Skocz do zawartości

kiedy skończą się problemy


karolka365

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam kartom dośc nurtujące mnie pytanie: kiedy u mnie w domu skończą się problemy finansowe. dodam, że od jakiegoś czasu mój tata bezskutecznie stara się znaleźć pracę, w związku z czym sytuacja staje się nieciekawa;/

 

2---1

 

4---3

 

7---6---5

 

10--9---8

 

13--12--11

 

1, 2 - [10 karo (o), walet karo (o)] - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu - była praca, dobre w miarę zarobki i koniec...

3, 4 [ 9 pik (o), 10 pik] - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie - jest szukanie pracy w kraju, jednak jest ciężko

5,6,7 [walet trefl, król trefl, dama pik (o)] Obrazują najbliższą przyszłość-tata dostanie pracę, ale znowu może się firma rozpaść? nie wiem jak to interpretowac.

8,9,10 [as karo, dama kier, as pik (o)] Zwiastują niespodzianki/przeszkody - wiadomość od kobiety o problemach urzędowych?

11,12,13 [król pik (o), 9 trefl, 10 trefl (o)] Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Jeszcze trochę potrawają, duzo nerwów i szkoda słów.

 

Chyba za bardzo emocjonanie podchodzę do tego rozkładu. Potrzebuję zerknięcia z zewnatrz, dlatego proszę was o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ja też za moment zajrze, tylko musze zmienić kompa xd może wyciągnij jedną karte na to żeby określić dokładny czas kiedy sie sytuacja ustabilizuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, 2 - [10 karo (o), walet karo (o)] - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu - była praca, dobre w miarę zarobki i koniec...-niestety tez to tak interpretuje:( straty finansowe, utrata pracy

3, 4 [ 9 pik (o), 10 pik] - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie - jest szukanie pracy w kraju, jednak jest ciężko--komplikacje i rozczarowania zwiazane z szukaniem tej pracy

5,6,7 [walet trefl, król trefl, dama pik (o)] Obrazują najbliższą przyszłość-tata dostanie pracę, ale znowu może się firma rozpaść? nie wiem jak to interpretowac.--kurcze, chyba faktycznie przelałas wewnetrzne odczucia za bardzo na karty, bo mi podobnie tu wychodzi:( nowa praca dla taty ale moze zostac oszukany:(

8,9,10 [as karo, dama kier, as pik (o)] Zwiastują niespodzianki/przeszkody - wiadomość od kobiety o problemach urzędowych? --niemila wiadomosc w sprawie pracy/urzedowej, nic innego z tego nie wyciagne:(

11,12,13 [król pik (o), 9 trefl, 10 trefl (o)] Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie. Jeszcze trochę potrawają, duzo nerwów i szkoda słów. --beda opoznienia ale moze powinnas bardziej optymistycznie spojrzec na pewne sprawy a wszystko powinno sie ulozyc, wiem ze troche to potrwa i nie jest lekko :((( powodzenia jednak zycze.

 

Chyba za bardzo emocjonanie podchodzę do tego rozkładu. Potrzebuję zerknięcia z zewnatrz, dlatego proszę was o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1, 2 - [10 karo (o), walet karo (o)] - Mówią o najbliższej przeszłości np o przyczynie kłopotu -niekorzystny zbieg okoliczności,ale też podjęte złę decyzje finansowe/podpisane umowy,zachwianie finansów,ktoś zaryzykował i stracił

 

3, 4 [ 9 pik (o), 10 pik] - Opisują co się aktualnie dzieje w danej sprawie - widać tu załamanie emocjonalnie, jakby troche sie poddał w głębi duszy i powoli tracił nadzieje na lepszy bieg wydarzeń, ale jest też pokazane działanie w kierunku poprawy sytuacji, stara się chyba też o pracę w innej miejscowości

 

5,6,7 [walet trefl, król trefl, dama pik (o)] Obrazują najbliższą przyszłość-uda mu się stanąć na nogi,znajdzie prace i to całkiem niezłą(dosc dobrze płatną), ale nie będzie to lekka praca psychicznie jak i chyba fizycznie

 

8,9,10 [as karo, dama kier, as pik (o)] Zwiastują niespodzianki/przeszkody - myśle że przeszkodami może być to że ciężku mu jako głowie rodziny z tym że nie może jej póki co utrzymywać, być może jakieś sprzeczki z żoną o finanse, nieporumienia,sprzeczki rodzinne

 

11,12,13 [król pik (o), 9 trefl, 10 trefl (o)] Dają dokładną odpowiedź na postawione pytanie- będą problemy, łatwo nie będzie zdobyć nowej pracy ale to sie uda moim zdaniem, będzie dużo załatwiania spraw urzędowych przypuszczam że odkręcanie spraw po poprzedniej firmie,będą nieprzyjemności ale pozniej nastąpi poprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...