Skocz do zawartości

biala postac


Przegrany

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sobie medytowalem i wpadlem w stan alfa transu. poczym mi sie same oczy otworzyly i ujzalem biala postac z czarnymi wlosami byla mniej wiecej wzrostu ok 150cm. po czym sie przestraszylem i wrocilem do stany normalnego a ona znikla.

 

Nie wiecie co to moglo byc???

I co to moglo symbolizowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

biala postac? Masz na mysli biale szaty, czy ogolnie byla cala biala? Jak by nie czlowiek?

 

Jezeli biale szaty, to moze byl to po prostu Twoj opiekun ze slowem "Mam na Ciebie oko" :) Zadne nieprzyjemne istoty nie przywdziewaja bialych strojow, przynajmniej tak byc powinno.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energie ludzkie tzw. "duchy" jak się materializują też mogą być białe,a przynajmniej ja je takie czasami widzę, ale to zależy od systemu energetycznego takiej energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Niekoniecznie. Mój Anioł Stróż jest wysoki. Jeśli nie jestem w błędzie około, toszeczke więcej jak trzy metry wysokości. Co nie oznacza, że zawsze są wysocy, średni lub niscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koks z tego twojego anila stroza:D tyklko czy to prawda jest to co na stronach pisza ze ja mam sitaela jako aniola stroza a on jest serafinem(chyba tak) a nie widzialem u niego 3 par skrzydel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to koks z tego twojego anila stroza:D tyklko czy to prawda jest to co na stronach pisza ze ja mam sitaela jako aniola stroza a on jest serafinem(chyba tak) a nie widzialem u niego 3 par skrzydel...

 

Z tego co się orientuje nie możesz mieć Serafina ani Arcy Anioła za stróża. Gdyż to są najbardziej obarczone odpowiedzialnościami Anioły za to Serafinowie są najbliżej Boga często śpiewają mu pieśni. Większość ludzi dobrych ma anioła jako stróża, i on jest ich indywidualnym stróżem. Często myślę że żyjemy z nimi w symbiozie i odnosimy wspólne sukcesy.

 

Co do wątku to myślę że ujrzałeś ciało astralne ale kogo nie wiadomo bo wyszedłeś z tego transu za szybko aby prze analizować resztę, jednak nie masz się co martwić gdyż jak koledzy wspominali, świetlistość jest znakiem dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to ze ludzie urodzeni w roznych miesiacach maja innych anilow opiekunow to bzdura???

 

pisalo tak w 21.03 - 30.04 / Anioły Stróże / Skrzydła Anioła / Anioły, Reiki, Runy - Gabinet Pod Aniołami

 

a to moj aniol stroz 31.03 - 04.04 / 21.03 - 30.04 / Anioły Stróże / Skrzydła Anioła / Anioły, Reiki, Runy - Gabinet Pod Aniołami tak z tego wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a ja tez widzialam biala postac i mysle ze to moj aniol stroz- mial czarne wlosy ok 170cm wzrostu bardzo delikatna twarz ale piekna i usmiech....................jestem troche w szoku .... a zdarzyo mi sie to juz drugi raz w zyciu ze go zobaczylam.......cly byl w bieli.......... matko chyba zwariowalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie zinterpretować mi ten sen. Śniło mi się że nękał mnie szatan a była to godzina 3 w nocy a jak wiadomo 3 to godzina szatana (wiedziałam ze to 3 bo po całym tym śnie popatrzyłam na zegarek ) i gdy tak mnie nękał powiedziałam

Maryjo pomóż i wtedy ukazała sie Maryja widziaiłam ją stała koło drzwi w moim pokoju i wtedy odpędziła szatana nie dosłownie po prostu sen się zakończył i nękanie też . Czy można powiedzieć że to nie był tylko sen? Ksiądz raz muwił że jeśli do kogoś w śnie przychodzi Maryja to to się dzieje naprawdę. POMOŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie kiedy widzi sie biala postac to trzeba uwazac. Mogl to byc tzw. bialy cien. Jesli bialy cien sie zjawi kolo ciebie to moze w kazdej chwili zaczac toba manipulowac. PROSZE UWAZAC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kiedy widzi sie biala postac to trzeba uwazac. Mogl to byc tzw. bialy cien. Jesli bialy cien sie zjawi kolo ciebie to moze w kazdej chwili zaczac toba manipulowac. PROSZE UWAZAC!!!

 

Bardzo, proszę jeżeli się nie znasz to się nie wypowiadaj. Czytała kilka Twoich postów cześniej i bazowanie na nie swojej wiedzy,a wiedzy kolegi jakiegoś tam kolegi nie jest dobrym źródłem informacji, nie jest w zasadzie żadnym źródłem informacji.

Biały cień może być wszystkim i niczym jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pirol napisał,że ma 11,5 roku.Nie ma co się denerwować.

 

 

Domyślałam się po sposobie pisania ;). W takim razie to będzie dobra rada na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...