Skocz do zawartości

rozklad na miesiac:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mnie te karty ciagna ostatnio:P to rozlozylam tez na miesiac i oto co mi wyszlo:

 

co w sercu:::dama kier,10pik,walet kier,9pik-hmm, rozstane sie z jednym panem i zaczne spotykac z drugim czy cos takiego??? lolz

 

dla mnie: as kier,as karo,as trefl, krol trefl--- tu jakass wiadomosc-niespodzianka od pana hmm, ale ktorego?

 

dla domu:dama pik,10karo,10kier,9karo-problemy w zakresie finansowym zwiazane z wyjazdem bo bede musiala duzo kasy wydac:(

 

o czym nie wiem:krol karo,walet trefl,as pik,9kier--tu jacys faceci znowu?? o matko.:P , bede myslala ze kogos poznam i sie bedziemy spotykac?

 

czego sie nie spodziewam:walet karo,dama karo,9trefl,10trefl--problemy ze strony jakiegos malzenstwa

 

co byc musi:dama trefl,krol pik,krol kier,walet pik--hm i tez faceci? co jest? hihi

 

Nie mam cos sily na ten rozklad. moze ktosik dorzuci troszeczke :):poklon:

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no dobra spróbuje ale nie wiem jak moja intuicja podziała :P

 

co w sercu:dama kier,10pik,walet kier,9pik-no faktycznie... wygląda na to że się rozstaniecie, może dacie sobie troche czasu żeby odpocząć od siebie, ewentualnie rozdzieli Was jakiś wyjazd? stawiam bardziej na 1szą wersje

 

dla mnie: as kier,as karo,as trefl, krol trefl- rozpocznie sie dobra atmosfera w sprawach sercowych, i w pracy, rozwój w pracy, zmiany w pracy na lepsze

dla domu:dama pik,10karo,10kier,9karo--w domku wszystko dobrze :) dobra, życzliwa atmosfera, kochający dom, być może jakaś imprezka się szykuje ? prezenty? może polepszenie sytuacji finansowej

 

o czym nie wiem:krol karo,walet trefl,as pik,9kier--no no ,faktycznie najprawdopodobnie facet,nie wiesz że nawiążesz nowe kontakty i znajomości :) i to takie które będą zauroczeniem, być może czymś więcej

 

czego sie nie spodziewam-walet karo,dama karo,9trefl,10trefl--dama karo plus walet karo oznacza tezż osiągnięcie celu i spełnienie marzenia ,ale po tym stoją 9 i 10 tregl, więc raczej będzie Ci sie wydawało że uda Ci się coś osiągnąć, ale to jednak nie wypali :/

 

co byc musi:dama trefl,krol pik,krol kier,walet pik-dodatkowe zalatwianie spraw urzędowych, i raczej powiedziałabym że twój obecny partner okaże się nieszczery, więc raczej stawiałabym na rozłąkę z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra spróbuje ale nie wiem jak moja intuicja podziała :P

 

co w sercu:dama kier,10pik,walet kier,9pik-no faktycznie... wygląda na to że się rozstaniecie, może dacie sobie troche czasu żeby odpocząć od siebie, ewentualnie rozdzieli Was jakiś wyjazd? stawiam bardziej na 1szą wersje--Paulinka ja narazie nie zamierzam sie do niego odzywac, a z tym wyjazdem to prawda, bo wyjezdzam za 2 tygodnie na 2 tygodnie:D

 

dla mnie: as kier,as karo,as trefl, krol trefl- rozpocznie sie dobra atmosfera w sprawach sercowych, i w pracy, rozwój w pracy, zmiany w pracy na lepsze- a ta atmosfera sercowa to z nowym panem czy z tym samym, kurcze i wlasnie to mnie gryzie:P

dla domu:dama pik,10karo,10kier,9karo--w domku wszystko dobrze :) dobra, życzliwa atmosfera, kochający dom, być może jakaś imprezka się szykuje ? prezenty? może polepszenie sytuacji finansowej

 

o czym nie wiem:krol karo,walet trefl,as pik,9kier--no no ,faktycznie najprawdopodobnie facet,nie wiesz że nawiążesz nowe kontakty i znajomości :) i to takie które będą zauroczeniem, być może czymś więcej

 

czego sie nie spodziewam-walet karo,dama karo,9trefl,10trefl--dama karo plus walet karo oznacza tezż osiągnięcie celu i spełnienie marzenia ,ale po tym stoją 9 i 10 tregl, więc raczej będzie Ci sie wydawało że uda Ci się coś osiągnąć, ale to jednak nie wypali :/

 

co byc musi:dama trefl,krol pik,krol kier,walet pik-dodatkowe zalatwianie spraw urzędowych, i raczej powiedziałabym że twój obecny partner okaże się nieszczery, więc raczej stawiałabym na rozłąkę z nim

hmm zobaczymy co sie sprawdzi:P

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego punkt ze mój partner okaże się nieszczery to pójdę za Twoja radą.bo jakiś czas temu interpretowalas mi na innego pana ze mna manipuluje i się zgadzalo niestety i tylko się zawiodłam.czyli miałas racje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

:/ przykro mi, ale widocznie karty nie kłamią... a może lepiej że dowiedziałas się teraz niż pózniej ? będzie dobrze, widocznie to nie ten jedyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ przykro mi, ale widocznie karty nie kłamią... a może lepiej że dowiedziałas się teraz niż pózniej ? będzie dobrze, widocznie to nie ten jedyny :)

 

Pewnie, Paulinka, tego kwiata pół świata;) tylko czasem to już by się chcialo kogos na stałe.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ przykro mi, ale widocznie karty nie kłamią... a może lepiej że dowiedziałas się teraz niż pózniej ? będzie dobrze, widocznie to nie ten jedyny :)

 

Paulinka, jeśli to o tego faceta , z którym zaczelam pisać chodzi, to dobrze ze mnie karty ostrzegly.bo dowiedzialam się różnych "ciekawostek" na jego temat, i okazało się ze kłamie na prawo i lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tego to na pewno. ale bym sie przejechala na nim, dobrze ze dobra kolezanka nade mna czuwa i jej mąz. tak wiec zawdzieczam im duzo.

 

a moze to tu o to chodzilo::czego sie nie spodziewam-walet karo,dama karo,9trefl,10trefl--dama karo plus walet karo oznacza tezż osiągnięcie celu i spełnienie marzenia ,ale po tym stoją 9 i 10 tregl, więc raczej będzie Ci sie wydawało że uda Ci się coś osiągnąć, ale to jednak nie wypali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogole to n tego pana co sie z nim poklocilam wyciagnelam karty z zapytaniem, czy i co on terazo mnie mysli, i w ogole, czy cos sie ruszy:

noi i: walet kier, dama karo, krol karo,as kier-hmm, chyba dobre karty wyszly, no nie wiem, chyba ze on szuka innej dziewczyny

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

moim zdaniem ewidentnie myśli, zadałaś pytanie czy myśli o Tobie , odpowiedź wyszła dokładnie na mocne tak...

nawet nie widać tu żadnej innej osoby a tak poza tym to ruszy :) myśle że sie odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ewidentnie myśli, zadałaś pytanie czy myśli o Tobie , odpowiedź wyszła dokładnie na mocne tak...

nawet nie widać tu żadnej innej osoby a tak poza tym to ruszy :) myśle że sie odezwie

Paulinka no kurcze, wszystko już mi się sprawdzilo z Twojej i Ciastko wrozby na wrzesień, tylko właśnie ten pan by mógł się już odezwac, bo trochę się stesknilam, tym bardziej ze doszłam do wniosku ze ta kłótnia była a bo tak-czyli o nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka no i pan się nie odezwał :( napisalam do niego wiadomośc ale nic :( eh.

Wyłożyłam karty czemu się nie odzywa

 

---10 pik, walet pik,dama trefl, 9 kier, walet karo---poznal kogos innego, młodsza jakąs, tak więc nie mam co czekać. :(((

 

i zapytałam się kart czy coś jeszcze mogę zrobic w tej sprawie-----9 trefl, król trefl, as trefl----powinnam poznać sobie kogos innego???

 

Normalnie tak mi smutno jakoś:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

a czy pan przypadkiem gdzies nie wyjechał ? ewentualnie ma dużo spraw urzędowych na głowie i pewnie dlatego jeszcze nie odpisał, być może nawet zmienił prace lub czeka go to... nie widze tu innej kobiety, powiedziałabym ze predzej Ty poznasz kogos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy pan przypadkiem gdzies nie wyjechał ? ewentualnie ma dużo spraw urzędowych na głowie i pewnie dlatego jeszcze nie odpisał, być może nawet zmienił prace lub czeka go to... nie widze tu innej kobiety, powiedziałabym ze predzej Ty poznasz kogos

 

hmm fakt cos kiedys mowil ze moze zmieni prace, i o wyjezdzie tez bylo hm. Paulinka zazdroszcze Ci czytania kart, ja tak nie umie:P

i czyli ogolnie nie mam co sobie glowy panem zawracac bo poznam innego hmm:) a pewnie ten sie wtedy odezwie :P oj z facetami to niewiadomo juz jak i co hihi

 

 

a jezcze tamten rozklad kart czy on teskni to byl niekompletny hm. bo nie dodalam 2 kart tutaj tyko te walet kier,dama karo, krol karo,,as kier,a jescze te dwie 10 trefl,dama pik. czyli on ma jednak problemy hm:(

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no widzisz narazie sie niczym nie przejmuj, wygląda na to że ma sporo załatwiania, dalej podtrzymuje że pewnie sie odezwie tylko jak sobie poukłada wszystko i pewnie sie będzie tłumaczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz narazie sie niczym nie przejmuj, wygląda na to że ma sporo załatwiania, dalej podtrzymuje że pewnie sie odezwie tylko jak sobie poukłada wszystko i pewnie sie będzie tłumaczył

 

Paulinka może i tak lepiej bo ja też zajęta jestem ,i pracą i zdrowiem, lece do polski teraz na operacje i też się denerwuje bo tak.wszystko na raz :P. Dzięki za interpretacje .widze ze mogę na Ciebie liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz narazie sie niczym nie przejmuj, wygląda na to że ma sporo załatwiania, dalej podtrzymuje że pewnie sie odezwie tylko jak sobie poukłada wszystko i pewnie sie będzie tłumaczył

 

Tylko czy wtedy jeszcze bede chciala słuchac jego tlumaczenia się to nie wiem hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cos mnie te karty ciagna ostatnio:P to rozlozylam tez na miesiac i oto co mi wyszlo:

 

co w sercu:::dama kier,10pik,walet kier,9pik-hmm, rozstane sie z jednym panem i zaczne spotykac z drugim czy cos takiego??? lolz

 

dla mnie: as kier,as karo,as trefl, krol trefl--- tu jakass wiadomosc-niespodzianka od pana hmm, ale ktorego?

 

dla domu:dama pik,10karo,10kier,9karo-problemy w zakresie finansowym zwiazane z wyjazdem bo bede musiala duzo kasy wydac:(

 

o czym nie wiem:krol karo,walet trefl,as pik,9kier--tu jacys faceci znowu?? o matko.:P , bede myslala ze kogos poznam i sie bedziemy spotykac?

 

czego sie nie spodziewam:walet karo,dama karo,9trefl,10trefl--problemy ze strony jakiegos malzenstwa

 

co byc musi:dama trefl,krol pik,krol kier,walet pik--hm i tez faceci? co jest? hihi

 

Nie mam cos sily na ten rozklad. moze ktosik dorzuci troszeczke :):poklon:

 

 

Odswiezam post, moze ktos cos jeszcze tu mi wypatrzy:) bo w sumie tamten rozklad na wrzesien jeszcze mi sie nie do konca sprawdzil, jeszcze sie realizuje:P.

 

Paulinka dzieki za patrzenie na wszystkie moje rozklady:)))):poklon::queen:

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...