Skocz do zawartości

znów praca i wojna


mendziora

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie tej nocy o dziwo podobny sen do wczorajszego i praca i wojna.Snilo mi sie najpierw ze bylam w pracy i wszyscy wchodzili mi na glowe klienci wchodzili do sklepu jak chcieli,na zaplecze jednymi drzwiami i moimi ewakuacyjnymi,przynosili do zwrotu ksiazki i chcielizebym im oddala pieniadze,na poczatku bylam mila wymienilam ksiazki,dalam wszystko.W pewnym momencie zobaczylam ze jedna klientka ma moj klucz od sklepu i wychodzi z zaplecza na sklep a klient chowa sie na zapleczu,pijany klient awanturuje sie zebym mu oddala pieniadze bo sie pomylilam w koncu wkurzylam sie na wszystkich zabralam moj klcz klientce wygonilam mezczyzne z zaplecza i postanowilam jeszcze raz policzyc pieniadze upominajacego sie o zwrot kasy pijanego faceta,nie oddalam mu okazalo sie ze dobrze policzylam.Tak pamietam pierwszy sen.DRUGI sen-snilo mi sie ze jade z grupa ludzi wszysscy jechali samochodami wkoncu wywrocilismy sie bo droga byla piaszczysta, zeszlismy z samochodu nieopodal znalazlam wielkiego chyba zdrowego grzyba i chcialam dac mojemu ulubionemu(nie pamietam czy to byl moj chlopak)ale on cos wykladal jakas swoja madra teorie wiec dalam go postawnemu mezczyznie w mundurze stojacemu obok, przyjal ode mnie tego grzyba!:)pozniej pokazalam jeszcze jednego grzyba,a wkoncu widzialam o wiele wiecej tych grzybow ale stwierdzilismy ze wtym lesie sa pospolite i czesto spotykane takie ogromne.wsiedlismy do samochodow i pochalsmy przed siebie.jechalismy w grupie samochodow,wkrotce okazalo sie ze to byl konwoj wojenny,a zaraz potem maszerowalismy,ja gonilam mojego nowego ulubienca ktorym wyraznie bylam zafascynowana,najpierw krzyczalam zeby mnie gonil chcialam sie powyglupiac i bieglam,pozniej jednak on zaczal sie smiac i mnie przegonil nie bylam w stanie dorównac mu kroku, zlapal mnie za reke i niemal targał za soba,w koncu zwolnil, smialismy sie,nie mialam z nim szans w biegu.Okazalo sie ze on jest powaznym dowodca wojska niosl mnie na rekach,obejmowal:serduszka:doszlismy jednak na apel i musialam zejsc mu z rak,bardzo dobrze sie czulismy razem.piekna lovestory:muza:ciekawa jestem interpretacji .czekam na odp.wielkie dzieki z góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Najwyraźniej nachodzą Cię jakieś natrętne myśli i nie panujesz nad sytuają.Ksiązki sugerują zdobywanie wiedzy i do tego pieniądze. Widocznie czujesz niezadowolenie z obecnych obowiązków. Pojawia się myśl aby kontynuować naukę (jeśli się nie uczysz).

Zaczniesz się rozglądać nad nowymi kierinkami działania. Zrobisz remanent w swoim życiu (powyrzucałaś ludzi za dzwi). Możliwe że ktoś będzie Cię chciał oszukać.

 

W drugim: masz poczucie panowania nad sytuacją, stąd samochód. Jednak może się zdażyć coś nieoczekiwanego. Będziesz chciała osiągnąć jakiś cel (może rzeczewiście pojawi się jakiś facet), ale staniesz przed trudnym wyborem. W końcu wybierzesz inną możliwość. Wojna może sugerować jakiś poważny kryzys - potem już tylko może być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...