Skocz do zawartości

Analiza ze zdjęć.


Gość bakea

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam w ramach ćwiczeń zrobić analizę ze zdjęć 5 osobom ( być może, jeśli będzie mi dobrze szło, powiększę tę liczbę ). W tym celu prosiłabym zainteresowane osoby o przysyłanie mi swych zdjęć na mego maila - [email protected] , plus nick, który dana osoba posiada na forum.

Naturalnie pełna dyskrecja będzie zachowana, ale analiza zostanie umieszczona tutaj - w tym temacie.

 

Odpowiadać na fotki będę w godzinach od 22 ... wcześniej nimam jak ;) Proszę o cierpliwość.

 

Aaa żeby była jasność... zdaję się na intuicję.. więc żadne karty nie wchodzą w grę..

 

Z góry dziękuję, bakea.

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja także się zapisuję, mhm... Tylko jakie to ma być konkretnie zdjęcie do wysłania? (:

 

Swoje lico ;) zdjecie - portret gdzie widac oczyska hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje lico ;) zdjecie - portret gdzie widac oczyska hehe

ja Ci już wysłałam, więc jak możesz to sprawdź proszę, czy się nada... bo mam okulary... ale korekcyjne...uffff:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok foty widzialam wiec się nadają... wieczorem zacznę działać ale proszę o cierpliwość ... chyba się porywam z motyką na księżyc heh ciekawe co z tego wyjdzie :D

 

Jest już 6 osób , więc na razie wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 osobą która się do mnie zgłosiła na meila jest gratere :)

 

Patrząc na Twoje zdjęcie musiałam się trochę zastanowić co ja powinnam napisać... zaciekawiłaś mnie :) ... Proszę nie pogniewaj się na mnie za to co napiszę, ale to zdjęcie sprawia wrażenie jakbyś była spoza tego świata :) być może dlatego iż jakość tego zdjęcia jest słaba i może fotografia stara... Pierwsze wrażenie moje patrząc na Ciebie hmm uważam że jesteś bardzo silną osobą, widać że lubisz mieć wszystko poukładane, wszystko ma swoje miejsce, konkretna , stanowcza, nie trawisz kłamstwa i oszustwa, a jak ktoś z Tobą pogrywa - bywasz niemiła. Masz w sobie jakąś moc ja to odczulam (nie napisze na forum w jaki sposób.. ;) ) Powinnaś zważać na słowa bo powiem Ci że mam wrażenie - jak cos powiesz tak też się może w życiu wydarzyć czyli mam na myśli predyspozycję do rzucania klątw , uroków itp...Pasowałabyś mi na medium :)

Nie miałaś łatwego życia ..był okres w którym mogłaś naprawdę przeżywać cięzkie chwile... bacznie się przyglądasz innym ludziom ,nie jest łatwo zdobyć Twoje zaufanie. Możesz interesować się sztuką, muzką poważną, lubisz posiedzieć sama w ciszy i spokoju chocby " rozwiązując krzyżówki " . Tyle ode mnie to tylko ćwiczenie więc mam nadzieję że za wypisane bzdury nie bedziesz miał mi za złe :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :D Bakea .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę:) Zdjęcia znasz:)

 

Panienka z okienka teraz Ty hehe szalona jesteś , wszędzie Ciebie pełno.. nie lubisz rutyny a siedzenie w miejscu powoduje u Ciebie gromadzenie sie energii , którą potem musisz wyładować :D np .. uprawiajac sport, tańcząc, jeżdząc rowerem czy tp...

Jestes osobą która nie lubi krytyki ( chyba jak większość z nas ) szybko się boczysz.. ale nie chcesz tego okazywać... emocjonalnie podchodzisz do wielu spraw.. bardzo wrażliwa.. i do Ciebie trzeba podchodzić jak to jeża :D Masz swój honor i ładnie wyciągasz szyję w górę niczym łabędź :D hehe Można Ci zaufać.. jestes szczera i lubisz jasne sytuacje .. jak się na kimś przejedziesz bywasz mściwa.. :P Ty łobuziaro moja niedobra :D Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się piszę, nie bardzo wiem o co chodzi i jakie zdjęcie wysłać ale wyślę najaktualniejsze. Jeżeli jednak będzie złe, to daj znać wyślę inne. :)

Jak ja odbieram Ciebie

 

No Ty to mi na uparciucha wyglądasz.. jak osioł :D Lubisz wyzwania ... starasz się realizować... choć brnąc do celu mozesz się spalic.. ( słomiany zapał ) ... uszczypliwy , lubisz docinki ale robisz to wtedy jak ktoś Ci się nie podoba w swoich wypowiedziach .. ( kpisz ) :D hehe bosz co ja ludziom wypisuje hahaha ...sorki :D hm może bardziej lubisz wyprawy w góry czy jeziora niż morze.. interesujesz się dobrą literaturą.. przypominasz mi znajomego który miał świra na tle motorów :) może Ty też lubisz motoryzację .. komputery to pewnie oczywiste ...

Szybko musiałeś się stać dorosły.. nie wiem ale mam odczucia ze jako młody chlopak czules sie troche osamotniony...

 

Pmietaj to tylko moje dziwadla... wypisane z głowy kiedy patrze na zdjecie .. więc wybacz ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Panienka z okienka teraz Ty hehe szalona jesteś , wszędzie Ciebie pełno.. nie lubisz rutyny a siedzenie w miejscu powoduje u Ciebie gromadzenie sie energii , którą potem musisz wyładować :D np .. uprawiajac sport, tańcząc, jeżdząc rowerem czy tp...

Jestes osobą która nie lubi krytyki ( chyba jak większość z nas ) szybko się boczysz.. ale nie chcesz tego okazywać... emocjonalnie podchodzisz do wielu spraw.. bardzo wrażliwa.. i do Ciebie trzeba podchodzić jak to jeża :D Masz swój honor i ładnie wyciągasz szyję w górę niczym łabędź :D hehe Można Ci zaufać.. jestes szczera i lubisz jasne sytuacje .. jak się na kimś przejedziesz bywasz mściwa.. :P Ty łobuziaro moja niedobra :D Buziaczki :*

 

Prawda, nie lubię siedzieć na miejscu,musze uprawiac sport, bo mnie nosi;)Fakt, jestem emocjonalna:) Mściwa w pełnym tego słowa znaczeniu może nie,ale miewam ostry języczek:))))

 

Dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja odbieram Ciebie

 

No Ty to mi na uparciucha wyglądasz.. jak osioł :D Lubisz wyzwania ... starasz się realizować... choć brnąc do celu mozesz się spalic.. ( słomiany zapał ) ... uszczypliwy , lubisz docinki ale robisz to wtedy jak ktoś Ci się nie podoba w swoich wypowiedziach .. ( kpisz ) :D hehe bosz co ja ludziom wypisuje hahaha ...sorki :D hm może bardziej lubisz wyprawy w góry czy jeziora niż morze.. interesujesz się dobrą literaturą.. przypominasz mi znajomego który miał świra na tle motorów :) może Ty też lubisz motoryzację .. komputery to pewnie oczywiste ...

Szybko musiałeś się stać dorosły.. nie wiem ale mam odczucia ze jako młody chlopak czules sie troche osamotniony...

 

Pmietaj to tylko moje dziwadla... wypisane z głowy kiedy patrze na zdjecie .. więc wybacz ;) Pozdrawiam.

 

 

Niby jestem uparty, ale łatwo ulegam niektórym osobom i staram się dostosować do nowego. Wyzwania są ciekawe, owszem czasem się wypalam, nawet według mnie za często. Jestem uszczypliwy, ale nie tylko wtedy jak ktoś mi się nie spodoba, :P lubię czasem się podroczyć. Byłem raz w górach i raz nad morzem, jeżeli miałbym jechać szaleć, to wolałbym może, ale jeżeli wypocząć, czy na coś przyjemniejszego to jak najbardziej góry, dużo bardziej mnie uspokajają i koją. Zależy co dla kogo jest dobrą literaturą, lubię Fantastykę, w szczególności książki Jacka Piekary i Manga. :) Co do motorów, kiedyś mnie ciągnęło, ale moja EX mnie z tego wyleczyła, by później samej się w nie wciągnąć i teraz aktualnie zbieram na coś dla siebie, ale świra na tym punkcie nie mam. Jasne że komputery lubię, mało kto teraz nie lubi. :P Miałem sporo problemów z ojcem, musiałem stać się dużo za wcześnie dorosłym, swoje już przeżyłem.

 

Czyli z 99% się zgadza :) Chyba całkiem dobry wynik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też chcę! a zdjęcie zaraz wyślę:-)

dziękuję:-)

Witaj ;) Co by tu o tobie skrobnąć :)

Pogodna z Ciebie kobitka pewnie tez lubiana w pracy ... masz coś w sobie chyba co przyciąga ludzi którzy często mogę wylewać swoje żale na twoim ramieniu.. widać pomagac lubisz innym.. mozesz sprawować stanowisko jako przelozona czy szefowa... poza tym jak na Ciebie patrze hehe sama mi się buzia uśmiecha moze ty taka wesola i dowcipna jestes nie wiem :D pewnie powiesz ale bakea ma w dyni niepokolei ale pomyslalam sobie ze lubisz podjadac słodycze moze chawłe.. :P haha Zaradna i obrotna wszystko dopinasz na ostatni guzik ale jak nie masz ochoty na chocby porzadki w domu to przerzucisz z kata w kat mowiac pod nosem .. nie zajac nie ucieknie zrobie to potem? fajna gospodyni i Pani domu lubisz chyba dzieci ... nie wiem czy posiadasz... jako mloda dziewczyna moze mialas duzo zajec pozalekcyjnych typu jakis zespol wolkalno taneczny, czy plywalnia lub jakies obozy harcerskie.. Ogólnie to miło się na Ciebie patrzy :) Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kartach masz super intuicja więc spróbować zawsze mozna:)

 

Hej Pindzia :* teraz Ty na tapete :D

Zaczne od tego ze osoba która ma " w czubie " w dobrym tego słowa znaczeniu :D Nie wyglądasz na imprezową damę a za to bardzo skupioną .. lubisz dobre wesole towarzystwo i pewnie jestes dosyc zabawna ... widac po Tobie że jesteś przeciążona i zawalona obowiązkami.. jakos tak ci pod góre w tym życiu idzie.. :/ kochajacą, wspierająca ludzi po prostu bardzo emocjonalna kobitka... ale za to silna... mozesz miec cos ze skórą lub cos na skórze .. pieprzyki , myszki jakies blizny czy znamiona.. jakos mi tak nagle do lba przyszlo ale oczywiscie moge sie mylic.. jakby ktos mial problem finansowy a Ty choc sama bys nie miala za wiele i tak bys pomogla ( pożyczając ostatni swój grosz ) ...

 

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę o taka analizę zdjęcie wysłałam.

 

Małgoś.. smutne te Twoje oczy powiem ci .. nie wiem albo Ty nie jestes szczesliwa tak jak tego bys chciala, niespelniona albo po prostu taka samotna sama w sobie .. jakbys wyplakala sie troche w swoim zyciu..( moze za kims tesknisz? hmm ) masz miekkie serducho czyli łatwo mozna Cię zranic lub latwo popadasz w doły i takie stany depresyjne np.. " a nic mnie w zyciu nie cieszy .. nie wiem czego sama chce... " nie lubisz jak ktos probuje Cię pocieszyc glaszcząc po glowie .. bo wiesz ze ze swoimi problemami musisz poradzic sobie sama:) Fajna ciepla osoba.. dbasz o detale..moze lubisz malowac ? manualne zdolnosci mozesz posiadac..Masz w sobie duzo sily ale malo wiary w siebie tak mysle ... zmysl artystyczny...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bakus

Mówiłam od razu że masz intuicję:)

U mnie właściwie 100% zastanawiam się jedynie z ta skóra, no ale mam 2 blizny na twarzy na zdjęciu tego nie widać i mam piepryyk na ustach tak nietypowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś.. smutne te Twoje oczy powiem ci .. nie wiem albo Ty nie jestes szczesliwa tak jak tego bys chciala, niespelniona albo po prostu taka samotna sama w sobie .. jakbys wyplakala sie troche w swoim zyciu..( moze za kims tesknisz? hmm ) masz miekkie serducho czyli łatwo mozna Cię zranic lub latwo popadasz w doły i takie stany depresyjne np.. " a nic mnie w zyciu nie cieszy .. nie wiem czego sama chce... " nie lubisz jak ktos probuje Cię pocieszyc glaszcząc po glowie .. bo wiesz ze ze swoimi problemami musisz poradzic sobie sama:) Fajna ciepla osoba.. dbasz o detale..moze lubisz malowac ? manualne zdolnosci mozesz posiadac..Masz w sobie duzo sily ale malo wiary w siebie tak mysle ... zmysl artystyczny...

 

Pozdrawiam :)

No kochana czytasz mi z oczu....

To prawda wypłakałam swoje w życiu i wszystko prawda .

A z tymi zdolnościami to jeszcze nic nie odkryłam takiego może mała podpowiedz?

Dziękuję i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałam zdjęcie teraz dopiero ): Przepraszam, że z takim opóźnieniem - wytłumaczenie w mailu [;

 

Hej .. Ty podobnie jak Inez wydajesz sie byc tak pełna energii i pomysłow na życie ze sama nie wiesz od czego zacząc :) nie lubisz rutyny.. lubisz jak cos sie w kolo dzieje .. bywa ze masz cięty język nie łatwo dajesz sobie " w kasze napluc " ;) ale potrafisz wybaczyc i wyciagnac reke na zgodę ... myślicielka z Ciebie troszke sie izolujesz ale robisz to swiadomie zeby miec czas tylko dla siebie.. lubisz podróże i nowe wyzwania bo uwazasz ze w zyciu trzeba korzystac z tego co sie na naszej drodze pojawia :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej .. Ty podobnie jak Inez wydajesz sie byc tak pełna energii i pomysłow na życie ze sama nie wiesz od czego zacząc :) nie lubisz rutyny.. lubisz jak cos sie w kolo dzieje .. bywa ze masz cięty język nie łatwo dajesz sobie " w kasze napluc " ;) ale potrafisz wybaczyc i wyciagnac reke na zgodę ... myślicielka z Ciebie troszke sie izolujesz ale robisz to swiadomie zeby miec czas tylko dla siebie.. lubisz podróże i nowe wyzwania bo uwazasz ze w zyciu trzeba korzystac z tego co sie na naszej drodze pojawia :D

 

Pozdrawiam :)

 

Niesamowita jesteś. Chapeau bas!

 

Dziękuję [:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja do kolejki ......po prosze .

Ciekawam co wyczytasz w moich slepkach . :witch:

Dzieki z gory .

 

Co tu gadać hehe toć widać gołym okiem żeś wiedzma .. czarownica z mega zdolnościami :D gestykulujesz kiedy rozmawiasz ? mam wrazenie ze czesto wyma****esz łapkami hehe wybacz za moje dziwne wizje :) Jestes przyjacielska i serdeczna lubisz pomagac innym .. jakos chyba ciezko ci miejce zagrzac co? lubisz zmiany i ruch..raz robisz tak a za chwile co innego hehe ale powiem ci kochana ze ty to niezla uwodzicielka jestes ;) mysle ze mozesz byc alergiczka a jesli nie jestes to mozliwe ze w przyszlosci ...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać hehe toć widać gołym okiem żeś wiedzma .. czarownica z mega zdolnościami :D gestykulujesz kiedy rozmawiasz ? mam wrazenie ze czesto wyma****esz łapkami hehe wybacz za moje dziwne wizje :) Jestes przyjacielska i serdeczna lubisz pomagac innym .. jakos chyba ciezko ci miejce zagrzac co? lubisz zmiany i ruch..raz robisz tak a za chwile co innego hehe ale powiem ci kochana ze ty to niezla uwodzicielka jestes ;) mysle ze mozesz byc alergiczka a jesli nie jestes to mozliwe ze w przyszlosci ...

Pozdrawiam :)

 

__________________________

No coz .......z humorem odpisze ,ale po prawdzie.

Eeee tam , megazdolnosci ..........choc z perspektywy czasu wiem ,ze je zaniedbalam .Zdolny len ze mnie .

Mam cos w tych slepiach ......to fakt i opinia tych co w nie patrza .A Ty wiedzmo wino lej --co nie ?:)) Choc wina nie trawie .

Lubie pomagac innym ...... przede wszystkim nie oczekujac rewanzu .A dynamit mam w czterech literkach ......tez prawda ...musze byc wielozadaniowa ....i nie usiedze .

A czy jestem uwodzicielka .......hmm...........moze i uwodze ino od lat pudluje ..:banowanie:..chyba za duzo jem magnezu:figielek:

Alergiczka nie jestem .......mam alergie na inne rzeczy ......- ZLO ZYCIA ........itp.

 

Dziekuje ..........Bakea .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Bakea, jakbyś miała jeszcze ochotę i czas, to i ja bardzo chętnie się zgłosze: ) podobno oczy są zwierciadłem duszy i bardzo ciekawi mnie jakie wrażenie sprawiam na innych ludziach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakea, jakbyś miała jeszcze ochotę i czas, to i ja bardzo chętnie się zgłosze: ) podobno oczy są zwierciadłem duszy i bardzo ciekawi mnie jakie wrażenie sprawiam na innych ludziach ;D

 

Ok mam chwile przerwy.. a fote wyslij na meila:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakea, jakbyś miała jeszcze ochotę i czas, to i ja bardzo chętnie się zgłosze: ) podobno oczy są zwierciadłem duszy i bardzo ciekawi mnie jakie wrażenie sprawiam na innych ludziach ;D

 

Co do Ciebie hmm masz predyspozycje duże do tgo aby w przyszlosci zostac swietna karciara - wróżką :) elokwentna.. masz zzdolnosci do jezykow ... dobrze sie czujesz wsrod swojej grupie znajomych raczej waska grupka..masz chyba nuiezle powodzenie ;) dla Ciebie liczy sie rodzina .. jestes osobą zamknietą w sobie ... ciagle szukasz i w sobie i dookola tego czegos czego dostrzec nie potrafisz nie wiem jak to okreslic masz jakis niedosyt ... zawsze sie dobrze prezentujesz wsrod ludzi.. toć ty jak modelka :D mysle ze ktos mogl wykorzystac twoje zaufanie i to spowodowalo ze sie zmienilas .. jestes bardziej ostrozna .. obserwatorka.. Szerze trudno mi Ciebie rozszyfrowac .. chyba ze to juz zmeczenie mnie dopadlo :) jak cos mi jeszcze do glowy wpadnie to dopisze ... instrumenty smyczkowe by do ciebie pasowaly :)

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;) Co by tu o tobie skrobnąć :)

Pogodna z Ciebie kobitka pewnie tez lubiana w pracy ... masz coś w sobie chyba co przyciąga ludzi którzy często mogę wylewać swoje żale na twoim ramieniu.. widać pomagac lubisz innym.. mozesz sprawować stanowisko jako przelozona czy szefowa... poza tym jak na Ciebie patrze hehe sama mi się buzia uśmiecha moze ty taka wesola i dowcipna jestes nie wiem :D pewnie powiesz ale bakea ma w dyni niepokolei ale pomyslalam sobie ze lubisz podjadac słodycze moze chawłe.. :P haha Zaradna i obrotna wszystko dopinasz na ostatni guzik ale jak nie masz ochoty na chocby porzadki w domu to przerzucisz z kata w kat mowiac pod nosem .. nie zajac nie ucieknie zrobie to potem? fajna gospodyni i Pani domu lubisz chyba dzieci ... nie wiem czy posiadasz... jako mloda dziewczyna moze mialas duzo zajec pozalekcyjnych typu jakis zespol wolkalno taneczny, czy plywalnia lub jakies obozy harcerskie.. Ogólnie to miło się na Ciebie patrzy :) Pozdrawiam .

 

no to kopara mi opadła:-))))

 

tak, jestem ogólnie lubiana:-) w pracy ciągle sobie robię jaja:-)))) administruję biurem:-))) lubię pomagać:-) a z porządkami w domu to świetnie to ujęłaś! tak dokładnie jest jak napisałaś! no w życiu nie ujęłabym tego lepiej:-)))) padam ze śmiechu:-)))) dzieci kocham i kiedyś chciałam pracować z dziećmi, sama mam dwójkę:-) ojjj słodycze podjadam - złapałaś mnie!:-) no i tańczyłam i trenowałam KungFu i chodziłam na angielski i matmę (nie dlatego, że byłam kiepska, tylko po to, aby być lepsza), na chór (wzięli mnie z litości, bo kompletnie nie potrafię nic zaśpiewać, taki antytalent ze mnie:-P)... na wszystko jak leci:-)))) hehehehe

fajnie tak przeczytać o osobie!

nie spodziewałam się...

dziękuję:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
]Co do Ciebie hmm masz predyspozycje duże do tgo aby w przyszlosci zostac swietna karciara - wróżką :)[/b]coś tam próbuje byłoby świetnie gdyby się w przyszłości sprawdziło :) elokwentna.. masz zzdolnosci do jezykow tu strzeliłaś nieźle' date=' jestem typową humanistką i faktycznie z języków zawsze byłam dobra[/color']... dobrze sie czujesz wsrod swojej grupie znajomych raczej waska grupka tutaj powiedziałabym że i tak i nie, bo mam bardzo dużo znajomych,lecz tak na prawde może 2-3 zaufanych, a spotykam się z wieloma różnymi grupkami ;)..masz chyba nuiezle powodzenie ;) na to nigdy nie narzekam :P lecz jak już się z kimś wiąże to zawsze jest to mężczyzna "po przejściach" niestetydla Ciebie liczy sie rodzina .. jestes osobą zamknietą w sobie tutaj właśnie nie za bardzo, raczej jetem otwarta,ale fakt że teraz sie uspokoiłam,nie jest to tak jak było kiedyś,mimo wszystko jestem ekstrawertyczką... ciagle szukasz i w sobie i dookola tego czegos czego dostrzec nie potrafiszmasz racje... cały czas odnosze wrażenie że mi czegoś brakuje... i nie wiem co to jest nie wiem jak to okreslic masz jakis niedosyt ... zawsze sie dobrze prezentujesz wsrod ludzi.. staram się dobrze wyglądać :Ptoć ty jak modelka :D ee raczej nie sądzemysle ze ktos mogl wykorzystac twoje zaufanie i to spowodowalo ze sie zmienilas .. jestes bardziej ostrozna .. obserwatorka.. znów strzał w dyche... nie jedna osoba, tylko kilka niestetySzerze trudno mi Ciebie rozszyfrowac .. chyba ze to juz zmeczenie mnie dopadlo :) jak cos mi jeszcze do glowy wpadnie to dopisze ... instrumenty smyczkowe by do ciebie pasowaly :)

Pzdr :)super, jestem pod wrażeniem, na prawde dużo informacji się zgadza, praktycznie wszystkie :) pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D mogę i ja prosić ? :D jakbyś miała czas to zdjęcie już wysłałam :)

Pozdrawiam

 

Hej. Patrząc na Ciebie nie wiem czy coś widzę ;) wydajesz się być bardzo tajemnicza taka zagadka :D Po prostu nie pokazujesz prawdziwego oblicza tak jakbys sie chowala za maską :) Mozesz miewac kompleksy tylko nie rozumiem dlaczego? Bywa ze uciekasz w swój siwat.. Inteligentna, nie chce za duzo gadac bo moge sie mylic ale jakis starszy Pan moze sie Toba interesowac .. i ukrywa Ciebie przed kims... Twój priorytet to rodzina moze dlatego ze sama nie mialas w domu za dobrych relacji z rodzicami lub jednym z nich? Jakos tak czuje ze albo jestes mama albo szybko nia zostaniesz ;) Pasujesz mi na nauczycielke.. taki bym Ci przypisała zawód :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakea, a co powiesz na analizę pary po zdjęciu :D?? Próbowałaś już coś takiego robić??

 

Coś kiedyś próbowałam ;) ale nie pamietam jak mi poszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi bym wysłał, ale nie mam żadnego aktualnego zdjęcia. Tylko jakieś dawne. Bo stary laptop mi się spalił, chyba że stare też może być.

 

Fakt aktualne zdjęcie jest lepsze .. a jak stare jest tamto które masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co mam to z 19 kwietnia ;] a nowsze to miałem z czerwca :D

 

E to spoko.. mozesz wysłac tylko nie wiem kiedy otrzymasz odpowiedz i jaka ona bedzie hehe toć jakieś szaleństwo to co ja robie hehe chciałam zabawy a tu masz ci.. ;)

Teraz spadam będę później.. jak się wyrobię ze wszystkim to kuknę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze aktualne? Bardzo bym chciała spróbować :) Strasznie mnie to ciekawi :)

 

Ok jeszcze Tobie zrobię :) jak tylko znajdę chwilę :) miało być 5 osób a się narobiło hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna by jeszcze sie przylączyć? ja jako ostatnia, wisienka na torcie;) ( tak, tak tak, plissss:D)

Swoja drogą wymiatasz tu;)

 

No dobra .. ulegnę ;) zobaczymy jaka to z ciebie wisienka hehe ;) Fote proszę przesłać na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakus, moje wiesz gdzie, sa moge tez poprosic?:)

 

Siemka ;) Lisiczka haha przebiegła jestes , bystra i inteligentna, uparciuch , nie lubisz jak ktś narzuca ci swoje racje... masz swój swiat , ale tez i ograniczenia:) wśród znajomych taka dobra ciocia z ciebie ... jesteś bardzo kobieca.. masz artystyczna duszę i jestes bardzo Ciepła , pobujac w oblokach takze lubisz.. jako dziecko moglas byc kaprysna i fochy nie byly ci obce .. ( mysle ze do dzis ci to zostalo hehe ) wybredna troche :P i ciekawa zycia .. pragniesz przytulanek ... i lubisz popatrzec w gwiazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;) Lisiczka haha przebiegła jestes , bystra i inteligentna, uparciuch , nie lubisz jak ktś narzuca ci swoje racje... masz swój swiat , ale tez i ograniczenia:) wśród znajomych taka dobra ciocia z ciebie ... jesteś bardzo kobieca.. masz artystyczna duszę i jestes bardzo Ciepła , pobujac w oblokach takze lubisz.. jako dziecko moglas byc kaprysna i fochy nie byly ci obce .. ( mysle ze do dzis ci to zostalo hehe ) wybredna troche :P i ciekawa zycia .. pragniesz przytulanek ... i lubisz popatrzec w gwiazdy :)

 

 

 

hahah ciocia klocia słitasna małpa XXDDDDDDDDDDDDDD ta k zagdza sie wszystko a jak bylam mama to slynelam z tego ze pani obrazalska :D :***dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale świetny temat!!!

Mam nadzieję, że pójdzie Ci dobrze i dasz radę odpowiedzieć większej ilości osób - także wyślę swoje zdj na maila ;)

 

To lecim .. a co poleci tego nie wiem :) Strzelam jak u wszystkich :D

Twarda , silna kobieta ale tylko z pozoru ... wewnatrz wrazliwa i wspolczujaca ... na tym zdjeciu wygladasz jakbys miala o cos zal ale do kogo pojecia nie mam .. romantyczka dbasz o detale .. trochę nieufna.. masz dobry gust .. widziesz mi sie jako projektantka wnetrz :) potrafisz zachwycic sie byle dziwadlem w którym dostrzegasz piekno i cos ciekawego z czego mozna zrobic np. jakas fajna dekorację? hmm bywasz niezdecydowana i taka spieta ..duzo myslisz.. mozesz moewac problemy z dokonywaniem wyborow i lubisz zasiegac porad od innych .. wtedy jakos bezpieczniej sie czujesz..

Tyle ode mnie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze aktualne? Bardzo bym chciała spróbować :) Strasznie mnie to ciekawi :)

 

Hej :) Fajna babka z Ciebie , toroszeczkę taka zagubiona duszyczka.. nie wiem co cie trapi ale cos najwyrazniej siedzi ci na serduchu..moze cos z przeszlosica zwiazanego hmm...

Lubisz obejrzec dorby film i posłuchac dobrej muzyki... czesto uciekasz w jakies wspomnienia... jestes troche gwaltowna? szybko wpadasz w nerwy , emocjonalna jak sie kłócisz to juz na calego :) waleczna jak lwica hehe nie wiem jak u ciebie z glowa rodziny ale jakos tego ci chyba brakowalo w zyciu lub brakuje... zawsze wyciagasz reke do zgody i dajesz 2 szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to spoko.. mozesz wysłac tylko nie wiem kiedy otrzymasz odpowiedz i jaka ona bedzie hehe toć jakieś szaleństwo to co ja robie hehe chciałam zabawy a tu masz ci.. ;)

Teraz spadam będę później.. jak się wyrobię ze wszystkim to kuknę .

 

Hehe ;) fajna fota :) Usmiałam się bo partnerka Twoja wyglada mi na szaloną optymistkę cieszącą się życiem a co ma być to będzie .. natomiast Ty na tym zdjeciu - FANFARON :D

Rozumiem ze chcesz sie dowiedziec co o sobie wspolnie myslicie? :) Mysle ze Ty ja widzisz jako kobiete taka uczuciową , rodzinną dbająca o bliskich potrafi cie rozbawic i oczarowac bo lubi zaskakiwac..Ty w jej oczach wygladasz na silnego mezczyzne ale ulegly jej jestes jakby jednak ona miala decydujace zdanie co do podejmowanych przez was decyzji.. cieszycie sie swoja obecnoscia jak dzieci hehe dobrze sie czujecie w swoim towarzystwie.. co was p0rzyciaga do siebie hmm bc moze to wasze porozumienie sie zwiazane jest z jakas lekcja zyciowa ktorą w przeszlosci oboje mieliscie .. gaduly z was ale jako para dla mnie super pasujecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna by jeszcze sie przylączyć? ja jako ostatnia, wisienka na torcie;) ( tak, tak tak, plissss:D)

Swoja drogą wymiatasz tu;)

 

Szczerze to pasujesz na ta wisienkę hehe ;) Niepozorna delikatna ale za to bardzo pracowita i ambitna .. chyba swoja babcie przypominasz tzn podoba jestesdo babci ? pasujesz na wolontariuszke lubisz pomagac innym i niekoniecznie zaleyz ci na podziekowaniach .. zawsze robisz to co sprawia ci przyjemnosc i do nieczego sie nie przymuszasz :) dobra z ciebie przyjaciółka, twórcza na pisarkemi pasujesz hehe lubisz sie nakrecac , podrozowac, szczera :)

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Patrząc na Ciebie nie wiem czy coś widzę ;) wydajesz się być bardzo tajemnicza taka zagadka :D Po prostu nie pokazujesz prawdziwego oblicza tak jakbys sie chowala za maską :) Mozesz miewac kompleksy tylko nie rozumiem dlaczego? Bywa ze uciekasz w swój siwat.. Inteligentna, nie chce za duzo gadac bo moge sie mylic ale jakis starszy Pan moze sie Toba interesowac .. i ukrywa Ciebie przed kims... Twój priorytet to rodzina moze dlatego ze sama nie mialas w domu za dobrych relacji z rodzicami lub jednym z nich? Jakos tak czuje ze albo jestes mama albo szybko nia zostaniesz ;) Pasujesz mi na nauczycielke.. taki bym Ci przypisała zawód :)

Pozdrawiam :)

 

tajemnicza chyba tak :D z ta maskę też trafiłaś :D Wszystko się zgadza ale nie z tą mamą :D Ani ją nie jestem ani nie zamierzam nią być jeszcze długo :D Z tym starszym Panem raczej nie trafiłaś... Nikt mi do głowy nie przychodzi jak na razie :) Jestem studentka psychologii oraz transportu :D Raczej nauczycielką bym nie chciała być ale kto wie jak to się jeszcze życie ułoży :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię skarbie ,przed wczoraj wysłałam Ci zdjęcie syna Patryka jak znajdziesz chwilkę proszę o interpretację

Pozdrawiam gorąco....

Na to zdjęcie odpowiem ci meilem wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lecim .. a co poleci tego nie wiem :) Strzelam jak u wszystkich :D

Twarda , silna kobieta ale tylko z pozoru ... wewnatrz wrazliwa i wspolczujaca ... na tym zdjeciu wygladasz jakbys miala o cos zal ale do kogo pojecia nie mam .. romantyczka dbasz o detale .. trochę nieufna.. masz dobry gust .. widziesz mi sie jako projektantka wnetrz :)potrafisz zachwycic sie byle dziwadlem w którym dostrzegasz piekno i cos ciekawego z czego mozna zrobic np. jakas fajna dekorację? hmm bywasz niezdecydowana i taka spieta ..duzo myslisz.. mozesz moewac problemy z dokonywaniem wyborow i lubisz zasiegac porad od innych .. wtedy jakos bezpieczniej sie czujesz..

Tyle ode mnie. Pozdrawiam :)

Pogrubione się zgadza ;)

Wewnątrz jestem współczująca tylko dla zwierząt, dzieci i biednych/bezbronnych ludzi - lecz na zewnątrz też to okazuję. Jak robili mi to zdjęcie to nie miałam do nikogo żalu, raczej nie miewam żalu do nikogo. Romantyczką nigdy nie byłam, można powiedzieć, że nadmiernie romantyczni ludzie wręcz mnie irytują. Do projektantki wnętrz też mi daleko, wolałabym wynająć specjalistów by mi urządzili chałupę, gdyż brak mi na to wyobraźni - mogłabym zaprojektować swój pokój w stylu dżungli, pełno gadów, płazów, pajęczaków, drzewa i te sprawy ( no mini dżungla ) :P Z byle dziwadła mogłabym zrobić dekorację do terrarium, któregoś z moich zwierzaków ( dlatego to podkreśliłam, bo poniekąd się zgadza ).

Niezdecydowana czasami bywam, szczególnie jak mam kupić coś do ubrania :P Za radami od innych nie przepadam, gdyż to jest moje życie i nikt za mnie go nie przeżyje.

Dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to pasujesz na ta wisienkę hehe ;) Niepozorna delikatna ale za to bardzo pracowita i ambitna .. chyba swoja babcie przypominasz tzn podoba jestesdo babci ? pasujesz na wolontariuszke lubisz pomagac innym i niekoniecznie zaleyz ci na podziekowaniach .. zawsze robisz to co sprawia ci przyjemnosc i do nieczego sie nie przymuszasz :) dobra z ciebie przyjaciółka, twórcza na pisarkemi pasujesz hehe lubisz sie nakrecac , podrozowac, szczera :)

 

:D

ciekawe z babcia. owszem przypominam z wygladu jak najbardziej:) i juz kiedys slyszalam ze mam cos z babć w ogole.( moze moje poprzednie wcielenie jakos przebija w tym?;)) wolontariuszką bywalam, ale lubię wdzięczność. taką w sensie zwykle dziękuje. szczera jestem, podrozowac bardzo chce i maluje, wiec jakos tworczo się spleniam. Czy jestem delikatna, raczej tak nigdy o sobie nie myslalam! A wrecz odwrotnie.

ŁADNIE zanalizowane! Dobra jestes!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś znalazła też chwilkę dla mnie to też proszę :-) Już wysyłam

 

Hej.. troche jestem zmeczona ale spróbuje.. fajna fota :) Jestes osobą czarującą i masz cos w sobie ze i słowem potrafisz omotac..czyli dobry mówca ..skupiasz na sobie uwage innych, troszeczke mozesz sie porównywac do innych czyli np aa tamten , tamta malepiej w zyciu niz ja... poza tym nie wiem ale jako nastolatkamoglas miec taki bunt w sobie i troche dawac w kosc :) Teraz jakbys zmienila podejscie do zycia.. i kiedy wracasz do przeszlosci mozesz sie wstydzic swoich zachowan sprzed lat lub miec jakies male wyrzuty ... troche moglas swoje zycie inaczej pokierowac niz myslalas czyli jakbys lekko zjechala z planow i zycie co innego pokazalo niz oczekiwalas.

Pozdrawiam. Dzidzia cudna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez naciągania wszystko się zgadza oprócz tego że porównuję innych do siebie. Jestem pod wrażeniem! Trzeba mieć dar żeby móc coś o kimś powiedzieć i żeby to faktycznie się zgadzało. Karty, runy, wahadełka itd itp ale z tym się jeszcze nie spotkałam. Ekstra!

Dziękuję pięknie za poświęcony mi czas! Pozdrawiam!

 

A no i oczywiście punkcik reputacji jak najbardziej się należy :okok:

Edytowane przez kasiaangel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że fufek jest ciekawskim kotem, to też wysłał zdjęcie. Ładnie prosi i z góry dziękuję. :)

 

Fufek Fufek :D Fajny z ciebie ludzik hehe pogodny, dowcipny i komunikatywny ale moje odczucia sa takie.. mozesz byc emocjonalny i troche zakompleksiony..zastanawiam sie czy ta fota na serio jest Twoja? ale ok ..mozesz lubic wyprawy w plener .. chyba jest tak ze sam nie wiesz czego chcesz.. nie pokazujesz oblicza jakbys zakladal maske.. lubisz dobrze zjesc jestes goscinny, inteligentny .. dobry czlowiek z Ciebie.. Powiem ci ze bardzo Ciezko cie rozszyfrowac.. sorki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez naciągania wszystko się zgadza oprócz tego że porównuję innych do siebie. Jestem pod wrażeniem! Trzeba mieć dar żeby móc coś o kimś powiedzieć i żeby to faktycznie się zgadzało. Karty, runy, wahadełka itd itp ale z tym się jeszcze nie spotkałam. Ekstra!

Dziękuję pięknie za poświęcony mi czas! Pozdrawiam!

 

A no i oczywiście punkcik reputacji jak najbardziej się należy :okok:

 

Dzięki ;) Ja tez się jeszcze z TYM nie spotkalam dlatego sama jestem zaskoczona .. dlatego postanowilam sprawdzic czy mozna tylko i wyłącznie zdac sie na intuicję i powiedziec cos patrzac na zdjecie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Fajna babka z Ciebie , toroszeczkę taka zagubiona duszyczka.. nie wiem co cie trapi ale cos najwyrazniej siedzi ci na serduchu..moze cos z przeszlosica zwiazanego hmm...

Lubisz obejrzec dorby film i posłuchac dobrej muzyki... czesto uciekasz w jakies wspomnienia... jestes troche gwaltowna? szybko wpadasz w nerwy , emocjonalna jak sie kłócisz to juz na calego :) waleczna jak lwica hehe nie wiem jak u ciebie z glowa rodziny ale jakos tego ci chyba brakowalo w zyciu lub brakuje... zawsze wyciagasz reke do zgody i dajesz 2 szanse :)

Bardzo dziękuję za to rozeznanie :) i za miłe słowa :) Trochę rzeczy mnie trapi i co jakiś czas powraca. Takie powracające duszki ;) Lubie dobry film, lubię muzykę, ogólnie lubię się bawić. Ucieczki we wspomnienia? O tak ;) To chyba też jest to co mi leży na sercu. Potrafię być gwałtowna. Jak się kłócę to na maxa, jednak szybko emocje opadają. Walczę o wszystko co moje! Szczególnie walczę o własne zdanie. Mój partner by mnie chętnie uwiązał w domu a ja się nie dam ;) Na partnera liczyć nie mogę. Zawsze mnie krytykuje, masakra :( Rękę na zgodę wyciągam, ale jeśli uważam, ze warto. Bo jak mi ktoś zajdzie za skórę, to potrafię być niemiła i pamiętliwa.

 

Bardzo dziękuję! Super, wszystko się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)to i ja poproszę o analizę:), fotkę wysłałam. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 

Witaj. Patrze i nie wiem czy coś wypatrzę :) Ale 1 co mi do głowy przyszło to to że masz predyspozycję do czarów czyli wykonywania rytuałów :D Poza tym jesteś uczciwa, pomocna i chyba częsciej u Ciebie jest tak że duzo dajesz od siebie innym a sam w zamian otrzymujesz niewiele. Masz dobrą intuicję i mogłas nieraz juz sie przekonac o tym ale juz po fakcie czyli mialas przeczucia co zrobic w danym momencie ale postapilas inaczej i po fakcie dopiero sobie o tym przypominalas. Potrafisz dostosowac się do każdego towarzystwa ale jesli ci to towarzystwo nie odpowiada po prostu malo dyskutujesz i obserwujesz usmiechajac sie pod nosem. Nie wiem dlaczego ale masz chyba specyficzny smiech .. który moze zarażac innych.. wesola na imprezach typu wesela potrafisz swietnie się bawic.

Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialam...

 

Dziękuję za odpowiedz. Powiem Ci że hm obecnie widze ze nie jest tak jak powinno miedzy wami się ukladac.. Ty partnera widzisz niedostepnego sa jakies ograniczenia miedzy wami masz nadzieje na jakas poprawe relacji ale Pan sie wydaje byc czyms przygnebiony i mógł sie oddalic od ciebie emocjonalni...

On natomiast równiez widzi wasza relacje i Ciebie jakbys sie odsunela od niego powod mogl byc konkretny bo chyba cos wyszlo albo na jaw albo jakis kryzys zwiazany .. nie chce zebys sie zdenerwowala ... moze przez zdrade, pomowienia lub cos z prawem zwiazanego .. hmm on jest Toba zauroczony podobasz mu sie ale moze byc tez zazdrosny... i nie jest do konca ufny tobie jakby mysli ze cos ukrywasz przed nim.. laczyla was taka fajna komunikacja , swietne porozumienie a zaburzyc to mogla kłótnia , ale nie bez powodu.. powod jakis jest ...

 

Tak mi sie skojarzylo kiedy na was patrze .. mogę się mylic jestem tylko człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

Mamy kryzys ktory dlugo juz trwa, obecnie jest o tyle lepiej, ze przestalismy sie klocic... Maz jest przygnebiony zgadza sie, oddalilismy sie od siebie, ale on od kilku dni jest jeszcze bardziej chlodny... Zdrady nie bylo, ale wyszly liczne klamstwa z jego strony... On mnie bardzo kocha, podobam mu sie i jest cholernie zazdrosny, nie ufa mi tez sie zgadza, nigdy mi nie ufal, z przyjemnoscia zamknalby mnie w klatce :) Tak laczyla nas fajna komunikacja zgadza sie i swietne porozumienie, ale wszystko zostalo zburzone, za duzo sie wydarzylo... m.in klotnie, klamstwa etc

 

Forest Lady - masz dar, wszystko sie zgadza :) Dla mnie ocena 10+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Patrze i nie wiem czy coś wypatrzę :) Ale 1 co mi do głowy przyszło to to że masz predyspozycję do czarów czyli wykonywania rytuałów :D Poza tym jesteś uczciwa, pomocna i chyba częsciej u Ciebie jest tak że duzo dajesz od siebie innym a sam w zamian otrzymujesz niewiele. Masz dobrą intuicję i mogłas nieraz juz sie przekonac o tym ale juz po fakcie czyli mialas przeczucia co zrobic w danym momencie ale postapilas inaczej i po fakcie dopiero sobie o tym przypominalas. Potrafisz dostosowac się do każdego towarzystwa ale jesli ci to towarzystwo nie odpowiada po prostu malo dyskutujesz i obserwujesz usmiechajac sie pod nosem. Nie wiem dlaczego ale masz chyba specyficzny smiech .. który moze zarażac innych.. wesola na imprezach typu wesela potrafisz swietnie się bawic.

Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Pozdrawiam.

Kochana, jestem w szoku jak trafnie mnie zanalizowałaś, wszystko się zgadza, aż trudno uwierzyć:)Prawdą jest że pociąga mnie ezoteryka, ale niestety nie mam cierpliwości,żeby w tym kierunku się rozwijać. Rzeczywiście mam dobrą intuicję, sama niejednokrotnie przekonałam się o tym, szkoda, że tak rzadko jej słucham:) Co do towarzystwa, które mi nie odpowiada to nawet odcinam się od niego, nie utrzymuję z nim kontaktu. I uwielbiam wesela:).W ogóle cała reszta też się zgadza! Masz wielki dar! Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i cieplutko pozdrawiam:))

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za wszystkie weryfikacje i miłe słowa. Cieszy mnie fakt że moja intuicja mnie nie zawiodła analizując wasze zdjęcia :)

 

Pozdrawiam :):samba:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałam tuż przed 12.. mam nadzieję, że tym razem doszedł mail :>

 

Hej. Pierwsze moje skojarzenie kiedy Ciebie zobaczyłam - dobra pilna uczennica, staranna hehe jakos tak mi sie ubzdurało ( a może nie ) mogłas w szkole się udzielać np w apelach, uroczystościach szkolnych, może pięknie recytowałaś? :D Chyba nie lubiłaś wychowania fizycznego..

Lojalna, dobra z Ciebie przyjaciółka, jesteś życzliwa i nikomu nie życzysz źle, zwierzaczki chyba lubusz.. bywasz kapryśna, jeśli cos przeżywasz to ze zdwojona siła czy to radość czy to smutek.. taką cię odbieram..

Pozdrawki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze skorzystać i wysłac zdjęcie?:)

Jak ja Ciebie spostrzegam hmm

Bystra, konkretna, ma byc kawa na ławę , świetne powinnaś miecz wyczucie do danych sytuacji, nie dasz się łatwo zagiąć potrafisz zawalczyc o swoje, taka kusicielka z ciebie bardzo kobieca i przyciagajaca wzrok panow ale nie tylko bo nie zdziwiłabym sie ze takze kobiety moga na ciebie zwracac uwage i pewnie komplementy dostajesz ze masz niezwykle oczy...swietna gospodyni i pani domu i znakomitab organizatorka z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym bardzo prosiła:)

zdjęcie już wysyłam:)

Ciebie widzę jako osobę skromną, nie lubisz byc w sytuacjach kiedy się ludzie kłócą jakbys sie tego " bala" mozesz chowac w sobie emocje i dusić je w sobie bo ciezko ci wyrzucic z siebie to co cie boli i wykrzyczec.. jestes cieplą osobą, rodzinna i emocjonalna.

Duzo robisz dla innych, nie lubisz siedziec w jednym miejscu... czasami dostajesz jakiegos powera i masz duzo pomyslow na siebie.. ale mozesz sie szybko wypalac w planach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...