Skocz do zawartości

:) i mój wrzesień.....


Gość gość5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość5

Wrzesień

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- znużenie i hustawki nastroju

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy- fakty są jakie są, czas zacząć coś robić z ta wiedzą, koniecznośc podjęcia deyzji niezbyt łatwych i przyjemnych- chyba, ze w nagrodę za ostatnie starania i działania w pracy- pojadę do centrali poznać ludzi :P

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- omawianie i wyjaśnianie pewnych zwiłech wciąż dla mnie kwestii w pracy (podobno czekaja mnie nowe bojowe działania :))

Uczucia – 2 mieczy, 4 denary- raczej skupienie na tym co czuje i co z tym fantem zrobić

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy- oj tutaj 10- osiągne wyzyny swoich możliwośći.... trzeba będzie twardo stapać po ziemi, przede wszystkim używac szarych komórek bardziej niz do tej pory.........

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- dziura budżetowa nie do przeskoczenia- pewnie znów popatrzę na sklepowe manekiny i pójde dalej.......

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- hmm... kontakt z kimś, z kim długo nie miałam kontaktu (9 mieczy to tez rozmowy nocne- moze sms-owe........??) ciągle mi ten pan z rozkładu klucz "chodzi" po głowie.......jakas paranoja.....

Odnośnik do komentarza

Wrzesień

 

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- hmmmm tak jakbyś trochę była rozchwiana,że coś Ci umyka w życiu

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy- coś Cię może zasmucić i będziesz o tym myśleć

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- jakieś wahanie apropos pracy czy szkoły, nauki?

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy- tak jakbyś chciała zwolnić tempo

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- coś Cię zasmuci w tej sferze, skrępuje do dalszego działania, będziesz szukała nowych rozwiązań

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- hmm... kontakt z kimś, z kim długo nie miałam kontaktu- bardzo możliwe.9 mieczy w tym wypadku,to karta przeszłosci.

Odnośnik do komentarza

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- Rozmyślanie nad rzeczami niedostępnymi dla Ciebie i kreowanie rzeczywistosci już w obranym kierunku.Może chwile zastanawiania się i podjęcie decyzji.. rozmowy z samą sobą..wymiana nagromadzonych informacji..

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy- Tutaj albo bedziesz próbowala przeczekać jakiś cieżki dla siebie okres..albo coś na co w obecnej chwili czekasz nie przyniesie oczekiwanych rezultatów..

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- Tutaj już staniesz na wysokości zadania,może jakas rozmowa..dokształcanie się,albo jakaś propozycja współpracy..

Uczucia – 2 mieczy, 4 denary- bedziesz zamknieta w sobie..nic się nie zmieni..

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy- oj tutaj 10- jest szansa na rozwój ,ale nie pokazuj od razu wszystkiego..zagraj logicznie,nie okazuj chwili słabości i zwątpienia..

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- No tutaj może być kiepsko..Widać twoje zmartwienia..ale bedzie dało się ogarnąć..

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- Padnie propozycja jakiejś nowej perpektywy..której się nie spodziewasz..może troche sie obawiać,ale w rezultacie widać działania w tym kierunku,coś nieoczekiwanego:)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary-trochę przemęczenia, wahań, możliwa wymiana kontaktów z kims

 

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy możesz przymknąc oko na coś, ale potem widać jakiś spór, niedogadanie się w jakiejś sprawie

 

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- kojarzy mi się z nauką, może jakieś szkolenie, kurs

 

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy widać spory rozwój, widać, że praca jest pewna i pewnie w dużej firmie, ale tak jakbys miała nie być do końca zachwycona

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- może byc kiepsko, przez problemy finansowe możesz czuć się ograniczona

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- jakiś wyjazd, ale z wyrzutami sumienia, albo inaczej, ktoś się odezwie, będzie podryw, ale poczujesz wyrzuty sumienia...

Edytowane przez Inez2503
nieoczekiwane pojawienie się szefowej;))))
Odnośnik do komentarza
Gość gość5
1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary-trochę przemęczenia, wahań, możliwa wymiana kontaktów z kims

 

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy możesz przymknąc oko na coś, ale potem widać jakiś spór, niedogadanie się w jakiejś sprawie

 

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- kojarzy mi się z nauką, może jakieś szkolenie, kurs

 

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy widać spory rozwój, widać, że praca jest pewna i pewnie w dużej firmie, ale tak jakbys miała nie być do końca zachwycona

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- może byc kiepsko, przez problemy finansowe możesz czuć się ograniczona

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- jakiś wyjazd, ale z wyrzutami sumienia, albo inaczej, ktoś się odezwie, będzie podryw, ale poczujesz wyrzuty sumienia...

 

dzięki Inez :P sumienie powiadasz....... da o sobie znać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Wrzesień

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- trochę smutku, zniechęcenia i zmęczenia, dużo w tym czasie będziesz miała przemysleń, analizowania za i przeciw w jakiejś kwestii.

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy - rozczaruje Cię coś, co planowałaś od dawna lub na co czekałaś.

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow - dużo komunikacji, wyjaśniania jakichś spraw, informowania.

 

Uczucia – 2 mieczy, 4 denary- zastanawianie się, może rozterki, ale żadnych kroków naprzód.

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy - praca będzie od Ciebie wymagała dużego zaangażowania, pomysłowości, zorganizowania. Ale poradzisz sobie bardzo dobrze (suma H.B. Koło, Mag)

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów - oj nie będzie wesoło. Odmówisz sobie jakichś wydatków, bo uznasz, że nie możesz sobie w tej chwili na nie pozwolić...

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław - hmm może wyjazd, delegacja, coś związanego z handlem, reklamą... Pomyślałam też, że odezwie się ktoś z daleka, z kim nie miałaś teraz kontaktu i trochę będziecie flirtować.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- będziesz dumać na niewykorzystanymi możliwościami, że mogłaś, była okazja, a nie sięgnęłaś po nią

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy- chyba długo się będziesz zastanawiała co ze sobą zrobić i myślę, że te 3 miecze pokazują jakiś pomysł, może szkolenie/kurs, może jakiś obrany kierunek rozwoju

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- jakieś dokształcanie się, uczenie

Uczucia – 2 mieczy, 4 denary- zamknięcie się w sobie…. Wahania, co zrobić

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy- nie wiem, czy tutaj jakiejś definitywnej zmiany nie będzie, 10 kończy, królowa mieczy odcina… może zmienisz kierunek….

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- no tu fakt słabo trochę

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- chyba jakiś kontakt złapiesz i być może będzie on związany z pracą (3 buławy)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wrzesień WERYFIKACJA

 

1-10 dnia – 4 kielichy, 2 denary- znużenie i hustawki nastroju-znuzenie, zmęczenie i co tam jeszcze- tzrteci tydzień zastepstwa z a kogoś niexle dał mi się we znaki

 

10-20 dnia – 7 denarow, 3 mieczy- fakty są jakie są, czas zacząć coś robić z ta wiedzą, koniecznośc podjęcia deyzji niezbyt łatwych i przyjemnych- chyba, ze w nagrodę za ostatnie starania i działania w pracy- pojadę do centrali poznać ludzi :PgeneraLNie nic sie nie działo-była tylko "oczyszczajaca" rozmowa- wyjasnienie zaistniałej sytuacji

 

20-30 dnia – paz mieczy, paz denarow- omawianie i wyjaśnianie pewnych zwiłych wciąż dla mnie kwestii w pracy (podobno czekaja mnie nowe bojowe działania :))rozmowy, wyjasnienia- młe sprzeczki - wiekszosc wynikala z dodatkowych rzeczy do zrobienia- a sił brak

 

Uczucia – 2 mieczy, 4 denary- raczej skupienie na tym co czuje i co z tym fantem zrobićdokładnie tak

 

Praca/rozwój- 10 denarow, Queen mieczy- oj tutaj 10- osiągne wyzyny swoich możliwośći.... trzeba będzie twardo stapać po ziemi, przede wszystkim używac szarych komórek bardziej niz do tej pory.........hm... dostałam pochwałę i chyba kolejny szczebelek pokonany - czas pokaże-

 

Finanse- 8 mieczy, 5 kielichów- dziura budżetowa nie do przeskoczenia- pewnie znów popatrzę na sklepowe manekiny i pójde dalej.......conajmniej srednio

 

Nieoczekiwane – 3 buław, 9 mieczy, 8 buław- hmm... kontakt z kimś, z kim długo nie miałam kontaktu (9 mieczy to tez rozmowy nocne- moze sms-owe........??) ciągle mi ten pan z rozkładu klucz "chodzi" po głowie.......jakas paranoja.....kontaktu nie byłoz panem z rozkładu- ale własnie tu jest chyba ta ważna wiadomość odnosnie innego stanowiska w pracy ktore jest swego rodzaju awansem ale też wiąze sie z "bystrością" oka i umiejetnością łączenia wielu czynników w jedną całośc- no i wymagaumiejetności przetwarzania dużej ilości informacji w bardzo krótkim czasie 9 to pokazała 9 mieczy- intensywna praca umyslowa )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...