Jump to content
chlebo

Wpadanie ze snu w ciało

Recommended Posts

chlebo

Po prostu ta postać we śnie którą widzę we śnie z boku wpada we mnie i się budzę najzwyczajniej w świecie. Tak stało się przedwczoraj i dzisiaj gdzie nawet obudziwszy się i mając dłonie położone na klatce piersiowej docisnąłem je do siebie co spotęgowało wrażenie. W pierwszym momencie byłem pewien że coś mi przysiadło na klatkę jaki czort jednak ocknąłem się z tej historii po zrobieniu paru symulacji.

W sumie dobrze śpię a przez 4 lata tak dobrze nie spałem. Ma to pewno związek z ocknięciem się z dramatu umysłu by się stawać kimś/czymś. Tylko po prostu być. Taka niechwiejny wgląd w naturę wszystkiego i można to nazywać itd itd. No i tak szczerze to ja nie wiem co dalej.. nic a nic nie żebym się przejmował ale może ktoś mi może coś powie ze swoich doświadczeń. Tyle się naczytałem o jakiś kundalini które no coś tam działa no wije się wzdłuż ciała i tyle bólu już było. Niech ktoś z przodu coś napisze ;p

OazaSpokoju

Weź to opisz jakoś rozsądnie, plz. Widać, że się spieszyłeś i ciężko się połapać w tym co piszesz.