Skocz do zawartości

dziwne zdarzenie senne...


kasiakus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dwa razy miałam dziwne zdarzenie senne... Mianowicie nie wiem co to było, ale nagle śpiąc poczułam dziwne ciążenie w klatce piersiowej, tak jakbym nie mogła oddychać, a kiedy sioę obudziła (może to był sen...) zobaczyłam na sobie taki obłok, kontur jakby postaci, mi znajomej! Wiedziałam kto to jest, ale jak tylko otwierałam oczy ona zaczynała się rozpływać i znikać.... Nie wiem co to było... Może ktoś miał podoobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja kiedyś, czując się duszony, w pierwszej chwili, świadomie czy nie świadomie przypomniałem sobie to co mówiły "babki"- jak cie w nocy "złe" dusi, to zacznij się szybko modlić "Ojcze nasz..." Czując zatem niemoc i poważny problem z nabraniem oddechu (związanych z poczuciem bycia duszonym, o strachu nie wspomnę), zacząłem na prędce odmawiać "modlitwę pańską" i z każdym słowem zaczęło "puszczać", zatem czując ulgę otworzyłem oczy i... dopiero się przestraszyłem widząc nad sobą jakąś ciemną wysoką postać (to był "nasz" pierwszy raz). Sam fakt, że "ktoś" nade mną stoi wprawił mnie w niemałe osłupienie. Dziwne dla mnie jest to, że po takim zdarzeniu całkiem spokojnie obróciłem się i "poszedłem" spać dalej (nie zapalałem światła, nie analizowałem tego, nie szukałem po mieszkaniu- w domu byłem wtedy sam). Dopiero rano przeanalizowałem sytuację i czułem się całkiem nieswojo. Następnym razem gdy sytuacja się powtórzyła zacząłem zmawiać szybko modlitwę (za pierwszym razem zadziałało) i mimo, że duszenie zaczęło ustawać usłyszałem wyraźny głos: -myślisz, że powstrzymasz mnie jakąś modlitwą? Co jakiś czas zdarza mi się mieć podobne sytuacje i stosuję jedyny "na szybko" znany mi sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie paraliż (a cierpię na niego od ok. 15 lat) prawie zawsze pojawia się właśnie z takim odczuciem ciążenia na piersiach i wrażeniem, że w pomieszczeniu ktoś jest. Często też pojawiają się dźwięki. Na szczęście teraz wiem, że to żadne zjawy, tylko mózg :icon_smile: Kiedyś wierzyłam (a właściwie babcia mi mówiła), że to duchy i strasznie się bałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To nie muszą być duchy choć w niektórych przypadkach tak jest. Jeżeli odczuwałas duszenie podczas paralizu to zadaj sobie pytanie czy chrapiesz podczas snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...