Jump to content
Guest truskawka

Horoskop egipski - Anubis

Recommended Posts

Guest truskawka

Anubis od 19 sierpnia do 21 września

Urodzeni pod jego opieką naznaczeni są piętnem ciemności. Są bystrymi obserwatorami, bardzo pracowici z upodobaniem do pracy wykonanej pięknie i dokładnie. Niekiedy, upojeni jej owocami, całkowicie zatracają skromność. "Dzieci" Anubisa są najczęściej poważne, przejawiają zdolności krasomówcze i literackie, w dyskusjach kierują się logiką, przy różnicy zdań będą raczej negocjować niż upierać się przy swoim zdaniu. Mają wrodzony zmysł do interesów i handlu, upodobanie do ładu i porządku oraz do oszczędzania. Przy pierwszym spotkaniu trudno ich bliżej poznać i zgłębić. Cechuje ich jasność umysłu, nigdy nie działają bez zastanowienia, lecz mogą mieć zbytnią skłonność do analizy i krytyki. Zbytnia pamiętliwość nader często paraliżuje ich inicjatywę i poczynania - zwłaszcza w miłości. Żyją długo, lecz przeważnie w samotności. Motorem ich działania jest praca. Urodzeni w cieniu Anubisa powinni wystrzegać się jak ognia szpitali i przychodni ponieważ "jak gąbki" chłoną choroby od innych pacjentów. Najczęściej cierpią na schorzenia jamy brzusznej, jelit, wątroby, śledziony, dwunastnicy i nerwowego układu współczulnego. Kolory - bladoniebieski, bladozłoty, żółty. Szczęśliwe liczby - 10, 5.

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Egipski

Guest truskawka

Ja urodziłam się spod znaku Anubisa i prawdę mówiąc znalazłam dużo cech które mogę znaleźć u siebie :)

Guest Viper

Również jestem Anubisem, ale widziałam gdzieś jeszcze inną wersję horoskopu egipskiego i tam jestem Horusem. Mam w sobie cechy obu znaków - która wersja jest poprawna?

azi72

u mnie reż wiele cech pasuje ... tylko w tą samotność nie bardzo chciałabym uwierzyć

Eufemia

Heh, te wszystkie horoskopy sprowadzają się do europejskich znaków zodiaku, to tu np. to opis Panny :D