Skocz do zawartości

praca Triduni (ZWERYFIKOWANY)


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani ;)

postanowiłam wyłozyc sobie karcioszki na pracę,poniewaz mam szanse rozpocząć współprace z fajną firma.

 

jak potoczy sie wspolpraca z LP (nowa firma)

paź buław, sprawiedliwość, 9 denarów

widzieli, ze jestem żywiołową dziewczyną ale jednocześnie szczerą i wydaje mi się, ze dadzą mi szanse.

W podsumie sąd wiec to chyba też takie zdecydowanie z ich strony, by mnie zatrudnić

 

czy mnie zatrudnia:

9 denarów, królowa mieczy, 7 buław

i znów powiedziałabym, ze tak :) królowa mieczy skojarzyła mi się z Panią Dyrektor,która przeprowadzała ze mną rozmowę. A 7 buław- to chyba już początek pracy, nowe rzeczy do naukietc.

Wieza z podsumy... I to mnie zastanawia - czy jest to odpowiedź na 'nie' czy jest to przejście na całkiem nowy wymiar pracy. Coś całkiem nowego dla mnie.

 

jak potoczy sie moja kariera w obecnym miejscu pracy

wiara, swiat, krolowa kielichow

chciała bym zmienić tą pracę i mi się to uda - pójdę w świat. A królowa kielichów to chyba ja hehe :) w końcu wodnisty znak zodiaku ze mnie ;)

 

 

 

Zadałam dodatkowe pytanie - czy bd zadowolona z wynagrodzenia:

10 mieczy, 3kielichów, 3denarów

 

ojjj na początku sie zdziwię, że troche mało :/ ale później możliwe awanse za dobrą pracę i w sumie bede zadowolona (3 kielichów)

Z podsumy wieza - czyli jak dla mnie znów cos nowego - umowa o prace? Zlecenie z pełnym socjalem (teraz nawet ubezpieczona nie jestem...)

 

ktoś mógłby spojrzeć :) będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza

jak potoczy sie wspolpraca z LP (nowa firma)

paź buław, sprawiedliwość, 9 denarów pods. Pustelnik

widza w Tobie duzy potencjal

 

 

czy mnie zatrudnia:

9 denarów, królowa mieczy, 7 buław 19+8+7=34-22=12 Wisielec mi wyszedl,moze liczylas wg HB?

byc moze nie od razu - moze bedziesz musiala ich do tego jakos przekonac, ew. jakis kurs zrobic, zdobyc wiecej doswiadczenia

 

 

jak potoczy sie moja kariera w obecnym miejscu pracy

wiara, swiat, krolowa kielichow Wieza

Papiez wskazuje u mnie na podpisanie umowy, Swiat na wyjazd

ta Wieza z podsumy moze swiadczyc o tym, ze Twoje oczekiwania ida w innym kierunku, masz tego inny obraz - ale Krolowa pucharow pokazuje, ze powinnas byc zadowolona z obrotu sprawy

moze wysla Cie gdzies - na szkolenie, a moga Cie wypozyczyc innej firmie/ czy tez gdzies odddelegowac?

Wieza na wspolprace (jako komentarz do rozkladu) moze pokazywac, ze nie bedzie bliskiej wspolpracy, tak jak i Swiat zreszta by podpowiadal

jednoczesnie ta Krolowa sugeruje, ze to bedzie Ci na reke, spodoba Ci sie

dodatkowo - Swiat tutaj to moze oznaczac "rozwinecie skrzydel"

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

mam już pewną weryfikację jednak chciałąbym poczekać może ktos jeszcze skomentuje :)

 

alathea z drugiej firmy niestety nie mam możliwości wyjazdu / awansu / szkolenia - jestem recepcjonistka - robolem więc świat raczej mówi o odejściu jednakże ślicznie dziękuję za interpretację :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

jak potoczy sie wspolpraca z LP (nowa firma)

paź buław, sprawiedliwość, 9 denarów

 

widać, że masz zapał w tym kierunku, na pewno potraktują Ciebie uczciwie, będą wydawali obiektywne osądy dot. Twojej osoby, chyba otrzymasz tam samodzielne stanowisko, albo będziesz miała jakieś indywidualne zadanie do wykonania

 

 

czy mnie zatrudnia:

9 denarów, królowa mieczy, 7 buław

 

trzeba będzie się nieco wykazać, widać, ze ktoś tam dość surowo ocenia potencjalny personel, chyba będziesz musiała użyć swojej elokwencji i wykazac się siłą charakteru

 

jak potoczy sie moja kariera w obecnym miejscu pracy

wiara, swiat, krolowa kielichow

 

coś się juz w tej kwestii dzieje, jeśli o energetykę chodzi, widać, że zaczynasz nowy etap, który otworzy Ciebie bardziej na innych;)

Odnośnik do komentarza

Jak potoczy sie wspolpraca z LP (nowa firma)

 

paź buław, sprawiedliwość XI , 9 denarów-> wisielec XII

 

Nie wiem jakiego stanowiska dotyczy ta praca,ani jaka branża,ale stawiam w ciemno.

Widzą,że jesteś osobą niezwykle komunikatywną, co może być dużym atutem w tej pracy. W dodatku możesz posiadać umiejętności do pracy biurowej, papierkowej i wszelkiego rodzaju prac związanych z administracją biurową/kwestie formalne. Praca może dawać duże możliwości na przyszłość (szczególnie rozwój na tle osobistym jak i materialnym-9 monet). Wisielec mówi o tym,że może to się nieco odwlec w czasie. Chyba im się nie spieszy za mocno.

 

czy mnie zatrudnia:

9 denarów, królowa mieczy, 7 buław-> diabeł XV

 

myślę,że sama powalczysz o to,ale może być ciężko. To zależy od Ciebie ile i jak będziesz walczyć. Myślę ,że królowa mieczy to TY-ona jest mądra i walczy do ostatniej kropli krwi. Karty są ciężkie , ale nie najgorsze. Jak masz siłę walcz.

 

jak potoczy sie moja kariera w obecnym miejscu pracy?

 

wiara XI, swiat XXI, krolowa kielichow->głupiec

 

możliwe,że odejdziesz stąd i zaczniesz coś nowego,na szerszą skalę.

 

Zadałam dodatkowe pytanie - czy bd zadowolona z wynagrodzenia:

 

10 mieczy, 3kielichów, 3denarów-> umiarkowanie XIV

 

Na początku nie. Możesz być wręcz zaskoczona tym co zaoferowali. Później się wykarzesz i możesz wnieść wniosek o wyższą pensję. Powinni przyznać i będzie stabilnie.

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Domyślam się Martuś, bo praca jest hmm... o jakieś trzy półki wyżej niż to, gdzie do tej pory pracowałam.

 

I w gruncie rzeczy pozwolę sobie już zweryfikowac hehe :P

 

Pani Dyrektor napisała mi maila (paź buław jako wiadomość sms - e-mail) , ze widzi, ze pasuję do jej firmy no a 9 deanrów - moj power i w ogóle wiadomosc tak pozytywnie mnie nakręciła, ze ho ho :)

 

a czy mnie zatrudnią - Pani dyrektor juz mnie przywitala w gruncie rzeczy 'w ekipie' :D ale wiem, że bedę musiała wiele z siebie dać.

Odnośnik do komentarza

Tak właśnie czytam jeszcze o 10 mieczy,to wyczytałam,że to jest też karta umiejętnego korzystania ze zdobyczy, więc może poprostu skorzystałaś jak Cię się trafiła oferta. 7 buław to także karta nowych możliwości.

Odnośnik do komentarza

A może ta VII buław pokazała się jako rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli pani dyrektor jest osobą konkretną, to z pewnością rozmowa z nią to nie było jakieś pitu-pitu, tylko trzeba było ostro zawalczyć i wytoczyć najlepsze działa. Walczyłaś i wywalczyłaś:).

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Zadałam dodatkowe pytanie - czy bd zadowolona z wynagrodzenia:

 

10 mieczy, 3kielichów, 3denarów-> umiarkowanie XIV

10 mieczy mówi o zakończeniu czegoś,kurcze, być może mowa tu o nowym etapie Twojego zycia,3 kiel jest radosna..wydaje mi się, ze tak, ale trzeba będzie się doszkolić:)

Odnośnik do komentarza

Być może X mieczy nie pokazuje odczuć związanych z wysokością wynagrodzenia. Pisałaś, że ta nowa praca jest 3 półki wyżej niż dotychczasowa. Więc sam fakt jej podjęcia to już jest awans, będziesz zajmować wyższe stanowisko niż do tej pory. Możliwe, że właśnie to pokazuje ta karta. Ja odczucia związane z płacą widzę w III kielichów- sama radość. I nie ma się co dziwić, bo przecież III denarów jest kartą wynagrodzonej pracy. Niewykluczone, że aby mieć poczucie, ze Twoja praca jest sowicie wynagradzana będziesz się musiała wspiąć na wyżyny intelektualne (X mieczy) :)

Odnośnik do komentarza

Inez ja wiem ja wiem - bo bede chyba szła na dodatkowy angielski itd :)

 

Martuś - nie ma opcji ;) ja w starej pracy mam 3 dni wypowiedzenia. predzej to bedzie wywrócenie mojego myslenia nt pracy. Bo w nowej mam 8h dziennie, weekndy wolne... A w starej... po 270h w miesiącu, nocki, po 16h, swięta w pracy itd...

 

Roszpunka - też bardzo mozliwe :)

mam tylko nadzieję, ze płaca bedzie w miare fajna :D bo niestety nie wiem jeszcze jaka stawka.

Odnośnik do komentarza

A może ten wisielec jako suma wzywał do tego, żeby nie trzymać się starej roboty, wycofać się z niej, przyjąć propozycję i zacząć od nowa. Też pomyślałam, że nowa robota może wywrócić Twój świat do góry nogami;). Może różnice w warunkach zatrudnienia pozwolą zweryfikować Twoje dotychczasowe spojrzenie na pracę, obudzą nowe podejście do niej.

Odnośnik do komentarza

Trida, a to bedzie umowa na etat? czy inaczej?

bo moze to nie bedzie Ci za bardzo odpowiadalo - stad te 10 mieczy

a potem 2x trojki 3 puch i 3 den, jakbys miala byc zatrudniona w innej formie niz etat (np. kontrakt/wlasna firma/ freelancer ?)

Odnośnik do komentarza

Paz kijow ladnie wskazuje na kogos mlodego, poczatkujacego kto sie bedzie/powinien doksztalcac (kije to moze wlasnie byc jezykowo)

w kombinacji ze Sprawiedliwoscia i 9-ma monetami w tym rozkladzie pokazuje, ze masz duzy potencjal i potrafisz to obrocic na swoja korzysc, w kierunku rozwoju swoich umiejetnosci, siebie

Pustelnik moze sugerowac, ze bedziesz musiala czesciowo przynajmniej popracowac nad tym sama lub bedac "jakby" z dala od tej firmy (niekoniecznie zas na miejscu u nich)

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza

Tridunia, te 10 Mieczy w pytaniu o zadowolenie z wynagrodzenia to chyba chodzi o to, że zaczniesz od najniższej możliwie stawki w firmie. Firma nie będzie Ci robić wyjątku co do tego. Ale już później powinno być fajnie.

 

EDIT: Resztę tekstu tutaj usunąłem. Przeczytałem wątek jeszcze raz i widzę, że prawie każdy wylicza podsumy po swojemu.

Edytowane przez x-latek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Trinia weryfikuje :D

Zadałam dodatkowe pytanie - czy bd zadowolona z wynagrodzenia:

10 mieczy, 3kielichów, 3denarów

przed wyjściem na dzień szkoleniowy poczytałam 'opinie' w necie i zamarłam - czytałam, zę płacą po 800zł, są niemili etc...

I z lekkim strachem poszłam na rozmowe i cóz... Prawie spadłam z krzesła, gdy usłyszałam, zę na rękę bedę zarabiała dużo więcej niz pisali w necie ;)

Na początek jestem BARDZO zadowolona.

Dziekuję wszystkim za pomoc :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Prawie spadłam z krzesła, gdy usłyszałam, zę na rękę bedę zarabiała dużo więcej niz pisali w necie ;)

Na początek jestem BARDZO zadowolona.

Zobacz no Ty...:zdziwko: Nigdy bym nie powiedział tak, widząc te 10 Mieczy.

Okazuje się, że te 3 Den miało tu najwięcej do powiedzenia.

To i dobrze:icon_smile: Tylko składać Ci gratulacje:okok:

Odnośnik do komentarza
ale może te 10 mieczy to był Twój stres spowodowany przez te komenatrze.

 

Też o tym pomyślałem. 10 Mieczy to Triduni obawy w związku z tym. 3 Puchary to bezproblemowe/pomyślne dogadanie się co do zarobku, a 3 Den to 3 Den. Ależ peeewnie, teraz po fakcie to wszystko jest nam proste.

Chociaż w gruncie rzeczy to pytanie było czy będę zadowolona z zarobku, a nie jak będzie wyglądać na przestrzeni czasu mój zarobek w firmie.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Czas najwyższy zweryfikować ;)

jak potoczy sie współpraca z LP (nowa firma)

paź buław, sprawiedliwość, 9 denarów  sąd

paź buław to ja i moje nijakie doświadczenie w komercjalizacji i obrocie nieruchomościami ale jednoczesny zapał do pracy, w sprawiedliwości właśnie ta chęć pracy, że dam z siebie wiele a 9 denków – stricte pokazała się wg mnie współpraca.

 

czy mnie zatrudnia:

9 denarów, królowa mieczy, 7 buław  wieża

Zatrudnili ;) królową mieczy okazała się moja szefowa, która jest bardzo za mną. 7 buław pokazało czujność – bo trzeba było bardziej uważać jeśli chodzi o umowę ale pracuję tu już 8 miesięcy wiec teraz to po ptakach :P

 

 

jak potoczy sie moja kariera w obecnym miejscu pracy

wiara, swiat, krolowa kielichow

Kariera… heh… Jeśli mamy na myśli, że będę osobą rozpoznawalną w ‘świecie komercjalizacji’ to owszem – kariera jest. Jestem kojarzona przez wielu deweloperów, inwestorów, Klientów i z Polski i z zagranicy ale awanse… no niekoniecznie ;)

 

Zadałam dodatkowe pytanie - czy bd zadowolona z wynagrodzenia:

10 mieczy, 3kielichów, 3denarów

Początkowo byłam. Później obiecywali coś innego niż jest. Jeśli jednak brać pod uwagę karty do końca roku 2013 to owszem – byłam bardzo zadowolona:)

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...