Jump to content

Afirmacja na gniew


kelly1980

Recommended Posts

Mam prośbę...Czy możecie mi pomóc sformułować afirmację na pozbycie się gniewu. Gniew spowodował pewne blokady w moim organizmie i dlatego chciałabym popracować nad tym. Wiem, że w afirmacji nie powinno używać się słowa "nie", więc odpada formuła typu "Nie gniewam się". Jestem poza tym w tych sprawach zielona, więc może jednak ktoś może pomóc... Z góry dziękuję!

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Triada - naprawdę wierzysz w to co piszesz? Że formułując zdanie tylko w oparciu o Ciebie będziesz miała wpływ na Boga i jego plan ?! :) A podasz w oparciu o to co podajesz swoje własne efekty tych "afirmacji" bo ja w to nie wierzę ale bardzo chętnie przeczytam i być może się odniosę w temacie Twojej wypowiedzi. O ile wiem to afirmacja jest tożsama z modlitwą i nie jest to modlitwa do swego kaprysu wypowiadana w lustro dla zaspokojenia swoich rządz....ale może się mylę :) Więc czekam na odpowiedź.....:) "praktyka" który już w oparciu o swoje rządze podbił świat" :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.