Jump to content

Horoskop egipski - Ra


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Ra od 22 września do 15 października

 

Urodzeni pod jego opieką cenią sobie piękno i harmonię w swoim życiu. Wyróżniają się szlachetnością. Są uprzejmi, subtelni, dobroduszni, a ich witalna siła sprawia, że w ich towarzystwie wszyscy czują się bezpiecznie. Są świetnymi dyplomatami. Swoim poziomem intelektualnym na ogół przewyższają środowisko w którym przebywają. Cechuje ich wielka mądrość życiowa, dociekliwość i dar obserwacji. Są zdolni zauważyć to czego inni nie mogą dostrzec od dłuższego czasu. W swojej działalności są przezorni i wytrwali, wiedzą czego chcą od życia. Niejednokrotnie zdradzają artystyczne inklinacje. Nie lubią przebywać w samotności, otaczają się gronem przyjaciół, których los zawsze niezwykle ich interesuje. Chętnie medytują. Podstawą dobrego samopoczucia i szczęścia w życiu jest miłość oraz małżeństwo lub inny trwały związek partnerski. Motorem ich działania są związki. Cechuje ich zrównoważenie i spokój wewnętrzny. Im najmniej chyba grozi zawał serca, a nawet choroby układu nerwowego. "Dzieci" Ra przeważnie cierpią na: lumbago, choroby tkanki łącznej, zapalenia nerek i cukrzycę. Idealny kolor to - niebieski, fiolet. Szczęśliwe liczby - 8, 6.

 

źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Horoskop Egipski

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zgadzam sie :icon_smile2: Dokładnie wszystko praktycznie...dyplomacja,uprzejmość..co do bezpieczeństwa to ja nie wiem ale się spytam...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wszystko się zgadza oprócz tego "Im najmniej chyba grozi zawał serca, a nawet choroby układu nerwowego" ,ja jestem bardzo nerwowa .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...