Skocz do zawartości

wypaali czy nie


Gość Marina33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marina33
Napisano

6. Co z tej relacji wyniknie/czy stworzą związek? -5 MIECZY (Wieza as kielic,6 kielichów, 7kijów,7mieczy,as mieczy,król kielichów,10kielichów, królowa kielich,6monet,śmierć

 

Trudności z porozumieniem się z mężczyzną , nie po drodze nam będzie , wszystko sie będzie walić i palić .Na początku relacji będą trudności z porozumieniem się , ta znajomość zapowiada zupełną zmianę w relacjach damsko - męskich wieża - Mimo trudności pojawia się uczucie i powrót do relacji as kielichó , 6 kielichów.Sprawdzanie siebie czy czujemy miętę przez rumianek z czasem pojawi sie w panu uczucie i sytuacja zbliży nas do siebie 10 kielichów, królowa kielichów .

7. Jeśli tak, to czy związek będzie trwały, czy tylko przelotny romans?3 KIJE

Relacja przygodowa dla mnie się pojawia .

Napisano

6. Co z tej relacji wyniknie/czy stworzą związek? -5 MIECZY (Wieza as kielic,6 kielichów, 7kijów,7mieczy,as mieczy,król kielichów,10kielichów, królowa kielich,6monet,śmierć

 

strasznie dużo tutaj tych kart. Niestety nie będzie tu związku. Ktoś z tej dwójki chciałby stabilizacji czego ta druga osoba raczej nie chce. Ogólne trudności w dogadaniu się, w stworzeniu harmonijnego związku.Trudno określić która z tych osób nie jest gotowa na to, bo w tych kartach jest straszny chaos.

 

Czy będzie to związek czy przelotny romans?

 

3 kije

 

Zdecydowanie flirt albo romans, o ile nie wkradnie się tu jakaś zdrada, jeśli byliby razem.

Napisano

a po co 11 kart aż do jednego pytania?to na cały rozkład poszły wszystkie 78?:szok:przy 5 mieczy odp negatywana

Napisano

niestety nic z tego nie będzie... jakieś złudne nadzieje. Przynajmniej na razie

A na przyszłość- zamiast do 5 mieczy dociągać powinnaś do bramy dociągnąć ale ok;)

a 3 buławy - możliwa znajomość, wszystko tak na prawdę zależy od Was

Napisano

Moze ywpalić jeśli chodzi o o osiągniecie jakiegoś konkretnego celu. Zdobycie Pana/Pani. Ktoś z tej relacji osiągnie swój cel. Bo to zwycięstwo. Ale podszyte taką ułudą. Po drodze bedzie i fajnie, i beznadziejnie. Szarpanina. Skrajne emocje. Ale są. Silne. Nie przekreslałabym. Tym bardziej, ze śmierć na końcu - zmiany.

 

Potem jest karta brama - 3 kije.

 

Ale ja wolę doswiadczać niż poźniej żałować, ze nie spróbowałam. Tak tez interpretuję :)

 

M tez wychodziły beznadziejne karty na relację, która miała umrzeć dawno temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...