Skocz do zawartości

Powróżę z kart internetowych.


Gość Nayala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Proponuje wróżby z kart tarota, jednak za pomocą kart z internetu.

 

Mój watek będzie nieco inny niż te do których jesteście przywyczajeni.

Wróżby są krótkie, acz konkretne, ale warunkiem jest PRECYZYJNOŚĆ W ZADAWANIU PYTAŃ.

Odpowiadam na jedno pytanie, nie tworzę limitów pytań, aczkolwiek co jest dla mnei istotne : PROSZĘ PODAWAĆ KONRETNA SFERĘ, NA KTÓRA MAM WRÓŻYĆ. Nie przyjmuję pytań, ignoruje takie,w których : nie ma okeslonej sfery, jest ich więcej niż jedno, nie wykonuję czegoś takiego jak wróżba OGOLNA. za pomocą wyłącznie trzech kart, bez mozliwości do końca ' logicznego' wyciagania ddatkowych kart naprawde nie jest to czymś łatwym,, a nei chce Państwu robic niepotrzbnego galimatiasu w odpowiedziach udzielanych przeze mnie, a także sobie.

- Musicie Państwo również pamiętac o innym waznym detalu: WYRAŹNYM OKRESLANIU SYTUACJI OSOBISTEJ! Ja nei jestem jasnowidzem,a zajmuję się kartam! Ni ewiem czy Macie Państwo kogoś, czy macie pracę, prosze to zaznaczac bo pominę..

I coś do czego nie jesteście przywyczajeni...

NIE POTRZEBUJĘ

 

Waszych dat urodzenia, ani dokładnych danych!

Do wróżb potrzbny mi będzie tylko Wasz nick/ login , albo SAMO IMIĘ osoby proszacej o wróżbę!

natmiast jeżeli jest to wróżba dotycząca kogoś Wam bliskiego, ważnego, bardzo prosze o podanie IMIENIA tej osoby.

 

 

Nie zgadzam się, ze data jest regułą. Kilka lat doświadczeń jednoznacznie pozwoliło mi zauważy, że karty są zbyt mądre,aby potrzebne im były aż takie szczegóły - co innego jeżeli zajmuje się Państwem numerolog, wtedy takie dane oczywiście są ważne.

 

Wątek służy zadawaniu pytań różnych aczkolwiek prosze mnie nie pyta o kwestie mega skomplikowane. Pamiętajmy tu są tylko TRZY karty.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Edytowane przez Nayala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...