Skocz do zawartości

karty na wrzesien:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny.juz dawno mnie tu nie bylo, ale postaram sie nadrobic zaleglosci:)

rolozylam sobie karty na wrzesien i jak zwykle prosze was o pomoc w interpretacji:))

 

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik- hm czyli bede myslec o rozstaniu sie z panem hm

 

praca-krol kier, walet karo, as karo-dobry rozwoj spraw zawodowych

 

finanse-krol trefl, krol karo, 9 kier- co tu wstawic nie wiem?????????, w pracy wesprze mnie jakis starszy facet? czy co ?

 

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier-nieporozumienia w sprawach sercowych ale ten as kier tu dopomoze mam nadzieje, nie bedziemy sie mogli spotykac czy cos takiego heh

 

zdrowie-walet pik,10 karo,dama karo- jakies problemy grypowe czy co?

 

podczas tasowania wypadly mi krol karo i 9 kier

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik-- powiedziałabym że tu nie koniecznie chodzi o Twojego partnera(ale jet to możliwe),może o brata? dobrego kolegę ? pokłócicie sie, zrobi coś co sprawi że nabierzesz do niego niechęci

 

praca-krol kier, walet karo, as karo sukcesy w pracy, będziesz dla kogoś autorytetem, być może będziesz kogoś uczyć, wprowadzać do pracy, a tym tylko zyskasz w oczach innych

 

finanse- krol trefl, krol karo, 9 kier- kaska wpadnie :) ze strony finansowej harmonia, stoisz całkiem nieźle i dalej tak będzie, być może szef Cie doceni, ale karty Cie przedstawiają jako osobę dość wysoko postawioną w pracy/firmie, na dobrym stanowisku

 

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier- poważne zmiany nastąpią, będzie troche kłótni, wprowadzania nowych zasad i reguł w domu, ale skończy się to dobrze

 

zdrowie-walet pik,10 karo,dama karo- powiedziałabym że czeka Cie raczej jakaś wizyta kontrolna u lekarza może ginekologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny.juz dawno mnie tu nie bylo, ale postaram sie nadrobic zaleglosci:)

rolozylam sobie karty na wrzesien i jak zwykle prosze was o pomoc w interpretacji:))

 

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik- Może nie od razu o rozstaniu, ale o małym odpoczynku od siebie

 

praca-krol kier, walet karo, as karo- Noo całkiem elegancko, nawet powiedziałabym, że bardzo elegancko :D

 

finanse-krol trefl, krol karo, 9 kier-A prezentu żadnego nie szykujesz? Czyjeś imieniny, jakieś święto? (Dzień chłopaka), bo tak to wygląda, jakbyś miała szarpnąć się za kieszeń dla drugiej osoby.

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier- Odsunięcie chwilowe, ale spowodowane sprawami na, które nie będziecie mieć wpływu, no ale potem ocieplenie i tęsknoty :D

 

zdrowie-walet pik,10 karo,dama karo- Raczej sprawy typowo kobiece, jakieś małe przeziębienie, ból gardła i lekkie osłabienie.

 

podczas tasowania wypadly mi krol karo i 9 kier No to ładnie uczuciowo, niby nie bardzo chcesz, ale jednak Cię może ciągać :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik-- powiedziałabym że tu nie koniecznie chodzi o Twojego partnera(ale jet to możliwe),może o brata? dobrego kolegę ? pokłócicie sie, zrobi coś co sprawi że nabierzesz do niego niechęci--hm tu jeszcze nic sie raczej nie wydarzylo

 

praca-krol kier, walet karo, as karo sukcesy w pracy, będziesz dla kogoś autorytetem, być może będziesz kogoś uczyć, wprowadzać do pracy, a tym tylko zyskasz w oczach innych---Paulinka, tak, tu sie zgadza, ucze nowego pracownika.

 

finanse- krol trefl, krol karo, 9 kier- kaska wpadnie :) ze strony finansowej harmonia, stoisz całkiem nieźle i dalej tak będzie, być może szef Cie doceni, ale karty Cie przedstawiają jako osobę dość wysoko postawioną w pracy/firmie, na dobrym stanowisku--Paulinka, kasa mam nadzieje przyjdzie w koncu:D, a niedawno zostalam asystentem managera tak wiec 100 % racji:)

 

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier- poważne zmiany nastąpią, będzie troche kłótni, wprowadzania nowych zasad i reguł w domu, ale skończy się to dobrze--hm zobaczy sie:P

 

zdrowie-walet pik,10 karo,dama karo- powiedziałabym że czeka Cie raczej jakaś wizyta kontrolna u lekarza może ginekologa?

---jade na zabieg /operacje do Polski wkrotce:( tez sie Twoja interpretacja zgadza:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastko,

przelozone- w sumie sie zgadza bo jakos mam to ochote przemyslec...

praca-hmm mam nadzieje ze bedzie ladnie:D

finanse- mam urodziny taty niedlugo, moze to o to chodzi:D

uczucia-tak, praca , on ciagle w pracy i ja, plus ja choruje na to co w nastepnym punkcie

zdrowie-tak sprawy kobiece, zabieg/operacja mnie czeka za 3 tygodnie:(

 

i te karty co wypadly--no wlasnie, gdyby oboje chcialo naraz hehe:D, niby nie chce faktycznie, ale mnie ciagnie:P

 

Dziekuje:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik-- powiedziałabym że tu nie koniecznie chodzi o Twojego partnera(ale jet to możliwe),może o brata? dobrego kolegę ? pokłócicie sie, zrobi coś co sprawi że nabierzesz do niego niechęci-Paulinka zgadza sie.mój kolega z pracy zachowal się dość głupio i dziwnie ostatnio.i tak teraz podchodze do niego z dystansem. :( tak trochę się atmosfera popsula, chyba ze chodzilo tu o innego dobrego kolege, bo tamten z pracy to tylko z pracy, a ten byl kiedys naprawde dobrym kolega ale teraz wlasnie cos odstawil takiego ze ja juz go nie chce znac.i tyle

 

praca-krol kier, walet karo, as karo sukcesy w pracy, będziesz dla kogoś autorytetem, być może będziesz kogoś uczyć, wprowadzać do pracy, a tym tylko zyskasz w oczach innych

 

finanse- krol trefl, krol karo, 9 kier- kaska wpadnie :) ze strony finansowej harmonia, stoisz całkiem nieźle i dalej tak będzie, być może szef Cie doceni, ale karty Cie przedstawiają jako osobę dość wysoko postawioną w pracy/firmie, na dobrym stanowisku---kaska wpadnie, w ten weekend.

 

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier- poważne zmiany nastąpią, będzie troche kłótni, wprowadzania nowych zasad i reguł w domu, ale skończy się to dobrze-no kłótnia właśnie była :(

 

zdrowie-walet pik,10 karo,dama karo- powiedziałabym że czeka Cie raczej jakaś wizyta kontrolna u lekarza może ginekologa?

Tu ta operacjia, co już pisałam

 

 

kurcze ten rozklad byl na wrzesien, a w sumie wyglada ze jest na koniec wrzesnia i pazdziernik bo wszytko sie sprawdza ale z dosc sporym opoznieniem hmmmm

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczucia-10 pik, 10 trefl, as kier- poważne zmiany nastąpią, będzie troche kłótni, wprowadzania nowych zasad i reguł w domu, ale skończy się to dobrze-no kłótnia właśnie była :( hehe wlasnie nie wiem czy czekac na to dobre zakonczenie, czy zakonczyc to sama sprawnie i szybko i zabrac sie za kogos innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

czasami warto odpuścić i wyciągnąć pierwsza ręke... przemyśl to kto bardziej zawinił i czy to był błahy czy poważny powód, może wtedy zdecydujesz czy warto sie godzić czy lepiej poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozone- dama kier, krol pik, 9 pik-- powiedziałabym że tu nie koniecznie chodzi o Twojego partnera(ale jet to możliwe),może o brata? dobrego kolegę ? pokłócicie sie, zrobi coś co sprawi że nabierzesz do niego niechęci-chyba ze chodzilo tu o innego dobrego kolege, bo tamten z pracy to tylko z pracy, a ten byl kiedys naprawde dobrym kolega ale teraz wlasnie cos odstawil takiego ze ja juz go nie chce znac.i tyle.

finanse- krol trefl, krol karo, 9 kier- kaska wpadnie :)---kaska wpadnie, w ten weekend.

 

 

kurcze ten rozklad byl na wrzesien, a w sumie wyglada ze jest na koniec wrzesnia i pazdziernik bo wszytko sie jak narazie sprawdza ale z dosc sporym opoznieniem hmmmm

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...