Skocz do zawartości

Owlosione nogi, kał


rirra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Probowalam sama znalezc rozwiazanie mojego snu ale nie moglam sie doszukac nic konkretnego wiec prosze o pomoc w interpretacji 2 fragmentow snu.

Snilo mi sie ze bylam pewna tego ze mam ogolone ladnie nogi a gdy na nie spojrzalam okazalo sie ze byly tak mocno owlosione niczym u mezczyzny.Nawet przystawialam je do nog jakiegos mezczyzny aby przyrownac i byly owlosione tak samo.

Drugi fragment snu ktory pamietam czesciowo to kolezanki kalu kawalki plywajace w toalecie (zdaje sie).Ona mi mowila ze to jest cos innego a ja spojzalam i dla mnie to byly ewidentnie kawalki jej kalu ktore jakims cudem przyczepily sie do mojej chusteczki do nosa.

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Probowalam sama znalezc rozwiazanie mojego snu ale nie moglam sie doszukac nic konkretnego wiec prosze o pomoc w interpretacji 2 fragmentow snu.

Snilo mi sie ze bylam pewna tego ze mam ogolone ladnie nogi a gdy na nie spojrzalam okazalo sie ze byly tak mocno owlosione niczym u mezczyzny.Nawet przystawialam je do nog jakiegos mezczyzny aby przyrownac i byly owlosione tak samo.

Wlosy rosna nam po to,zeby chronily organizm przed czynnikami zew.U kobiet golenie ma to teraz raczej charakter estetyczny,Twoje nogi byly owlosione,mozesz nie czuc sie do konca kobieco w swoim ciele i stad pozniej porownywanie owlosienia z innym mezczyzna,zebys sobie sama udowodnila jak meska jestes(silna,odwazna,nieugieta itp).

 

Z drugiej strony wracajac do tematu estetyki,moze tutaj jest wyjasnienie.Jakas sytuacja moze powodac u Ciebie rozczarowanie moralne a moze sama cos takiego zrobilas niedawno?

 

Inna opcja-chcialas sie pozbyc wlosow,a one jednak byly-to czego tak naprawde chcialabys sie pozbyc w zyciu,okaze sie po prostu trudne do usuniecia.Moze to bys osoba,jakies zle wspomnienie,ktore wroci.

 

Drugi fragment snu ktory pamietam czesciowo to kolezanki kalu kawalki plywajace w toalecie (zdaje sie).Ona mi mowila ze to jest cos innego a ja spojzalam i dla mnie to byly ewidentnie kawalki jej kalu ktore jakims cudem przyczepily sie do mojej chusteczki do nosa.

 

Sadze,ze kolezanka niestety nabrudzila w Twoim zyciu(moze plotki,pomowienia) i nie posprzatala po sobie(do tego jeszcze zaprzeczyla),a jej czyny beda odciskaly wciaz swoje pietno na Twojej osobie,stad kal przyczepil sie do chusteczki.Kojarzy mi sie od razu powiedzenie,ze cos jest chusteczkowe czyli trudne do rozwiazania,beznadziejne-bedzie Ci ciezko pozbyc sie tego problemu.

 

Dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Patsy,jak zawsze;-)

W pierwszej czesci interpretacji snu bardziej trafne sa 2 i 3 opcja.Jesli chodzi o druga czesc snu to rowniez sie zgodze z jego interp.tylko mam wrazenie ze to nie o jedna kolezanke-osobe chodzi lecz o kilka.

Pozdrawiam cieplutko,X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...