Skocz do zawartości

urok senny, czy to możliwe?


ekaes

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. Prosze o odpowiedzi osób zagłębionych. Nie mam zamiaru się bawić w to, po prostu byłem chyba ofiarą. Jeśli tak, to jaka jest intensywność działania? No i ostatnie, trzecie pytanie: czy osoba z zewnątrz niezależna, może czegoś takiego dokonać? No i na cholerę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to opis jest mało zrozumiały. Urok w czasie snu (z wykorzystaniem snu)? Na czym miałby on polegać. Tylko piszesz o nim ale nic o skutkach. Być może w grę wchodzi jakieś przewrażliwienie albo czyjeś sugestie i stąd Twoje podejrzenia. Bez podania faktów nie można wyrazić żadnej opinii. Postaraj się podejść do sprawy bardziej treściwie, bo zagadka w zagadce daje dwie niewiadome a wskazówki ani, ani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie. Prosze o odpowiedzi osób zagłębionych. Nie mam zamiaru się bawić w to, po prostu byłem chyba ofiarą. Jeśli tak, to jaka jest intensywność działania? No i ostatnie, trzecie pytanie: czy osoba z zewnątrz niezależna, może czegoś takiego dokonać? No i na cholerę...

 

raczej nie wykonuje się takich rzeczy.

wydaje mi się że chodzi o to że w snach często podświadomość ostrzega że relacje z kimś są toksyczne i tworzy takie scenariusze bycia w uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykonuje ale są w ogóle wykonalne?

 

wydaje mi się że chodzi o to że w snach często podświadomość ostrzega że relacje z kimś są toksyczne

możesz rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wykonuje ale są w ogóle wykonalne?

 

możesz rozwinąć?

 

Nawet jeśli byłyby wykonywalne to ich skuteczność musiałaby być bardzo niska. Po prostu są inne techniki bardziej bezpośrednie i do tego sprawdzone. Z urokami się nie eksperymentuje, nie znając efektów końcowych.

 

We śnie spotyka się różne ostrzeżenia. Jednym z nich bywają też wskazówki mówiące, że dana osoba nie jest godna uwagi, że utrzymywanie z nią kontaktów niesie ryzyko poniesienia szkody, że nie jest odpowiednim materiałem na przyjacielski związek itp. "Toksyczny" wskazuje na trujący, zagrażający życiu, jakości życia, interesom, powodzeniu, karierze; tym co miłe i chętnie widziane oraz oczekiwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to opis jest mało zrozumiały. Urok w czasie snu (z wykorzystaniem snu)? Na czym miałby on polegać. Tylko piszesz o nim ale nic o skutkach. Być może w grę wchodzi jakieś przewrażliwienie albo czyjeś sugestie i stąd Twoje podejrzenia. Bez podania faktów nie można wyrazić żadnej opinii. Postaraj się podejść do sprawy bardziej treściwie, bo zagadka w zagadce daje dwie niewiadome a wskazówki ani, ani.

Miałem sen z osobą, która istnieje fizycznie (nie znałem jej dotąd). Dogadywałem się z nią telepatycznie w alter rzeczywistości. Sen miał miejsce 2 lata temu. Jeszcze rok temu myśli nie dały mi spokoju, teraz jest powiedzmy, stabilnie.

 

Dzięki za odp, sosnowiczanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Besides, you know your dream symbols, resulting from the construction of your personality, who you are and what you are, how you think, feel and understand it. You know your life and you know how to not translate.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...