Skocz do zawartości

Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię


Wiktoria121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.

 

Poszukuję doświadczonej osoby, która praktykuje czarną magię. Niech nie przychodzi nikomu do głowy, że chcę rzucić na kogoś czar, urok czy zaklęcie. Wręcz przeciwnie. Poszukuję osoby, która swoją wiedzą i swoim doświadczeniem potrafi uleczyć, odebrać chorobę, wyleczyć, nie wiem jakiego dokładnie użyć słowa. Znałam kiedyś taką osobę, wiem, że istnieją tacy ludzie. Wiem, że potrafią uzdrawiać. Pomimo, że większa część społeczeństwa postrzega takie osoby jako diabła, ja wiem, że one potrafią czynić dobro, chociaż czynią to bardzo rzadko.

I tu mój apel. Poszukuję właśnie takiej osoby. Osoby, która uzdrowiłaby jedną z najbliższych mi osób. Oczywiście za wynagrodzeniem.

 

Jeśli jesteś wstanie mi pomóc, proszę odezwij się do mnie jak najszybciej. Bardzo zależy mi na czasie. Jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dokładnie z Grudziądza.

 

Proszę odezwij się do mnie na numer telefonu: 694-895-897. Nie chcąc narażać Cię na koszty wyślij sms-a, a ja do Ciebie oddzwonię.

 

Błagam, jeśli potrafisz uzdrawiać nie zwlekaj, proszę pomóż mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna magia to tylko w kościele więc tam się zgłoś...

 

a czemu uważasz, że tylko czarna magia potrafi uleczyć bliską Ci osobę? Czarna magia zazwyczaj robi kuku.

 

Kuku powiadasz? hmm to nie magia ...

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak na razie wypowiadają się osoby tylko i wyłącznie takie, które nie mają pojęcia o czarnej magii. Czarna Magia to wielka moc, która zazwyczaj wykorzystywana jest do złych czynów, ale nawet ona potrafi czynić dobro. Dla nieświadomych w każdym złu jest odrobina dobra, a w każdym dobrze jest odrobina zła.

 

Przyjdź do mnie człowieku ze swoim darem, który posiadasz praktykując czarną magię. Zapraszam.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że elfowie przekształcili się dawno temu w ludzi, którzy są nazywani teraz ludźmi z duszami aniołów.. człowiek z anielskim sercem.. taki aniol w ludzkim ciele.

szukaj takiej osoby, moze ona pomoze Ci uzdrowić bliską osobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich ludzi jest znacznie wiecej niż Ci się wydaje, pewnie nawet codziennie gdy maszerujesz z domu do szpitala mijasz sie z nimi po drodze nie raz.

Na pewno znajdziesz ich łatwiej niż czarnych magów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że odnajdę tu mądrych ludzi, którzy znają czarną magię. A odpisują osoby nie znające tematu, tylko pytanie po co ??? Dla żartu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probuje Cię odwieść od czarnej magii i nakierować na coś bezpieczniejszego i bardziej realnego ;)

dobrzy ludzie, którzy sa wśród nas pomogli by Ci bardziej niż jakikolwiek czarnoksieznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma być realne ??? Wiara w ludzi o dobrych sercach ??? Chyba żartujesz.

 

Za nim moja mama usłyszała o wyroku śmierci jaką jest nowotwór, na początku jej choroby skorzystałam z pomocy człowieka, który leczył naturalnie. Wierzyłam w jego dobre serce, a to był zwykły oszust, który naciągnął nas na pieniądze.

 

Nie mów mi o dobrych ludziach. Czarna magia może i jest zła, ale jakby nie patrzyć prawdziwa. A Ci co uważają się za dobrych ludzi to tylko sztuczne maski, które grają aby ich podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ów temat bo dyskusja nie jest potrzebna w tej kwestii, albo ktoś się podejmie pomocy, albo nie. Pytanie czy to nie będą kolejni oszuści, to zupełnie inna sprawa. Zresztą jak ktoś uzna, że pomoże, to skontaktuje się z Tobą i tyle.

 

Życzę powodzenia

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...