Skocz do zawartości

8 buław i Kochankowie- intencja


luiza1976

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mam na imie Aneta (ur 31.08.1976).

9 miesiecy temu rozstalam sie z partnerem (Adrian 15.5.1973).

Nie mialam od niego zadnego kontaktu od tego czasu, az do zeszlego czwartku (5.9.2013- bylaby to nasza rocznica).

 

Napisal do mnie maila z przeprosinami za sposob z jaki zakonczyl znajomosc itd.

 

Zastanawiam sie tylko po co to po 9 miesiacach I jakie tak na prawde sa intencje tego niespodziewanego kontaktu.

 

Postawilam karty- wyciagnelam tylko 2- karta glowna na intencje I karta uzupelniajaca I sama nie wiem jak mam to interpretowac.

 

8 buław I Kochankowie.

 

mam 2 wersje interpretacji: chce mi dac znac ze zwiazal sie z kims innym lub chce do mnie wrocic.

8bulaw- to wiadomosc lub szybki przebieg wydarzen, a Kochankowie zazwyczaj milosc, romans.

Ale jak to dopasowac do mojego pytania?

 

Na jego wiadomosc nie odpisalam bo nie wiem czy powinnam. czy kontynuacja spowoduje wiekszy bol czy ulge.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość3

sugestia Mlodzi jest wazna ........dobrze pomyslane .

jezeli ????karta glowna bylo 8 bulaw to on potrzebowal kontaktu z Toba aby sie czegos dowiedziec ,utwierdzic moze ...czy dokonal dobrego wyboru .

 

w tej ew. odpowiedzi ktorej od Ciebie nie dostal ?!?!?

Odnośnik do komentarza

W takim razie myslę ,że zrobił to pod wpływem impulsu,nagromadzenia emocji,ciągle żywi do Ciebie jakies uczucia a to byl dobry pretekst żeby się odezwać i nie być pogonionym :) i chyba ten termin nie był bez znaczenia on chciał Ci dac do zrozumienia, że ciągle o Tobie myśli.

Pzd

Edytowane przez mlodzia
Odnośnik do komentarza

8 buław, Kochankowie ->Umiarkowanie/Kpałan

 

zrozumiałm,że kiedyś postapił pochopnie, po fakcie miał w sobie wątpliwości i wahania odnośnie tego jak sie zachował, nie dawało mu to spokoju i czuł potrzebę wyjaśnienia by oczyścić atmosferę między Wami (uamirkowanie) i uzyskać wewnętzrny spokój w tej sprawie (Kapłan).

 

To akurat dobrze o nim świadczy....( że ma wyrzuty sumienia ) to akurat cecha dobrego człowieka mimo popełnionych blędów, gorzej jeśli ioch człowiek kompletnie nie ma...:)

Odnośnik do komentarza

Pan zadzialal pod wplywem impulsu, prosto z serca. Jak podsumujesz te dwie karty to masz XIV Umiarkowanie i V Papieza. Mial potrzebe pogodzic sie z Toba. Czuje, ze wszystko poszlo nie tak a ma dobre wspomnienia i ma nadzieje, ze na przyszlosc moglibyscie znow na siebie patrzec moze z przyjaznia a na pewno pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

chyba tak jest, ale czy cos jeszcze czuje do mnie to nie wiem.

Odpowiedzialam na jego maila ale nic wiecej z tego nie wynika.

 

Jego wiadomosc jest tylko po to bym wiedziala, ze mu przykro...A mnie jest przykro ponownie- takie rozdrapywanie niepotrzebne ran.

Nie wiem czy to nie jest takie oczyszczenie atmosfery przed pelnym zaangazowaniem w nowy zwiazek.

 

Choc pierwsze karty 8 Bulaw i Kochankowie swiadcza o jakichs resztkach uczuc do mnie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz... ja znajac siebie z pewnoscia zapytalabym sie... "milo, ze piszesz, milo, ze lagodzisz to, co bylo... ale jaki masz w tym cel?"... Wprost, bez ogrodek. I z szacunkiem. Zakopac topor wojenny...

co do pana... on moze sam do konca nie wiedziec, czego chce. Chial ugody, ale Kochankowie moga oznaczac rowniez, ze w jego sercu jest duzo niepewnosci. Mozliwe, ze sam mysli... "zrobilem krok w jej strone... co dalej?"

Nielatwe to jest... ale, jezeli moge poradzic cos poza kartami... sprobuj podejsc do tego bardziej na luzie. Co ma byc to bedzie. Natomiast czego nie ma byc... nie wymartwisz sobie na zapas.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to latwa sytuacja dla mnie.ja wciaz cos tam czuje, on mi pisze maila tymczasem na jego fb pojawia sie zdjecie nowej kolezanki (o ile mi wiadomo ma ona meza)

Ja sie w tym gubie. Nie wiem gdzie jest moje miejsce w tym galimatiasie.

 

Na razie z jego 2giego maila nie wynika nic wiecej niz z pierwszego.

Odnośnik do komentarza

Przez te rozdrapane rany na moim sercu wyciagnelam kolejne karty na to czy mnie kocha I chyba tu nie jest juz tak kolorowo.

 

Karta glowna: 6 kielichow, karta nr2: 6 mieczy. Ja to widze jak sprzatanie, porzadkowanie starych spraw I poczatek nowego.

Nie wiem czemu dociagnelam 3cia karte: Glupiec - chyba na wlasna naiwnosc.

 

Gdzies w tasowaniu I pozniej przy zbieraniu reszty kart wyskoczyla mi 4ka Bulaw. Nie wiem czy to ma znaczenie- moze to na nowy moj poczatek, moze w koncu spotkam wlasciwa osobe bez patrzenia sie wstecz.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie kolorowo?? Żadna karta lepiej niz 6 Pucharów nie pokazuje chęci powrotu do" starej "miłości, tęsknoty za tym co było, uczuć z przeszłoości które do nas wracają. Myślę,że on żałuje ,że odszedł i będzie próbował odnowić kontakty a Toba a 6 Mieczy ja ko tło może pokazywać ,że po zawirowaniach i kłopotach szuka u Ciebie spokojnej przystani, miejsca w którym kiedyś czuł sie bezpieczny i kochany.

Pzd

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim karty sa, moim skromnym zdaniem bardzo wymowne. 6 Kielichow to przeszlosc, 6 Mieczy zamyka te przeszlosc - chocby tym wlasnie pojednawczym gestem z jego strony. Glupiec to czysta karta.

Ogolnie nie wskazuje on na reaktywacje starych relacji. Chyba... ze zostala poczyniona tzw. czysta karta.

Bo Glupiec nie ma wspomnien, nie ma bagazu, idzie po prostu tam, gdzie jest, jest tu i teraz, bez wiedzy, wspomnien i oczekiwan, jak rowniez zalow i pretensji.

Z podsumow, masz Glupca i HB Rydwan. Ogolnie tu jest wskazane, ze jest poczatek czegos nowego i dzialania, ktore maja wskazac... czy tu jest jeszcze mozliwosc czy nie. Mozliwe, ze pan byl ciekaw po czesci Twojej reakcji i np. na nieciekawa po prostu zostawilby to i dal sobie spokoj.

Chociaz oczywiscie istnieje taka opcja tez, ze chcial po prostu zamknac przeszlosc w cywilizowany spokoj, godzac sie z Toba, proszac o wybaczenie, tak aby z czysta karta i czystym sumieniem, moc pojsc w nowe.

Ogolnie tu, zeby zobaczyc przyszlsc tego, co jest, warto byloby zrobic jakis nieco lepszy rozklad, taki dajacy bardziej wglad w to, co dalaje, co z tego dalej wyniknie. Bo tu po tych kartach to wg mnie na dwoje babka wrozyla. Moze byc dokladnie tak, jak pisze Mlodzia a moze byc tak, jak napisalam wlasnie, ze pan chce po prostu zamknac przeszlosc. Poprzednie karty wskazywaly na to, ze chcial Twojego przebaczenia. Ale czy dlatego, zeby patrzec dalej cos z Toba czy dlatego, zeby pojsc dalej z czysta karta... wg mnie te karty o tym nie mowia.

 

PS. Chociaz 4 Bulaw mowi tu raczej o zadowoleniu i harmonii. Dodajac 4 do calego rozkladu (HB) kwintesencja to X Kolo Fortuny i I Mag.

Potraktowac sprawe z powaga, jak zadanie zyciowe... i nie bac sie dzialac.

Wiec... aby do przodu. Jak zalezy... nie odpuszczac sobie. Jednoczesnie nie szarzowac. Patrzec, co pan zrobi dalej w Twoim kierunku i rowniez ze sprytem dzialac.

Odnośnik do komentarza

Poloze ten pierwszy rozklad ale sadzac po jego zachowaniu to juz bedzie dla mojej informacji i spokoju ducha.

 

Ten jego email i ta cala sytuacja- to wszystko wyglada tak jakby to on chcial z czystym sumieniem zaczac nowe zycie w nowym domu z nowa kobieta. Nie zwazal przy tym ze rozdrapal stare rany!

Moze sie myle ale tak to mi wyglada :(

Odnośnik do komentarza

zrobiłam Rozklad Partnerski:

On:

co wnosi: As Monet

co mysli: Krol Mieczy

co czuje: 4 Monet

co pokazuje: 9 Mieczy

 

Ona:

co wnosi: Kochankowie

co mysli: 3 Kielichow

co czuje: Śmierć

co pokazuje: Rycerz Buław

 

co ich laczy: Arcykapłan

 

dokad zmierza relacja: Koło Fortuny.

 

Sprobuje to teraz jakos polaczyc w calosc. Poki co widze u niego sporo mieczy.

 

Probuje zanalizowac te karty.

 

Duza trudnosc sprawiaja mi jego karty bo nijak sie maja do zwiazku. Raczej pokazuja osobe skupiona na rozwiazaniu swoich problemow finansowych, to co posiada jest dla niego wazne.

Co czuje- strach przed samotnoscia, zwiazek z wyrachowania nawet jesli z nie wlasciwa osoba

Gdzies w tej calej sytuacji on sie pogubil, nagle pojawila sie data 31 sierpien- moje urodziny I zaczal rozmyslac na tyle intensywnie bym to odczula (telepatia)

 

Ja- Ja jestem na rozdrozu. nie wiem co robic. zostawic temat czy podjac wezwanie (Rycerz Bulaw). Co czuje- ze nastepuje zmiana, przelom.

 

Co ich laczy- wartosci duchowe, pokrewienstwo duszy

Dokad zmierza- zmiana losu, tylko nie wiem w ktora strone

 

taka jest moja subjektywna interpretacja, wciaz jest to dla mnie nie do konca klarowne.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

Wyciagnelam nowe karty na to dokad zmierza relacja

Krolowa kielichow

4 kielichiw

3 bulaw

Te karty wydaja sie byc dosc pozytywne.krolowa kielichow moze oznaczac malzenstwo. 4kielichow -bez wiekszych uniesien.

Nie umie jednak tego wszystkiego poskladac w jedna calosc.

 

Mam nadzieje ze nadal moge liczyc na wasza wiedze.

Edytowane przez luiza1976
Odnośnik do komentarza

Krolowa Kielichow, 4 Kielichow, 3 Bulaw ---> VII Rydwan, HB VII Rydwan

 

Kielichowa nie jest oznaka spelnienia niestety. Tu z tych kart widze wzdychanie i wyczekiwanie, ze bedzie lepiej. Wczesniej Kolo tez na to wskazywalo. Takie status quo z tlem... zobaczymy, co z tego wynikanie. Ale to... jezeli bedzie okazja, zeby bylo lepiej, to bedzie lepiej. Jezeli nie, to nie.

Tu trzeba by bardzo uwazac i wykorzystywac wszystko, co tej relacji sprzyja, wiec duzo checi... i duzo sprytu. Bo potencjal jakis jest... i to niemaly.

 

Natomiast nic nie jest przesadzone.

 

 

Caly rozklad zinterprece, jak wroce. Czyli mniej wiecej po poludniu/na wieczor.

Odnośnik do komentarza

To ja w takim razie czekam cierpliwie.

Jade teraz do polski na tydzien, przemysle to wszystko a jesli caly rozklad mowi ze warto zawalczyc to zawalcze.

Lepiej zalowac ze sie cos zrobilo niz zalowac ze sie nie podjelo ryzyka.

Odnośnik do komentarza

SacralNirvana - czy jest szansa na interpretacja, ja sama tego nie potrafie ulozyc w jakas sensowna calosc i nie wiem co karty mowia:co robic.

 

Jestem teraz na urlopie w Polsce i staram sie odciac od tematu ale nie potrafie, to siedzi nadal we mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witaj,

 

Wylosowalas te karty: 8 buław I Kochankowie.

 

Mowisz ze 8 palek to karta glowna, czyli jaki byl powod ze napisal? mysle ze on zadzialal pod wplywem chwili, naglego pośpiechu, mozliwe ze sie dlugo nad tym bardzo nie zastanawial, ale ta mysli pojawila sie niedawno. Na karcie 8 palek mamy pospiech, nagle dzialanie, niecierpliwosc, coś już leci, cos juz wisi w powietrzu.

 

Poza tym polaczeniekart 8 palek z kochankami, to decyzja (kochankowie) o wejsciu w zwiazku (kochankowie) mogla nie zostac podjeta rozsadnie, ale pod wplywem naglech emocji, chwili, impulsu (8 palek). To nie wyglada na decyzje (kochankowie) rozwazna.

 

Pod wplywem chwili, jakis cieplych emocji, mogl dosc do swiadomosci, ze chcialby np: znow nawiazac z toba jakis kontakt (kochankowie), dokonac jakiego wyboru.

 

Mozliwe, ze decyzje o zakonczeniu znajomosci z toba, podjal pod wplywem jakiejs kobiety, znajomosci z nia, bo wyciagnelam dla ciebie karte cesarzowa.

 

Zastanow sie, czy w ogole warto wracac do czlowieka, ktory robi takie rzeczy.

 

Pozdrawiam Barbara.

Edytowane przez Tarocistka_doradca
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...