Skocz do zawartości

Rozkład partnerski


fiore86

Rekomendowane odpowiedzi

1...2...3..........4...5...6.........7..........8. ..9...10

 

1 , 2 , 3 - Ty i Twoje uczucia

4 , 5 , 6 - Uczucia partnera

7 - Karta wspólna, to co nas łączy lub dzieli

8 , 9 , 10 - Przyszłość

Źródło: Rozkład Partnerski

 

Otóź co mi wyszło:

 

Dama pik, 10 kier, 10 pik.......... 9 pik, król karo, 9 kier............. Dama kier............ As trefl, As pik, 9 karo.

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

przenoszę tutaj bo już odpowiedziałam wcześniej xd

 

Ty -Dama pik, 10 kier, 10 pik-- troszke jakbyś miała zranione serduszko po innym związku/facecie, ale zaczyna Ci powoli na kimś innym zależeć choć to bardziej związek odległościowy,mimo wszystko karty pokazują że jesteście daleko od siebie coś was ewidentnie rozdziela, tak myśle ew. jeszcze relacja jest w początkowej fazie

 

on-9 pik, król karo, 9 kier-- liczy na spotkanie, ale ma też troche załatwiania urzędowego, jest pomocny i próbuje CI sie przypodobać, chce sie pokazać z jak najlepszej strony, jest zauroczony Tobą, sprawiasz że on staje sie pozytywnie nastawiony do życia i na jego twarzy pojawia sie uśmiech;)

 

co dzieli-Dama kier- no i właśnie chyba kontynuacja tego co pisałam wyżej..na przeszkodzi stoi inna kobieta? ewentualnie Ty sama ? jesteś z kimś innym w związku ?albo on ma jakieś niedokończone relacje ? coś mi tu śmierdzi xd

 

przyszłość-As trefl, As pik, 9 karo-- no no dużo zmian, nowe wydarzenia,nowe plany,nowe życie, ale też nieporozumienia, dużo załatwiania, wszystkie plany i zamierzenia zaczną się spełniać, ale to potrwa dośc długo, musi minąć jeszcze troche czasu zanim spotka was szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...