Skocz do zawartości

fajny rozkladzik:)


koteczek29aw

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi robie ten fajny rozkladzik:) na zycie uczuciowe-czy znajde partnera w koncu hehe. jak zwykle:P

 

 

1 2 3

4 5 6

7

8

 

 

1. Jak jestem postrzegany/ a przez płeć przeciwną?-10 karo-chyba jestem za bardzo wladcza i chce wszystkiego tu i teraz ,zamiast poczekac na rozwoj wypadkow

2. Co powinienem/ powinnam wprowadzić do swojego życia?-as trefl-powinnam przestac bac sie zmian

3. Czy mam wygórowane wyobrażenie o swoim wybranku?- 9kier(od)-chce tylko zeby byl uczciwy i uczuciowy

4. Co mnie blokuje na nowy związek?-9pik-ciagle rozczarowania facetami

5,6. Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś warty mojej uwagi?-walet trefl,as kier(od)--ojć, chyba tu nic z tego hm, albo ktos sie pojawil tylko ze nie byl/jest gotowy na nic, albo ze trzeba bedzie wyjasnic pewne sprawy, albo ze sie rozczarowalam,albo ze sie musze przeprowadzic zeby go poznac,, no nie wiem kurcze no:P

 

Jeżeli tak to:

7. Czy coś z tego będzie?- 9trefl(od)-tutaj tez nic, to ide dalej

 

8. Czy widoczne jest moje w miarę stabilne życie

z tą osobą?-walet kier-hm, ide dalej

 

i wracajac do punktu 7-czy cos z tego bedzie? jesli odpowiedz jest -"nie"to:

 

7. gdzie mam szukac partnera?- 9 trefl(od)- gdzie go znajde to nie wiem hihi albo oznacza zakonczenie poszukiwan powodzeniem??

 

8.to, co przyniesie los, niespodzianka-walet kier-jak zwykle chyba musze uzbroic sie w cierpliwosc

 

moze nie powinnam przez jakis czas rozkladac kart bo mi glupoty wychodza:(

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

ooo świetny rozkład ;D sama go zrobię ,a Tobie napisze interpretacje najprawdopodobniej jutro, bo teraz wpadłam tylko na sekundke bo mam gości w domu (uro siostry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

1. Jak jestem postrzegany/ a przez płeć przeciwną?-10 karo-ja bym powiedziała że jako impulsywna ekstrawertyczka :) która ciągle dąży do czegoś nowego, jest ciekawa świata, żądna przygód ale i zaradna

 

2. Co powinienem/ powinnam wprowadzić do swojego życia?-as trefl- chyba powinnaś troszeczke przystopować z tymi ciągłymi nowymi pomysłami, i zbyt dużymi pokładami energii ;D wydaje mi się ze troche facetow może odstraszac Twoja pewność siebie/ bezpośredniość

 

3. Czy mam wygórowane wyobrażenie o swoim wybranku?- 9kier(od) powiedziałabym że troche masz wysoko postawioną poprzeczke ale to tylko dlatego że wcześniej trafiałaś na "*****i", na kiepskich facetów

 

4. Co mnie blokuje na nowy związek?-9pik- no i tu potwierdza się to co napisałam wyżej, blokuje to że wcześniej trafiałas na ciężkie, kłótliwe charaktery

 

5,6. Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś warty mojej uwagi?-walet trefl,as kier(od)- czemu twierdzisz że nie ? moim zdaniem właśnie pojawi sie ktoś wart Twojej uwagi, ale nie koniecznie spasuje Twojej rodzinie, ewentualnie Ty jego rodzinie :P chociaż myśle że bardziej on nie spodoba sie Twoim bliskim

 

7. Czy coś z tego będzie?- 9trefl(od) myśle że on da Ci nadzieje na to że możesz zbudowac z kimś szczęśliwy związek

 

8. Czy widoczne jest moje w miarę stabilne życie

z tą osobą?-walet kier- tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak jestem postrzegany/ a przez płeć przeciwną?-10 karo-ja bym powiedziała że jako impulsywna ekstrawertyczka :) która ciągle dąży do czegoś nowego, jest ciekawa świata, żądna przygód ale i zaradna --tak, jestem ciekawa swiata i ciagle bym gdzies podrozowala, tylko finansow brak:P

 

2. Co powinienem/ powinnam wprowadzić do swojego życia?-as trefl- chyba powinnaś troszeczke przystopować z tymi ciągłymi nowymi pomysłami, i z:)yt dużymi pokładami energii ;D wydaje mi się ze troche facetow może odstraszac Twoja pewność siebie/ bezpośredniość---o matko, ale jak wiadomo facetom nie dogodzisz :P, ale sie zgadza:)

 

3. Czy mam wygórowane wyobrażenie o swoim wybranku?- 9kier(od) powiedziałabym że troche masz wysoko postawioną poprzeczke ale to tylko dlatego że wcześniej trafiałaś na "*****i", na kiepskich facetów--hihi to jest najlepsze:P, ale my baby musimy miec swoje oczekiwania, a jak sie jemu nie podoba to niech sp...:P droga wolna :P

 

4. Co mnie blokuje na nowy związek?-9pik- no i tu potwierdza się to co napisałam wyżej, blokuje to że wcześniej trafiałas na ciężkie, kłótliwe charaktery--oj co prawda to prawda

 

5,6. Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś warty mojej uwagi?-walet trefl,as kier(od)- czemu twierdzisz że nie ? moim zdaniem właśnie pojawi sie ktoś wart Twojej uwagi, ale nie koniecznie spasuje Twojej rodzinie, ewentualnie Ty jego rodzinie :P chociaż myśle że bardziej on nie spodoba sie Twoim bliskim---hmmm bede weryfikowac jakby cos sie dzialo

7. Czy coś z tego będzie?- 9trefl(od) myśle że on da Ci nadzieje na to że możesz zbudowac z kimś szczęśliwy związek--oj ten pan juz byl, tylko sam zaczal miec jakies problemy, hm a moze to jakis nowy bedzie faktycznie

 

8. Czy widoczne jest moje w miarę stabilne życie

z tą osobą?-walet kier- tak :)

 

no no, bardzo dokladnie Ci te opisy wyszly:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

nie nie, bardziej kwestie charakteru mi sie chyba wtedy nasunęły, chociaz nie jestem pewna bo już dokładnie nie pamiętam ale coś o wieku chyba faktycznie mi sie pokazało że duża różnica wieku między wami, ewentualnie on wyglada na duzo starszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka to mi by pasowało do pana z którym się pokłóciłam, i tamte opisy do mojego faceta na stale w 5 kartach też.hm podejrzane to.bo w sumie bardzo krótko się znamy.już nie wiem sama hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapytalam o konkretna osobe;) o tego co sie z nim poklocilam heh

i tak:

 

ja-------as pik, 10 kier, dama karo---mialam nadzieje na powazny zwiazek, ale czuje sie oszukana

on------9 pik, as kier, 10 trefl-----on chce/chcial sie spotykac ale pojawily sie problemy u niego i moje problemy tez go chyba w duzej mierze przytloczyly

karta wspolna---krol trefl---hm musimy sie duzo nauczyc

wynik---krol pik, dama trefl, krol karo----hm czyli kazde z nas pozna kogos innego???

Edytowane przez koteczek29aw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Ty: widać tutaj zranione serduszko, jakbyś straciła nadzieje

on: czuje sie podobnie, ale to uczucie (miłość) jest pokazane i u Cb i u niego, moim zdaniem powinniście porozmawaić

karta wspólna: obydwoje musicie to przemyślec i faktycznie przyda sie rozmowa

wynik: nie będzie łatwo bo oboje troche cierpicie, i każde z Was myśli troszke egoistycznie, Ty myślisz że ty bardziej cierpisz a on myśli tak samo o sobie, ogólnie sądze że po szczerej rozmowie sytuacja sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty: widać tutaj zranione serduszko, jakbyś straciła nadzieje

on: czuje sie podobnie, ale to uczucie (miłość) jest pokazane i u Cb i u niego, moim zdaniem powinniście porozmawaić

karta wspólna: obydwoje musicie to przemyślec i faktycznie przyda sie rozmowa

wynik: nie będzie łatwo bo oboje troche cierpicie, i każde z Was myśli troszke egoistycznie, Ty myślisz że ty bardziej cierpisz a on myśli tak samo o sobie, ogólnie sądze że po szczerej rozmowie sytuacja sie poprawi

 

tylko nie wiem za bardzo jak ta rozmowe by zorganizowac:( poki co jestem w Polsce jeszcze dwa tygodnie:( eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

to narazie daj mu czas, zobaczysz czy sie pierwszy odezwie, jeśli mu zależy to na pewno to zrobi bo tęsknota w końcu z kim wygra, to też dobry sposób właśnie żeby sprawdzić czy o Tobie myśli, pamiętaj że wygrywa zawsze ten komu mniej zależy i kto jest bardziej niedostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

to olej go.. widocznie nie jest wart żadnego uczucia, jeśli sie ma odezwać to sie odezwie, a jak nie to jest frajerem, postaraj się o nim nie myśleć, zrób coś dla siebie, idz do kosmetyczki lub fryzjera, kup nowy ciuch i wybijaj na podryw ;D wyskocz gdzeiś z kolezanką na drinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nie nie, bardziej kwestie charakteru mi sie chyba wtedy nasunęły, chociaz nie jestem pewna bo już dokładnie nie pamiętam ale coś o wieku chyba faktycznie mi sie pokazało że duża różnica wieku między wami, ewentualnie on wyglada na duzo starszego

Paulinka a ten facet ma być dużo starszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kiedyś, kilka lat temu poznałam takiego pana ale znaliśmy sie z 2-3 miesiace gora.i poznałam go na zebraniu w pracy hehe. On był zawsze dla mnie życzliwy, a potem kontakt mieliśmy raz na rok dosłownie.teraz sie zacząl odzywac trochę, i coś tam rzucil ze może kiedyś porozmawiamy na żywo, ale to tak wyglądalo jakby sie czegoś obawial.hm.aha no i pan jest starszy 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...