Skocz do zawartości

szatański sen


superkretoslawa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy śnił mi sie koszmar.ok 3 się przebudziłam-byłąm cała spocona.Najpierw odczuwałam ciężar na kaltce piersiowej.Na moją głową pojawiały się kolejno ciemne zjawy.

Jedna z nich przyblżyła się do mojej twarzy.Była to moja najlepsza koleżanka-jej oczy były całe czarne-powiedziała nieswoim głosem że powinnam uważac na swoje życie ludzi mnie otaczających.Potem znałązłąm sie w jakims sadzie-dolkadnie nie pamietam tego fragmentu snu-szukałam drogi,czułam sie zagubiona.Nagle wpadłam do głębokiej,ciemnej dośc metnej wody -nie czulam dna,ale płynęłąm wpław w stronę "gór"które potem okazały się miastem.w wodzie zaczely pojawiac sie trupy moich znajomych.Na szczęscie sie obudziłąm.Nie zycze nikomu takich koszmarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej nocy śnił mi sie koszmar.ok 3 się przebudziłam-byłąm cała spocona.Najpierw odczuwałam ciężar na kaltce piersiowej.Na moją głową pojawiały się kolejno ciemne zjawy.

Jedna z nich przyblżyła się do mojej twarzy.Była to moja najlepsza koleżanka-jej oczy były całe czarne-powiedziała nieswoim głosem że powinnam uważac na swoje życie ludzi mnie otaczających.

Godzina, o ktorej sie obudzilas jest znaczaca...a ta najlepsza kolezanka to nie zyje?Bo jezeli tak,to przyszla Cie ostrzec niz straszyc sadze.

Potem znałązłąm sie w jakims sadzie-dolkadnie nie pamietam tego fragmentu snu-szukałam drogi,czułam sie zagubiona.

Moje skojarzenie z sadem to raj...albo tez plony Twojej pracy,jednak TY szukalas drogi wyjscia,bo czulas sie tam zagubiona,zle...moze przeraza Cie perspektywa,ze te plony,owoce nie byly Twoje,ze znalazlas sie w czyims miejscu?

Nagle wpadłam do głębokiej,ciemnej dość metnej wody -nie czulam dna,ale płynęłąm wpław w stronę "gór"które potem okazały się miastem.w wodzie zaczely pojawiac sie trupy moich znajomych.

 

Metna woda to problemy,klopoty,choroby...nie czulas dna,bowiem jestes zanurzona w te rzeczy doslownie(czy nie masz teraz gorszego okresu?)Trupy we snie to przestroga,mozliwe,ze Ci znajomi sa powiazani ze strachem,niepokojem,ktory Ci teraz towarzyszy.Moze tez po prostu wplataliscie sie w cos?Z drugiej strony skoro kolezanka przestrzegala Cie przed osobami,ktore sa w Twoim poblizu,to dalsza czesc Twojego snu oznacza,ze to sa falszywe osoby,przez ktore sie mozesz pograzyc...przez ktore bedziesz miec problemy.

Gory to przeszkody do pokonania.Miasto to ludzie,ruch,gwar,dzialanie,zycie.

 

Wyszlas z tej wody i poszlas do miasta?Jak sen sie zakonczyl?

 

Na szczęscie sie obudziłąm.Nie zycze nikomu takich koszmarow

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...