Skocz do zawartości

ucieczka


uncredible

Rekomendowane odpowiedzi

miałam dziwny sen, śniłam że uciekam przed czymś (chyba ludzie ale wiem że bardzo źli) próbuje się ratować oni stawiają mi warunek że jak się przylącze to dadzą mi spokój ale ja nie chcę spotykam chłopaka który mówi mi że rozwiązanie problemu jest w zasięgu ręki( staliśmy obok skrzyżowania dwóch znajomych mi ulic) ,daje mi kartkę na której jest zapisana zagadka(pamiętam trochę treści coś że szczęśliwa dziewczyna ,mam patrzeć przez okno to znajdę ukrycie przed tymi ludzmi i sposób w jaki mam się uratować, rzeczywiście schodze do jakichś podziemi gdzie pełno jest niebieskiego światła na środku widze niebieską kule która ma buc rozwiązaniem moich problemów biorę te kule do ręki i rzeczywiście ponownie spotykam tych ludzi ale już się ich nie boję a oni nie napierają już żebym sie przyłączyła, tym samym udaje mi sie uratować paru ludzi przed nimi. Druga część snu, wsiadam do autobusu razem z mężem i jakimś innym mężczyzną nie mam biletu, a widzę kontrolerów na przystanku. Wysiadam z niego i podchodze do kiosku kupuję bilet, daje mi go kobieta z ogromnym brzuchem(chyba była w ciąży)biorę ten bilet i idę ale nie mogę znalęźć męża i tego autobusu.Będę wdzieczna za pomoc bo w rzeczywistości stoję przed dużym dylematem, i mam wrażenie że ten sen coś mi podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncredible, chciałam wcześniej się wziąć za ten sen, ale przyznam, że nie należy on do zbyt prostych.

Sem odnosi się do sytuacji o której mi pisałaś - ucieczka jest podświadomym poczuciem zagrożenia. Szukasz rozwiania.

Zapisana kartka (którą dostajesz od chłopaka) może symbolizować jakiś wzorzec postępowania, którym się kierujesz (może tutaj chodzić o schematyczność bądź podążanie za czyim przykładem), a za którym nie powinnaś iść na ślepo.

 

mam patrzeć przez okno to znajdę ukrycie przed tymi ludzmi i sposób w jaki mam się uratować

Wyglądanie przez okno oznacza zakończenie kłótni i sporów z bliską osobą. Może to być podpowiedź, że to Ty powinnaś się z kimś pogodzić, wyciągnąć rękę, naprawienie stosunków z kimś będą dla Ciebie korzystne.

Zejście do podziemi świadczy o tym, że zdajesz sobie sprawę z potęgi pieniądza i tego, co znaczy dobre imię.

Niebieski kolor może być wskazówką, że kłopotów można się pozbyć dzięki pomocy przyjaciół. Kula jest symbolem kapryśnego losu, który nie zawsze się do Ciebie uśmiechał. Spróbuj teraz wykorzystać optymalnie swoje doświadczenia, a los zapewne obróci się na Twoją korzyść i zagrożenie minie.

 

Drugi sen odczytuję następująco:

Jakaś sytuacja będzie teraz od Ciebie wymagała dużego nakładu odpowiedzialności, dlatego też idziesz we śnie po bilet a nie decydujesz się jechać na "gapę".

Symbolika samego biletu ma również odniesienie do poprzedniej części snu - oznacza zmiany w życiu i przestrzega przed zniecierpliwieniem, na wypadek gdyby Twoje oczekiwania nie od razu się spełniały. Symbolizuje także siłę i energię, z jaką wyruszasz w dalszą drogę życia i przezwyciężasz trudności. Jest to także wezwanie, abyś bardziej wykorzystywała zdobyte wcześniej doświadczenia.

Co jednak może oznaczać, że nie możesz znaleźć autobusu i męża? Może tutaj chodzić o różnicę zdań.

Trochę mało składna ta interpretacja, ale mam nadzieję, że rzuciłam jakieś światło.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki, właśnie wkraczam w nowy etap życia, wszystko narazie stoi pod znakiem zapytania, nie wiem co będzie trochę się wszystkiego obawiam ale w sercu czuje że to będzie duży krok do przodu , mam jednak do przeskoczenia niecierpliwość męża, i różnice zdań pomiędzy nami.Nauczyłam się że cierpliwośąć popłaca i daje czasami większy pożytek ten sen jednak dotyczy mojej przyszłości ,wiedziałam że podświadomość daje mi znaki.I ten bilet, jest osoba która chciała by mi pomóc ale w nieuczciwy sposób ja tak nie chcę. Normalnie to wszystko pasuje do tego co ma się wydarzyć! Naprawde dziwne .

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...