Skocz do zawartości

rozkład partnerski


Ivone2

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam rozkład partnerski na pewnego pana...

wyszło mi tak ze nie wiem chyba przestane czytać karty....

1 , 2 , 3 - Ty i Twoje uczucia

4 , 5 , 6 - Uczucia partnera*

7 - Karta wspólna, to co nas łączy lub dzieli

8 , 9 , 10 - Przyszłość

Źródło: Rozkład Partnerski

 

I tak to mi się przedstawia:

 

Dama karo (o), Król karo(o), król pik(o).......... dama trefl(o), walet pik(o), król kier............. As pik (o)............ walet kier (o), 9 trefl (o), walet trefl

 

1,2,3 Dama karo (o), Król karo(o), król pik(o)- uczucie przechodzące w nienawiść, egoizm, materialistyczne podejście do życia, skrytość i brak wiary w lepszą przyszłość.

4,5,6 dama trefl(o), walet pik(o), król kier- flirciarz, nie można mu ufać, manipulant, nieuczciwy w stosunku do ludzi, ale i prawy wierny nie wiem?? ehh głupie to jakieś ;/

7 - as pik (o)- Trudna sprawa urzędowa. Kłopoty z dokumentami lub pieczęciami, Zły wyrok losu, Pogorszenie sytuacji, Przegrany proces. Kłopoty w podróży, Leczenie szpitalne, izolacja - więzienie, zamknięty zakład.

 

8,9,10 walet kier (o), 9 trefl (o), walet trefl- trudności z realizacja planów na przyszłość wyzdrowienie z lekkiej choroby młodego człowieka, odwrócenie się pecha, podjecie decyzji mającej duży wpływ na naszą znajomość.

 

nie mam pojęcia jak to interpretować mógłby mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Ty i Twoje uczucia: Dama karo (o), Król karo(o), król pik(o)- uparta,skryta, troche zamknięta w sobie, egoistka, masz zdolność do zdobywania pieniędzy (nigdy Ci ich tak na prawde nie brakuje), mocny charakter, bywasz mściwa, jak sie zdenerwujesz to potrafisz dać popalić, byłaś w przeszłości skrzywdzona przez mężczyzne, masz też zdolności popadania w kłopoty :P czasami sie pchasz tam gdzie nei trzeba i potem dostajesz po łapach

On i jego uczucia: dama trefl(o), walet pik(o), król kier- zazdrośnik, dużo gada, pochopnie podejmuje decyzje, najpierw coś zrobi potem pomyśli, impulsywny i kłótliwy, z reguły osiąga to czego chce, i sądze że wie że Ci sie podoba, potrafi być wierny i czuły, on myśli że właśnie postrzegasz jego te dobre cechy

co Was dzieli/łączy: 7 - as pik (o) łączą was niektóre plany na przyszłość, podobnie postrzegacie ułożenie sobie życia za jakiś czas

Przyszłość: walet kier (o), 9 trefl (o), walet trefl- przyszłość będzie zawiła, będzie raz dobrze raz źle, będzie energicznie co chwile coś sie będzie zmieniać (nudno nie będzie),na początku będzie kiepsko, ale potem już nastąpi tylko poprawa losu, to jak sie to potoczy , dobrze wpłynie na Twoje życie i wszystko sie ułoży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

Dama karo (o), Król karo(o), król pik(o).......... dama trefl(o), walet pik(o), król kier............. As pik (o)............ walet kier (o), 9 trefl (o), walet trefl

nie będzie to ten docelowy związek, moim zdaniem po jakimś czasie sie rozstaniecie, ale to CI wyjdzie na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...