Skocz do zawartości

rozkład na tydzień


Gość paulinqa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulinqa123

rozkład na tydzień rozpoczynam od dnia dzisiejszego

 

dziś(śr)- dama pik (0)-plotki, kłótnie, ściemnianie

 

czw.- 8 pik- przykrości, smutek, rozczarowanie,kłótnie,bliski wyjazd/załatwianie jakiejś sprawy "na mieście"

 

pt.- 9 trefl(o)- zwyczajny dzień, bez ekscesów, lepsze samopoczucie

 

sb.-4 karo(o)-wykorzystanie materialne przez najbliższych ? kasa sie kończy

 

ndz.-4 trefl (o)- odpoczynek w domu, leczenie kaca, porozumienie się w partnerstwie, wyjasnienie sporów

 

pon.- dama kier (o)- będę chodzić jak osa, złośliwa, zdenerwowana, wredna,oleje wszystko i wszytskich

 

wt.- joker czarny z kropką (o)- nie da się już zmienić niektórych decyzji, poniosę porażkę, znów nieciekawy dzień

 

śr-10 karo (o)- znów zachwianie równowagi finansowej, krucho z kasą

hahaa chyba przestanę wóżyć sobie samej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś(śr)- dama pik (0)- dziś ogólnie możesz być bardzo rzeczowa,konkretna i chłodna. Może będziesz nie w sosie po prostu hehe albo sytuacja jakaś może wmagać takiego zachowania od Ciebie. Może też ktoś wkurzyć Cię jeśli z reguły nie masz w zwyczaju przyjmować takiej postawy.

 

czw.- 8 pik- jutro kontynuacja, no myślę, że będziesz sie trochę lenić i tyle, a może bezruch Ci nie sprzyja, będą kontakty netowe bo 8 pik na nie wskazuje, poza tym nic specjalnego wydaje mi się, a już na pewno nic złego :D

 

pt.- 9 trefl(o)- tu pojawi się jakas niepewność, może trzeba będzie bronić swych poglądów, troszkę pospierać sie z kimś albo w domku, albo na necie.

 

sb.-4 karo(o)- odczujesz nudę i może Ci ona doskwierać, już teraz postaraj sie zorganizować sobei dzień byś nie wpadła do czarnej dziury z nudy.

 

ndz.-4 trefl (o)- leniuchowanie na maksa weekednowe się szykuje, Tobie to dobrze heheh

 

pon.- dama kier (o)- ja myślę, że nie bęziesz zdenerwowana z kogoś powodu tylko taki marazm weekednowy spowoduje podirytowanie bo będziesz potrzebowała wyładować sie...może jakieś trzxepanie dywanów? :chytry: Albo inne meczące zajęcia by się w ten dzień przydały? :P

 

wt.- joker czarny z kropką (o)- poczujesz być może konsekwencje dnia wczesniejszego, jesli więc nie wyładujesz się w sposob konstruktywny to możesz odczuwać niesmak z osobami wobec ktrych mogłaś być dzień wcześniej na pieńku ^^

 

śr-10 karo (o)- z powodu poniedziałku tu też możesz czuć niezadowolenie i niesmak....dlatego zwróć uwagę na swoje zachowanie i wykorzystaj swą energię pożytecznie by nie tworzyć spin w domu bo będą się utrzymywać przez kolejne dni, a wytrzepany dywanik czy inne prace mogę wręcz poprawić Ci nastrój :okok:

 

Udanego tygodnia :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ślicznie Ci dziękuję :)

 

co do dnia dzisiejszego to masz rację, będę załatwiać różne konkretne rzeczy ;) chłodna już byłam dla swojego partnera bo mnie wnerwia, i dość często mnie to spotyka, jestem dość nerwowa i impulsywna niestety,

co do reszty to lenię się prawie cały czas :P trzepanie dywanów ?: haha myślę że to świetny pomysł, ewentualnie jakieś sztuki walki by się sprawdziły

 

w sb. idę na impreze urodzinową do partnera, może wyszło Ci że będę się tam nudzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie Ci dziękuję :)

 

co do dnia dzisiejszego to masz rację, będę załatwiać różne konkretne rzeczy ;) chłodna już byłam dla swojego partnera bo mnie wnerwia, i dość często mnie to spotyka, jestem dość nerwowa i impulsywna niestety,

co do reszty to lenię się prawie cały czas :P trzepanie dywanów ?: haha myślę że to świetny pomysł, ewentualnie jakieś sztuki walki by się sprawdziły

 

w sb. idę na impreze urodzinową do partnera, może wyszło Ci że będę się tam nudzić ?

 

jak mam nerwa to by nie wyżywać się na innych trzepie dywany, potem jak mi już przejdzie cieszę sie, że posprzątane a relacje są ok i nic nie trza prostować...także sprzedaje Ci pomysł bo może i u Ciebie się sprawdzi :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

wczoraj były delikatne kontakty netowe, takie jak na codzień :) oprócz tego mała sprzeczka z partnerem ale to standard, nie było źle :) a tak to bez ekscesów :P troche bezruch :) więc zgadza się Daffne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...