Skocz do zawartości

uklad sprawdzajacy:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciagnelam karty na pewnego pana, jak nam sie znajomosc potoczy w ciagu 2-3 tygodni::

 

krol pik, 9karo,9 pik- czyli nie bedzie czasu na spotkania ze wzgledu na prace, jakies opoznienia tu beda

 

i potem kolejne pytanie-czy bedziemy ta znajomosc kontynuowac w czasie 2-3 miesiecy:

 

9kier,10 kier,10 karo- hm az sie boje czy to bedzie dobrze szlo :P ???

 

a ze moja ciekawosc wziela gore to dolozylam jeszcze dwie karty tu:

as kier, krol trefl- co tu ma praca do domu ,chyba ze z tym panem bede sie spotykac w domu lub cos podobnego;)

 

pliss ktokolwiek chce pomoc? dziekuje:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnelam karty na pewnego pana, jak nam sie znajomosc potoczy w ciagu 2-3 tygodni::

 

krol pik, 9karo,9 pik- czyli nie bedzie czasu na spotkania ze wzgledu na prace, jakies opoznienia tu beda No Pan może mieć małe problemy przejściowe co prawda, ale to mu się teraz zwali na głowę

 

i potem kolejne pytanie-czy bedziemy ta znajomosc kontynuowac w czasie 2-3 miesiecy:

 

9kier,10 kier,10 karo- hm az sie boje czy to bedzie dobrze szlo :P ??? No żartujesz? To aż parzy, tak gorąco między Wami będzie :P

 

a ze moja ciekawosc wziela gore to dolozylam jeszcze dwie karty tu:

as kier, krol trefl- To osobówka jest, karty Ci pokazały osobowość :D Pan rodzinny, ciepły, a przy tym męski i opiekuńczy, taki Misio.

 

pliss ktokolwiek chce pomoc? dziekuje:)))

 

Tyle się mi udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się mi udało :D

 

Ciastko o te 2-3 tygodnie to w sumie tez sie zgadza dlatego ze mu sie kilka spraw wlasciwie moich zwalilo na glowe, biedny chyba za duzo:(

 

a te nastepne miesiace to az sie boje, zeby znowu sie nie przejechac na kims...,

tak, jest opiekunczy i cieply:)

 

Wielkie dzieki:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...