


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny ;) potrzebuję Waszej pomocy. Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej, w czwartek mam lekcję pokazową i w związku z tym spytałam kart czy dostanę tę pracę. Oto co mi wyszlo:

 

walet trefl + król trefl + 10 pik i krol pik (o)

 

I nie wiem jak to zinterpretować. Bo faktycznie wiązało to by się z dojeżdżaniem, połączenie króla trefl z waletem daje mi wielką nadzieję na to, że się uda. Tylko teraz ten król pik. I nie wiem czy w koncu się uda czy się nie uda. Dodam, że to praca o której zawsze marzyłalm. A może wyszło mi w kartach, że już obecnie pracuję i nic się nie zmieni? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

walet trefl + król trefl + 10 pik i krol pik (o) - faktycznie jest pokazana praca/rekrutacja, powiedziałabym że są na etapie rozmyślania czy Cie przyjąć czy nie, 10pik mówi o rozwoju w pracy i dokonywaniu wyborów, ale też o smutku... moim zdaniem nie dostaniesz tej pracy :/ jeszcze nie teraz, nie poddawaj się i dąż do zdobycia lepszej pracy,do 3 miesięcy los sie odwróci na lepsze :)

 

głowa do góry, wyjdzie Ci to na lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

i proszę nie bierz tego do siebie, może źle zinterpretowałam , nie mam zbyt dobrego dnia dziś...

 

mogłabyś sprawdzić również mój rozkład na konkretne pytanie ? będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dostanę tę pracę

walet trefl + król trefl + 10 pik i krol pik (o)

 

pokazuję się tu rekrutacja i podejmowanie decyzji, jednakże sądzę, że rekrutujący może wybrać kogoś innego, a może nawet mężczyznę. Czasem tak jest, że rekrutujący z góry wie, że chce mężczyznę, ale oficjalnie tego nie można powiedzieć. Trafi się coś innego, oczywiście jeśli sie nie mylę, a jeśli się myle bo tak też może być to piki,które na ogół wskazują negatywny wydźwięk mogą akurat w sprawie pracy pokazać intelekt i lotny umysł co może okazać się korzystne. Także ja widzę kilka mozliwości i kierując się intuicją powiedziałabym, że inna praca Cię czeka, ale obym się myliła i zyczę powodzenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :) Ja też gdzieś podświadomie wiem, że nie dostanę tej pracy :( i raczej już zwątpiłam w to czy kiedykolwiek znajdę pracę w zawodzie :(

znajdziesz bo stać Cię na to tylko wytrwałości potrzeba :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...