Skocz do zawartości

Horoskop egipski - Horus


Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Horus od 3 maja do 16 czerwca

 

Urodzeni pod opieką Horusa mają wszystkie cechy, które pozwalają im wspiąć się na szczyty. Wyróżniają się erudycją, wrażliwością, wyjątkową zdolnością intuicyjnego rozpoznawania spraw i zjawisk, co sprawia, że pojmują wszystko z łatwością i są wyjątkowo twórczy. Są przy tym niecierpliwi, mają szybki refleks, zdolność do konwersacji i zwykle błyskotliwy dowcip. Aktywna wyobraźnia może pracować ciągle od nowa. Wielu ludzi urodzonych w znaku Horusa zajmuje się pisarstwem, dziennikarstwem, korespondencją. "Dziecko" Horusa jako szef jest omyłką, ma tendencje do zbytniej zmienności i mało realistycznego spojrzenia na sprawy. Ogólnie mówiąc, jest wspaniałomyślne i wielkoduszne, sympatyczne, wrażliwe, niezwykle aktywne. Jest idealistą. Ciało "dzieci" Horusa odznacza się dużą ruchliwością, a przemiana materii jest bardzo szybka, w związku z tym najbardziej wrażliwym ich punktem staje się klatka piersiowa, oskrzela, płuca i cały układ oddechowy oraz nerwowy. Idealny kolor to biały, srebrny, żółty, jasnozielony. Szczęśliwa liczba - 5.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Egipski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Częściowo się zgadza :0 Ja jako szef byłabym fatalna, za mała zdolność skupiania myśli na konkretnej rzeczy i zbytnio jestem idealistyczna :) Ale ciekawe. Szczęśliwa liczba - 5. Czyli jeśli moja droga życia jest właśnie piątką, to jest to szczęśliwe połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...