Skocz do zawartości

egzamin


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

GdzieTaIrlandia dziękuję za wyciągnięcie kart. Jak mi pójdzie egzamin na prawko, który mam na dniach (teoria)?

 

mag I , królowa mieczy, król denarów suma chyba eremita IX

 

no pięknie, chyba nie zdam;/ Zaskoczy mnie różnorodność pytań iobszerna wiedza jaką należy posiaść,ale bardzo proszę,żeby ktoś bardziej doświadczony mi podpowiedział.

 

M.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Jak mi pójdzie egzamin na prawko, który mam na dniach (teoria)?

mag I , królowa mieczy, król denarów suma chyba eremita IX

 

Mam mieszane uczucia - bo Mag ma suweniry, które sa mu potrzebne, mieczowa to doświadczenie, denarowy to spokój i opanowanie (nie leć za szybko z pytaniami, na spokojnie a eremita to osoba doświadczona wiec ja stawiam jednak, ze się uda.

Przysiądź Rybko :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki kochana:) Może masz po części rację, jestem zbyt impulsywna i szybko działam, tym bardziej,że mam odruch po starej teorii,żeby wracać do pytań a teraz nie można. Baza też tajna już kurczę nie wiem czego się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość3

mnie to w podsumie Glupiec wychodzi .

Mag moze macic jak kazdy wykladowca egzaminator aby tylko ugryzc ,ale w tej mieczowej widac twoja walke i probe obrony ...poniekad mieczowa to tez madra Kaplanka .Ten drugi to taki egocentryk ....ciezko stwierdzic ostateczny rezultat ...tym bardziej ze mnie w podsumie wychodzi Glupiec ...

na dwoje babka wrozyla ...albo nowy poczatek czyli od nowa do poprawki ,albo przejdziesz obronna reka w nowy start z prawkiem w rece .

 

 

powodzenia .......!!!!

Odnośnik do komentarza

Atrybuty na pozytywne zdanie masz, widać to z kart. Pustelnik mówi między innymi, żebyś jednak nie przechodziła przez pytania szybko (co do Ciebie zresztą podobne), ale z większym zastanowieniem, ostrożnością. Nie spiesz się, a powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dzięki x-ik.Myślę, że łatwo nie będzie, bo pierwszy mag,on ma dużo narzędzi , dużo myśli, szuka rozwiązania,ale dalej królowa mieczy. Ona jest mądra-ale walczy do upadłego;/ mi się wydaje,że mogą mnie przerosnąć pytania:( Dobrze,że układ kończy król denarów. Jakby posiadanie tego co ważne i wartościowe. Tylko ten pustelnik mnie wystraszył,ale może ja źle liczę.

Odnośnik do komentarza
Tylko ten pustelnik mnie wystraszył,ale może ja źle liczę.

Żesz kurcze:) Ten Pustelnik w podsumie to jest Ci właśnie rada - żebyś była ostrożna, uważniej czytała pytania, z większym zastanowieniem, coś takiego. Karty w podsumach bodajże podają radę - co/jak robić?

O tym właśnie mówię.

Odnośnik do komentarza

mag I , królowa mieczy, król denarów suma chyba eremita IX

 

Wg mnie zdasz :). Same pozytywne karty, pustelnik też wg mnie jest tu pozytywny, ale faktycznie może nieść przestrogę by się skupić i czytać uważnie każde pytanie zanim się odpowie (i zanim się odpali filmik obrazujący sytuację:) ). W końcu na nowej teorii cofać się nie można, ani filmiku ponownie obejrzeć też nie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
pewnie dlatego,że wszyscy wiedzą,że ja w gorącej wodzie kąpana i roztrzepana :( ;( i się pospieszę zamiast uważnie to zorbić.

 

nie nie, to doczucie poza wiedzą jaką można wywnioskować z tego co tu piszesz. Nie umiem tego wytłumaczyć bo obawiam się,że ciężko wytłumaczyć irracjonalne pzreczycia jakie czasem się miewa.

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, wyższa sprawa zwana intuicją. No nic, mam nadzieję,że się uda.

 

wykorzystasz swą widzę (królowa mieczy) i zdolności jakie masz (mag), zrobisz co możesz i życzę by sie udało :haha:

 

Kodeksu drogowego sie uczyłaś?

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA!!!!

 

Ludzie!!Zdałam!!! Ale byłam w szoku,aż krzyknełąm "o boże" jak zobaczyłam wynik:)

Rano miałam znowu stan podgorączkowy i czułam się fatalnie,ale poszło na prawdę dobrze.

Dziękuję Wam za intepretacje i za wsparcie!! Rozdaję punkciki!!!:D:D:D i ukłony dla GdzieTaIrlandia za wyciągnięcie dobrych kart:*

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
WERYFIKACJA!!!!

 

Ludzie!!Zdałam!!! Ale byłam w szoku,aż krzyknełąm "o boże" jak zobaczyłam wynik:)

Rano miałam znowu stan podgorączkowy i czułam się fatalnie,ale poszło na prawdę dobrze.

Dziękuję Wam za intepretacje i za wsparcie!! Rozdaję punkciki!!!:D:D:D i ukłony dla GdzieTaIrlandia za wyciągnięcie dobrych kart:*

 

No, moja koleżanka to się wydarła z radości i popłakała, gdy zadzwoniłam i powiedziałam, ze zaliczyłyśmy poprawkę, więc Twoja reakcja ha ha ha do nietypowych jak widac nie nalezy:))

 

Gratuluję:)))))))))))

Odnośnik do komentarza

haha, no ja też się prawie poryczałam jak wyszłam z sali :) Dzięki Inez:D

Ogólnie to też mi szybko poszło nie wiem czemu, bo w kartach nie było widać sprawnego działania,ale skończyłam i miałam na początku wyrzuty sumienia,że się pospieszyłam,ale jakoś samo poszło:D

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
haha, no ja też się prawie poryczałam jak wyszłam z sali :) Dzięki Inez:D

Ogólnie to też mi szybko poszło nie wiem czemu, bo w kartach nie było widać sprawnego działania,ale skończyłam i miałam na początku wyrzuty sumienia,że się pospieszyłam,ale jakoś samo poszło:D

W Magu masz sprawne działanie. On wie co robi, masz Królową Mieczy, kobietę świadomą wiedzy i króla denarów jako tego, który dobrze oceni. Kolejny raz Król Denarów pokazał zdany egzamin;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...