Skocz do zawartości

Trzy kobiece karty na takie pytanie - co to oznacza? Zagadka nie do rozwiązania


carolinosss

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam dwa pytania odnośnie pana M i pierwszy rozkład wydał się normalny, możliwy do zinterpretowania ale z drugim kompletnie nie mogę sobie poradzić bo nie wiem co karty chciały przekazać.

 

Pierwsze pytanie:

Czy ja i M będziemy tworzyć parę, związek.

 

CESARZOWA, 4 BUŁAWY, KOCHANKOWIE

 

Jak dla mnie to karty piękne i satysfakcjonujące. Cesarzowa wskazuje na to jak on mnie odbiera i co do mnie czuje więc nie mogło by być lepiej niż ta karta. 4 buławy natomiast pokazują dom, ciepło domowego zacisza i budowanie solidnych podstaw. A karta kochankowie dopełnia ten rozkład ukazując miłość, oczarowanej i partnerstwo.

 

 

 

Natomiast drugie pytanie brzmiało:

Czy ja i M zamieszkamy razem?

 

I oto co wyciągnęłam:

 

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW

 

 

No i co ja o tym wszystkim mam myśleć ? Czy jak zamieszkamy z nim to będę musiała akceptować jakieś inne kobiety które ukazały się w tym rozkładzie. Czy on ma aż tyle kobiet wokoło siebie? Co to wogóle może znaczyć? Trzy kobiety w pytaniu o mieszkanie razem? Czy to mogą być jego kochanki, córki( ma dwie ale z nim nie mieszkają).

Odnośnik do komentarza

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW -> Sprawiedliwość 11

 

Mi się wydaje, że coś się wydarzy takiego (sprawiedliwość - sprawy sądowe), że zamieszkacie, ale razem z jego córkami, które będą wychodziły na pierwszy plan w tym wspólnym życiu i wszystko będzie się w okół nich kręciło.

Odnośnik do komentarza
CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW -> Sprawiedliwość 11

 

Mi się wydaje, że coś się wydarzy takiego (sprawiedliwość - sprawy sądowe), że zamieszkacie, ale razem z jego córkami, które będą wychodziły na pierwszy plan w tym wspólnym życiu i wszystko będzie się w okół nich kręciło.

 

 

A może to nie chodzi o jego córki, są małe, zostały z mamą. Może to jednak chodzi o jakieś kochanki, inne kobiety w jego życiu. Te trzy karty mnie na prawdę interesują, zobaczę jak to życie zweryfikuje.

Edytowane przez carolinosss
Odnośnik do komentarza

Ciekawe ciekawe... Tak naprawdę to w tym pierwszym rozkładzie też widać 3 kobiety (w/g R-W):tak:

EDIT: Miałem na myśli nie w/g R-W, ale w/g talii Tarota Marsylskiego; teraz do mnie dotarło to.

 

 

że zamieszkacie, ale razem z jego córkami, które będą wychodziły na pierwszy plan w tym wspólnym życiu i wszystko będzie się w okół nich kręciło.

Farfalla, raczej nie. Królowe są na ogół dojrzałymi kobietami.

 

 

 

Czy on ma aż tyle kobiet wokoło siebie?

A przystojny jest? :_oczko:

Edytowane przez x-latek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie znam za bardzo sytuacji,ale spróbuję w ciemno:

 

Pierwsze pytanie:

Czy ja i M będziemy tworzyć parę, związek.

 

CESARZOWA, 4 BUŁAWY, KOCHANKOWIE

 

oj, nie jestem pewna-cesarzowa to może być jego żona i tu karty mówią,że może się wahać między szczęściem z Tobą a żoną.

 

 

Natomiast drugie pytanie brzmiało:

Czy ja i M zamieszkamy razem?

 

I oto co wyciągnęłam:

 

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW

 

Ja myślę podobnie jak w pyt 1,że może chcieć mieszkać z żoną,żeby zapewnić jej odpowiednie warunki domowe no i tak jest jednak przyzwoiciej. Łączą ich za duże więzy formalne.

Odnośnik do komentarza
Nie znam za bardzo sytuacji,ale spróbuję w ciemno:

 

CESARZOWA, 4 BUŁAWY, KOCHANKOWIE

 

oj, nie jestem pewna-cesarzowa to może być jego żona i tu karty mówią,że może się wahać między szczęściem z Tobą a żoną.

 

Natomiast drugie pytanie brzmiało:

Czy ja i M zamieszkamy razem?

 

I oto co wyciągnęłam:

 

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW

 

Ja myślę podobnie jak w pyt 1,że może chcieć mieszkać z żoną,żeby zapewnić jej odpowiednie warunki domowe no i tak jest jednak przyzwoiciej. Łączą ich za duże więzy formalne.

 

Ale on nie ma żony , jest już ponad rok po rozwodzie. Więc stawiam ze tam muszą być jakieś ukryte kochanki czy co? Bo już zgupiałam.

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie on teraz mieszka? Może z matką po tym rozwodzie (Cesarzowa)? Bo jeśli tak, to później może sobie robić takie wypady na kobiety ze swego matczynego gniazda. Już nie wiem co o tym myśleć.

Swoją drogą mogłaś zrobić trochę większy rozkład na to.

Odnośnik do komentarza

W takim razie wydaje mi się,że tu może myśleć o powrocie do żony albo ona go ogranicza i musi być jakoś między dwoma domami. Kurczę nie wiem,ale cesarzowa to w tym rozkładzie ewidentnie żona a jeszcze w podsumowaniu jest śmierć o ile dobrze liczę. A dalej w drugim rozkłądzie jest sprawiedliwość.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Ale gdzie on teraz mieszka? Może z matką po tym rozwodzie (Cesarzowa)? Bo jeśli tak, to później może sobie robić takie wypady na kobiety ze swego matczynego gniazda. Już nie wiem co o tym myśleć.

Swoją drogą mogłaś zrobić trochę większy rozkład na to.

 

Pewnie że mogłam zrobić większy rozkład ale to było tylko zwykle pytanie na tak lub nie czy zamieszkamy razem a tutaj takie dziwne karty powychodziły o.o Może on myśli o powrocie do byłej tak jak panna.marta wspomniała , bo w sumie CESARZOWA ewidentne wskazuje żonę i prędzej czy poźniej okazuje się że jednak karta ta sie nie myli.

Edytowane przez carolinosss
Odnośnik do komentarza
W takim razie wydaje mi się,że tu może myśleć o powrocie do żony albo ona go ogranicza i musi być jakoś między dwoma domami. Kurczę nie wiem,ale cesarzowa to w tym rozkładzie ewidentnie żona a jeszcze w podsumowaniu jest śmierć o ile dobrze liczę. A dalej w drugim rozkłądzie jest sprawiedliwość.

 

 

W sumie może faktycznie o to chodzi ze on chce do byłej zony wrócić i z nią zamieszkać, do głowy mi to nie przyszło.Bo w sumie karta CESARZOWA to jednak wskazuje zawsze na żonę .

Odnośnik do komentarza

Doświadczony to ja nie jestem.

Aha, to jak już przyjmując taki kierunek interpretacji. Śmierć w podsumie z pierwszego rozkładu radzi Ci, żeby zakończyć ten romans biorąc pod uwagę już tak Twe najwyższe dobro. Widocznie nic dobrego z tego Tobie nie wyniknie.

Z drugiego rozkładu podsumy Papież, HB>>>Cesarzowa, że (tak już idąc tokiem takiej interpretacji) zamieszka z żoną tak jak Pan Bóg przykazał.

 

Możliwe, że jednak dalej będziesz z nim kręcić mimo wszystko. Ale to już Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza

Czy ja i M będziemy tworzyć parę, związek.

CESARZOWA, 4 BUŁAWY, KOCHANKOWIE -> ŚMIERĆ/CESARZ; HB - CESARZ

Wg mnie najpierw Pan musi uporządkowac relacje z byłą żoną zanim rozpocznie na dobre relacje z kims innym (4 buław) bo myslę, że mimo iż rozwód formalnie nastapił, to nadal Pani w jakimś sensie jest w jego sercu albo umysle z rożnych powodów naważniejsza (cesarzowa). Także najpierw zamknąć na dobre muci księgę pt była (śmierć) i chcieć stanowczo wejść w nowe jak na Cesarza przystało słuchając serca (kochankowie). póki co może byc jedną nogą w przeszłości, a druga nową w pzryszłości...niezdecydowny (kochankowie), a sytuacja domagać sie będzie z czasem konkretnej postawy (cesarz) i z czego tzreba bęzie zrezygnować (śmierć)...ewentualnie pozwolić przeszłości odejść i ją uśmiercić pozostawiając sobie wspomneinia.

Związek możliwy, ale Pani musiałaby wykazać cerpliwość i serce.

 

Czy ja i M zamieszkamy razem?

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW->SIŁA; HB CEARZOWA

aktualnie w głowie Panu jeszcze zaszłości należące do niedalekiej przeszłosci i nadal mające wpływ na terażniejszość czy tego chcemy czy nie (cesarzowa), z biegiem czasu Pan otworzy się na nową kobietę psychicznie, widać relacje, z kolei Pani sercem będzie trwać przy Panu (Królowa kielichów), ale może być troszkę nieposieszona z powodu powolnego rozwoju relacji .

Edytowane przez Daffne
zmiana treści
Odnośnik do komentarza
ja już drugiego nie liczyłam dumy,ale widziałam,że dziewczyny napisały,że sprawiedliwość tak czy innaczej,to żona plany krzyżuje;/

 

nom ale może być tak, że sie między nimi nic nie dzieje. Czasem tzreba czasu by ktoś kto był nam bliski stał się dla nas neutralny.

Odnośnik do komentarza
Hehe, mnie jednak dalej zastanawiają te 3 kobiety. Ale mogę myśleć niesłusznie.

 

cerzowa bez dwoch zzdań była żona, tym bardziej jesli mają wspólne dziecko

Królowa mnet to może być nowa Pani i obawiam sie, że królowa Kielichó to ta sama Pani ktora nieco zaangażowała się i może troszkę czuć rozczarowanie bo Królowa kielchów rzadko czuje sie w pełni szczęśliwa. Może czuć tez dyskomfort w tej relacji z powodu obaw o inną kobietę lub byłą żonę albo mysl tkwić taka będzie bo jej tak tu napiszemy co spotęguje obawy. Słowa mają moc.... Myślę, że oprócz żony byłej nie ma nikgo innego.

Odnośnik do komentarza

Z tych tu kart przychodzi mi do glowy jakis trojkacik... ewentualnie moga przeplatac sie dodatkowo jakies kobiety.

 

 

Z drugiej strony kobiece karty pokazuja mi takze rozne przejawy mnie lub relacji.

 

Patrzac na te karty tutaj.

 

 

 

 

Pierwsze pytanie:

Czy ja i M będziemy tworzyć parę, związek.

 

CESARZOWA, 4 BUŁAWY, KOCHANKOWIE ---> XIII Smierc, HB XIII Smierc i IV Cesarz

 

W zasadzie tu po tych kartach podstawowych moznaby powiedziec, ze albo bardzo ladna relacja, moze nieformalny zwiazek albo no trojkacik gdzies w tle. Z podsumow widac, ze szykuje sie jakas powazna zmiana w tej znajomosci. Jedna forma musi umrzec, aby mogla narodzic sie inna. Wiec no... blizsza relacja, jezeli teraz jest to takie nic za bardzo, moze byc... oczywiscie.

 

 

 

Natomiast drugie pytanie brzmiało:

Czy ja i M zamieszkamy razem?

 

I oto co wyciągnęłam:

 

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW ---> XI Moc, HB III Cesarzowa

 

 

Tu po kartach roznie mozna myslec. Mysle, ze tu pokazalas sie w roznych rolach, w jakich przyszloby Ci sie spelniac. Cesarzowa to kobieta na zycie. Denarowa to taka, z ktora sie mieszka. A jako Kielichowa weszlabys w role kobiety ojca jego dzieci... nie matka niby... a jednak dzieci w tle.

Podsumy bardzo ladne. Widac sile kobieca i zadowolenie w Cesarzowej.

 

 

 

Takze mozliwe jest, ze bedziecie razem i ze razem zamieszkacie.

Odnośnik do komentarza
generalnie też na kobietę, która jest świetną gospodynią,ale zaniepokoiła mnie karta kochanków na końcu i podsuma.

Kurczę ja już nie wiem, moze niech inni spojrzą:) bardziej doświadczeni:)

 

 

Ale przeciez karta Kochankowie to tez milosc taka prosto z serducha. :) U Dennera to nawet milosc dana odgornie, z ktora sie nie dyskutuje. ;)

Dobrze patrzec na te karte z roznych stron. To nie tylko trojkat i wahanie.

Odnośnik do komentarza

Też mi przez chwilę przeszło przez myśl, że te 3 kobiece karty, to różne oblicza pytającej we wspólnym mieszkaniu z Panem, ale wydało mi się to dziwne wtedy i źle policzona sprawka mnie zwiodła, pardon :D. Może coś w tym jest... ale ja i tak bym chyba zrobiła jakiś większy rozkład na tą sprawę, wszystko by się rozjaśniło.

Edytowane przez Farfalla209
Odnośnik do komentarza
Ale przeciez karta Kochankowie to tez milosc taka prosto z serducha. :) U Dennera to nawet milosc dana odgornie, z ktora sie nie dyskutuje. ;)

Dobrze patrzec na te karte z roznych stron. To nie tylko trojkat i wahanie.

 

No może tak być,ale jak spojrzałam na całość, to odebrałam kochanków jako przymusowe dokonywanie wyboru albo bardzo duże wahanie. Jak było więcej pucharów to bym poszła w stronę rozmansu.

Odnośnik do komentarza

WOW !Ale tutaj interpretacji się ukazało.ile osób tyle spekulacji. Bardzo podobały mi się interpretacje Daffne.

Czuje sie zobowiąza opisać po jakimś czasie jak to wszystko sie skończyło i co te 3 kobiety miały oznaczać- czy byłą żonę, kochankę i mnie czy może role kobiece w jakich będę musiała sie odnaleźć przy jego boku.

Jestem bardzo ciekawa i obiecuje ze jak tylko wszystko w życiu sie wyjaśni dopisze co te trzy karty miały oznaczać.

Odnośnik do komentarza
WOW !Ale tutaj interpretacji się ukazało.ile osób tyle spekulacji. Bardzo podobały mi się interpretacje Daffne.

Czuje sie zobowiąza opisać po jakimś czasie jak to wszystko sie skończyło i co te 3 kobiety miały oznaczać- czy byłą żonę, kochankę i mnie czy może role kobiece w jakich będę musiała sie odnaleźć przy jego boku.

Jestem bardzo ciekawa i obiecuje ze jak tylko wszystko w życiu sie wyjaśni dopisze co te trzy karty miały oznaczać.

 

Samą mnie ta historia intryguje i będę wdzięczna za weryfikację wydarzeń za jakiś czas :tak:

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Tarot się nie mylił - TRZY KOBIETY W ROZKŁADZIE!!! SZOK

 

Długo to trwało ale się wyjaśniło o co chodziło z tymi trzema kobiecymi kartami!!! I bardzo niemiło się wyjaśniło. Gdyż napisała do mnie poprzez portal społecznościowy dziewczyna,która z nim mieszkała w tym czasie jak on się ze mną spotykał, a na dodatek mieszkała jeszcze w innym domu z inna. A mi mówił że jest sam i jest taki pokrzywdzony.

I każdej tak mydlił oczy bo zawsze tłumaczył się, że wyjeżdża na spotkania służbowe. A on po prostu się żegnał i zaraz jechał do innej. Manewrował między nami i my wszystkie głupie wierzyłyśmy w jego słowa. Tak potrafił omotać wszystkie i okazało się ze nawet nie tylko te 3 kobiety w tym samym czasie zabierał w podróże i obiecywał nie wiadomo co. On żyje w jakimś świecie wyobraźni - każdej mówi te same słowa, każda zabiera w te same miejsca i na dodatek jeszcze wszystkiemu zaprzecza! Planowałyśmy zemstę ale wole zostawić już tą nieprzyjemną sprawę za sobą. Tak jak byłam w nim zakochana, tak momentalnie w ciągu jednego dnia wszystkie uczucia odeszły jak za skinieniem. I teraz wszystko układa się w jedna całość i nawet karty tarota ostrzegały !!! Tylko jak teraz zaufać mężczyźnie?

 

Dalej w to nie wierze jak mu się to udawało tak długo ?!! Przecież to jest jakieś chore?!

Odnośnik do komentarza

CESARZOWA, KRÓLOWA DENARÓW, KRÓLOWA KIELICHÓW

Ja to widzę tak: będziesz Panią domu - czyli głową wspólnego mieszkania. Będziesz trzymała kasę i nią rządziła. Będziesz troskliwa i opiekuńcza wobec partnera, oraz przez niego doceniana.

 

Generalnie mam wrażenie że ty jesteś i będziesz w tej relacji dominująca, szczególnie po tym jak zamieszkacie razem. Partner jest z tych co słucha kobiety i daje się kierować. Królujesz po prostu:)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza

Tarot się nie mylił - TRZY KOBIETY W ROZKŁADZIE!!! SZOK

 

Długo to trwało ale się wyjaśniło o co chodziło z tymi trzema kobiecymi kartami!!! I bardzo niemiło się wyjaśniło. Gdyż napisała do mnie poprzez portal społecznościowy dziewczyna,która z nim mieszkała w tym czasie jak on się ze mną spotykał, a na dodatek mieszkała jeszcze w innym domu z inna. A mi mówił że jest sam i jest taki pokrzywdzony.

I każdej tak mydlił oczy bo zawsze tłumaczył się, że wyjeżdża na spotkania służbowe. A on po prostu się żegnał i zaraz jechał do innej. Manewrował między nami i my wszystkie głupie wierzyłyśmy w jego słowa. Tak potrafił omotać wszystkie i okazało się ze nawet nie tylko te 3 kobiety w tym samym czasie zabierał w podróże i obiecywał nie wiadomo co. On żyje w jakimś świecie wyobraźni - każdej mówi te same słowa, każda zabiera w te same miejsca i na dodatek jeszcze wszystkiemu zaprzecza! Planowałyśmy zemstę ale wole zostawić już tą nieprzyjemną sprawę za sobą. Tak jak byłam w nim zakochana, tak momentalnie w ciągu jednego dnia wszystkie uczucia odeszły jak za skinieniem. I teraz wszystko układa się w jedna całość i nawet karty tarota ostrzegały !!! Tylko jak teraz zaufać mężczyźnie?

 

Dalej w to nie wierze jak mu się to udawało tak długo ?!! Przecież to jest jakieś chore?!

Odnośnik do komentarza

Napisałam swoją interpretację zanim doczytałam historię do końca.

Są 3 role kobiece, ale nie w jednej osobie jak myslałam, tylko w 3... No przykre. Pytanie o zamieszkanie razem... odpowiedz że on mieszka z 3 kobietami... Apropos wczoraj leciał w tv "Och, Karol"....

Odnośnik do komentarza

No nie... ale jaja:icon_exclaim: :lol:

To kurcze pasuje na dobry, ciekawy scenariusz do filmu, poważnie.

 

Nie śmieję się tu z Ciebie, ale tak w ogóle z całości tej historii. To naprawdę wygląda na mało prawdopodobne, a tu patrz... jednak!

 

 

 

Co Wy z niego takiego lovelasa robicie:P

I co Panno Marto? Jednak okazał się lovelasem :oczko:

 

 

 

Planowałyśmy zemstę ale wole zostawić już tą nieprzyjemną sprawę za sobą.

O kurcze! Hehehe, taki damski gang to ujajiłby każdego porządnie:) Sam boję się takich damskich gangów hehe.

 

 

Jeszcze raz dziękuję Ci za weryfikację, bo to naprawdę w kartach to był przysłowiowy orzech do zgryzienia. Wystarczy tylko poczytać teraz cały wątek.

 

Pozdrawiam :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Tarot się nie mylił - TRZY KOBIETY W ROZKŁADZIE!!! SZOK

 

Długo to trwało ale się wyjaśniło o co chodziło z tymi trzema kobiecymi kartami!!! I bardzo niemiło się wyjaśniło. Gdyż napisała do mnie poprzez portal społecznościowy dziewczyna,która z nim mieszkała w tym czasie jak on się ze mną spotykał, a na dodatek mieszkała jeszcze w innym domu z inna. A mi mówił że jest sam i jest taki pokrzywdzony.

I każdej tak mydlił oczy bo zawsze tłumaczył się, że wyjeżdża na spotkania służbowe. A on po prostu się żegnał i zaraz jechał do innej. Manewrował między nami i my wszystkie głupie wierzyłyśmy w jego słowa. Tak potrafił omotać wszystkie i okazało się ze nawet nie tylko te 3 kobiety w tym samym czasie zabierał w podróże i obiecywał nie wiadomo co. On żyje w jakimś świecie wyobraźni - każdej mówi te same słowa, każda zabiera w te same miejsca i na dodatek jeszcze wszystkiemu zaprzecza! Planowałyśmy zemstę ale wole zostawić już tą nieprzyjemną sprawę za sobą. Tak jak byłam w nim zakochana, tak momentalnie w ciągu jednego dnia wszystkie uczucia odeszły jak za skinieniem. I teraz wszystko układa się w jedna całość i nawet karty tarota ostrzegały !!! Tylko jak teraz zaufać mężczyźnie?

 

Dalej w to nie wierze jak mu się to udawało tak długo ?!! Przecież to jest jakieś chore?!

 

Kurcze......ale się facet ustawił...............

Odnośnik do komentarza
Zgadzam sie z Panem ze to to jest nawet dobry scenariusz na film ale szkoda ze wydarzylo się w realu i ja tego doswiadczylam.

Przykro mi w związku z tym. Oj, przez rozmaite perypetie przechodzą kobiety w związkach. Tyczy się to też i płci męskiej. Wtedy przy rozczarowaniu przychodzi to "standardowe" pytanie: dlaczego akurat mnie to spotkało?

W sumie, stare problemy - pytanie pozostaje to samo. Życie...

 

BTW: o ile mi wiadomo to na forach nie "Panujemy" (jak i nie "Paniujemy"), bez względu na wiek interlokutora. Chyba że ktoś wcześniej zastrzeże sposób zwracania się innych do siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...