Skocz do zawartości

egzamin praktyczny-prawo jazdy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Bakea, wielkie dzięki za karty!

 

12 października mam egzamin praktyczny na prawko. Czuję mega stres.Czy zdam ten egzamin?

 

Mag I, Królowa denarów, Śmierć XIII -> Koło Fortuny X

 

widzę,że w tym magu będzie trochę kombinowania-ktoś tu będzie chciał sprawdzić czy umiem pewne rzeczy. Królowa denarów posiada dużo wartościowych cech i umiejętności. Zastanawia mnie śmierć i koło, dlatego nie mam pewności...ale wydaje mi się,że będzie tak jak interpretowała Bekea śmierć może oznaczać koniec zdawania. Ale śmierć i koło może wskazywać,że coś się stanie,że mi się podwinie noga i dupa.

 

Co Wy o tym sądzicie?

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Zastanawia mnie śmierć i koło, dlatego nie mam pewności...ale wydaje mi się,że będzie tak jak interpretowała Bekea śmierć może oznaczać koniec zdawania. Ale śmierć i koło może wskazywać,że coś się stanie,że mi się podwinie noga i dupa.

 

Co Wy o tym sądzicie?

O! To jest właśnie pytanie!

Odnośnik do komentarza

Ja już napisałam swoją interpretację ale ją powtórzę :

 

Uważam że powinnaś zdać kończy śmierć więc tak jakbyś już nie musiała podchodzić ponownie do egzaminu a kolo z podsumy ... los sie powinien do Ciebie uśmiechnąć...

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Bo karta ŚMIERĆ to początek albo koniec a w tej sytuacji pokazala sie na koncu czyli zakonczenie juz ponownego podejscia do egzaminu czyli zdane ale ja moge sie mylic zobaczymy 12 października jaki będzie wynik..

 

Poza tym gdzie powiedziane ze karta śmierć to zła karta ? i musi być swiat?

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Poza tym gdzie powiedziane ze karta śmierć to zła karta ? i musi być swiat?

No nie musi być Świat Bakusia. Ale i oprócz Świata są też inne pozytywne karty, które mogłyby wypaść, a takie nie wypadły. To mnie właśnie zastanowiło.

Odnośnik do komentarza

wyszły takie mało wymowne. Koło to jest koło, nigdy z nim nic nie wiadomo. Ale koło ma raczej pozytywny wydzwięk czesto wskazuje na wygraną. Bakea też ma rację,że śmierć to też koniec czegoś starego a początek nowego. No nic, dzięki kochani.

Odnośnik do komentarza
a ja zamiast podsumy dobrałabym do smierci karte kończąc rozkład na śmierci powiedziałabym ze szanse 50/50 a przy kole to los karty rzuca cos na co wpływu nie masz

 

Może ty dociągasz ja nie mam takiej potrzeby - `jeśli karty są dla mnie zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
no to pewnie nie zdam.

 

Nie zdasz bo co? bo Iridos napisała że karty nie dociągnęłam .. i potem latasz po forum i mi na pw tyłek obrabiasz ...nie powiem co o Tobie myślę i twoich 100 pytan dziennie do kart.. żegnam

Edytowane przez bakea
Odnośnik do komentarza
Nie zdasz bo co? bo Iridos napisała że karty nie dociągnęłam .. i potem latasz po forum i mi na pw tyłek obrabiasz ...nie powiem co o Tobie myślę i twoich 100 pytan dziennie do kart.. żegnam

 

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Komu ja obrabiam tyłek na pw?Aha chyba wiem skąd masz informacje. Tym bardziej,że nikomu tyłka nie obrobiłam-bo chyba mam prawo do wyrażania własnych opinii.Nie wspomnę już o tym,że po to istnieje to forum, by sobie wzjamnie pomagać wróżyć (odkrywać metody wróżenia, interpretować karty. No chyba,że jesteśmy tu po to, by sobie słodzić- no tak faktycznie!

W regulaminie nie ma limitu ilości rozkładów, a to co inni na ten temat myślą, to już ich sprawa. Nie jestem jedyna,która często kładzie karty. Mam swoje potrzeby, inni także. Ja także nie wypowiem się co myślę o innych tematach, które powtarzają się setki razy.

Może naucz się się po prostu pokory i współpracy z innymi ludźmi. A jeśli masz do kogoś zastrzeżenia to po prostu napisz to w wiadomosci prywatnej, bo cała sztuka komunikacji między inteligentnymi ludźmi tkwi w tym,że rozwiązują swoje problemy wewnątrz (między sobą) a potem na zewnątrz.

 

pozdrawiam,

 

Marta.

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Komu ja obrabiam tyłek na pw?Aha chyba wiem skąd masz informacje. Tym bardziej,że nikomu tyłka nie obrobiłam-bo chyba mam prawo do wyrażania własnych opinii.Nie wspomnę już o tym,że po to istnieje to forum, by sobie wzjamnie pomagać wróżyć (odkrywać metody wróżenia, interpretować karty. No chyba,że jesteśmy tu po to, by sobie słodzić- no tak faktycznie!

W regulaminie nie ma limitu ilości rozkładów, a to co inni na ten temat myślą, to już ich sprawa. Nie jestem jedyna,która często kładzie karty. Mam swoje potrzeby, inni także. Ja także nie wypowiem się co myślę o innych tematach, które powtarzają się setki razy.

Może naucz się się po prostu pokory i współpracy z innymi ludźmi. A jeśli masz do kogoś zastrzeżenia to po prostu napisz to w wiadomosci prywatnej, bo cała sztuka komunikacji między inteligentnymi ludźmi tkwi w tym,że rozwiązują swoje problemy wewnątrz (między sobą) a potem na zewnątrz.

 

pozdrawiam,

 

Marta.

 

I kto tu mówi o inteligencji... podwazyłaś moją wróżbę .. więc nie ma o czym rozmawiac a tym bardziej ja nie mam ochoty na dyskusję z Tobą.

Nie mam potrzeby pisać na pw.. wystarczy że Ty to robisz , obgadując innych.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w czym ją podważyłam?Napisałam,że coś źle zorbiłaś? Raczej podziękowałam Ci na wzajemnej.Opanuj proszę swoje emocje.

Też bym dobrała kartę,ale nie zorbiłam z tego wielkiej afery na forum. A to,że ktoś inny na to zwrócił uwagę, to już jego własna decyzja. Nie musisz dyskutować ani odpisywać. Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Hmm Mag na początku mówi tylko o tym, że dane przedsięwzięcie czy jakiś cel jest w twoich rekach i jeśli się za to weźmiesz skończy się sukcesem, jest on do zrealizowania w 100% (nie zależy od nikogo nawet od egzaminatora) Gdyby MAG nie wyszedł Ci tu to znaczy że ta sytuacja jest uzależniona od egzaminatora nawet jeśli dobrze pojedziesz ;) ( sama wiesz jak jest ) Królowa den to Ty, ale tu to trochę ma mniejsze znaczenie. Gdybyś miała mieć wypadek wyszłaby karta WIEŻA, która u mnie co do wypadków sprawdzała się kilkanaście razy. Gdybyś miała nie zdać to wypadła by inna karta ( przecież tyle jest kart które mówią o nie udanych przedsięwzięciach). Dam Ci taki przykład, karta ŚMIERĆ u mnie nigdy mnie nie pomyliła. No ale ja to nie Ty ;p ;p

Kiedyś zapytałam czy mój chłopak wróci do motocykla po jakiejś przeszłej przykrej sytuacji, wypadła mi śmierć, do tej pory nie jeździ. (kilka lat)

Zawsze na pytanie czy dostane prace wskazywała ze jej nie dostane i nie dostałam.

ALE ! Jak kończyłam rok studencki ostatnia rzeczą jaka miałam zrobić by cały rok zakończyć ze sukcesem, to dostać zaliczenie praktyk, strasznie się tym stresowałam, czy zaliczę czy nie. Wyciągam z przełożenia i ost. karta wyszła śmierć. Mowie sobie " o nie, nie zaliczę" Ale jednak zaliczyłam. Ta karta oznaczała ze zaliczę i ten etap się skończy, gdyby praktyka nie dzieliła mnie od zakończenia roku, tylko więcej jakiś innych egzaminów to wyszła by inna karta zaliczenia. ;)

 

Jeśli karta koła fortuny wychodzi na końcu, karty mówią nie pytaj więcej. (przeważnie u mnie) Lub zmiana na lepsze/ gorsze w zależności od sytuacji.

Nie chce prorokować, nie raz najlepsze wrózki się mylą, nie jestem nigdy pewna w 100% ale sądzę ze zdasz. No ale po co masz wiedzieć takie rzeczy, czasami pewności siebie w jakimś przedsięwzięciu gubi i przegrywamy > stad koło fortuny na końcu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja

 

Nie zdałam ;/ mag, to moje pierwsze podejście po długim czasie i dość solidnym przygotowaniu, królowa denarów to ja. Jestem brunetką o ciemnych oczach i długich włosach, co pasuje do Królowej Denarów- z resztą ona zawsze mi wychodzi jak kładę sobie karty. Śmierć tak jak myślałam oznacza zakończenie egzaminu (negatywne). Koło mi tu najmniej pasuje do tej sytuacji,ale może dlatego,że tak po prostu musiało być. Dziękuję za wpisy, daje punkty.

Odnośnik do komentarza
królowa denarów to ja. Jestem brunetką o ciemnych oczach i długich włosach, co pasuje do Królowej Denarów

O kurcze, nie wiedziałem że taka laska z Ciebie :icon_smile:

 

 

Ale napisz w paru zdaniach jak to wyglądało. Czy podczas jazdy egzaminator już przerwał przedwcześnie egzamin bo popełniłaś jakiś tam podstawowy błąd, czy jakoś inaczej to było? W takim wypadku by tu Śmierć ładnie pasowała, jako zbyt szybkie zakończenie egzaminu. Mag to może spokojnie tu oznaczać teraz Twego egzaminatora, który zadecydował tak.

Czy może dobrze sobie radziłaś, a egzaminator ściął Cię niesłusznie?

To jest ważne. Analiza moje Drogie, analiza kart po weryfikacji to też jest bardzo ważne. W ten sposób uczymy się też, utrwalamy sobie pewne sekwensy kart, wyrabiamy sobie pojęcie co do kart itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...